Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állami támogatást kapnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állami támogatást kapnának az incelek szteroidokra és fehérjeporokra, és kigyúrnák magukat, egyből kellenének a nőknek?

Figyelt kérdés
Ugye nőknél is csomószor van, hogy megcsinálják a mellüket, és egyből népszerűbbek lesznek. Fordítva is működne ez, vagy a nőknek más, nagyon magas igényeik is vannak?

2023. júl. 15. 17:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 anonim ***** válasza:
87%

Kevered a szezont a fazonnal: attól, hogy SZERINTED valami igaz, nem jelenti, hogy valóban az is. Ha már konkrét számokkal dobálózol, illik bizonyítani, ha nem tudod, akkor pedig talán nem kell vele dobálózni, de legfőképp nem kéne bizonyítékként hivatkozni rá, mert nem az. Ez az egyik.

A másik: hol mondanak a nők mást, mint ami az igazság?? Azt kétségtelenül minden nő (és férfi) beismeri, hogy fontos a külső is, fontos a vonzalom megléte, ellenben az, hogy kinek mit takar a jóképűség/szépség erősen szubjektív és baromira nem lehet ráhúzni minden nőre, de még csak a többségükre sem (nem, a 99%-kra sem), hogy attól lesz jóképű a szemükben egy pasi, hogy ilyen meg olyan álla van. Meg lehet nézni, hogy mennyi nem szögletes állú, áltagos vagy ronda férfiak van barátnője/felesége. Rengetegnek, akkor mi a francról beszélsz, hogy a 99%-nak ez számít leginkább??

Semmi okunk és semmi értelme nincs hazudni, a jelenlegi párom (és az exeim döntő többsége) élő bizonyíték arra, hogy letojom a szögletes állkapcsot. Ha nem tetszene, nem lennék vele, ez ilyen egyszerű.

2023. júl. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/123 anonim ***** válasza:
83%

39, magyarul felböfögsz egy random számot.

"Szerintem igaz" írod. Aha. Tehát a véleményed, semmi egyéb, semmi köze ahhoz, hogy mi a valóság.

Hát.. véleménye mindenkinek lehet.. csak tegyük tisztába, hogy ez a te véleményed, nem pedig a valóság.

2023. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 anonim ***** válasza:
0%

Tök érdekes, amit más ír véleményt az IGAZ, amit én az nem, na igen kisebbségben vagyok, tehát lényegtelen mit mondok, ha nem tetszik, akkor az nem igaz.

Ezt a 99%ot azért írtam, mert a 100% nem tetszett nektek, pedig tudjátok, hogy az lenne a helyes szám. Épp ezért választottam, hogy lenyugodjatok, erre pont ezen megy a hisztii.


Nektek az nem tetszik, hogy azt mondtam minden nő, erre írtam a 99%-ot, hogy akkor ne minden nő legyen. De látjátok az ember a kisujját nyújtja, a karja kellene.

2023. júl. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként tök érdeeks, hogy mennyire fent vagytok akkadva az állakpocs témán. Ezen jót röhögök amúgy, pedig amúgy az arcforma egyik döntő része, ahogy mondjuk az orr alakja vagy a szem színe, de úgy látszik az se számít...
2023. júl. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/123 anonim ***** válasza:
84%
De hogy tetszene már minden nőnek ugyanaz? Nekem kimondottan nem jön be ez a szögletes áll ha ez az, ami Brad Pittnek van. Tiniként a Jáksóba voltam belezúgva, pedig neki aztán nincs szögletes álla 😁
2023. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/123 anonim ***** válasza:
84%

43, azért akadunk fent a véleményeden, mert az tény, hogy egy cosmó embernek különbözik az ízlése és erre bizonyító tényező az, amit nap mint nap lehet látni az utcán.

Az, hogy a 99 vagy 100%-nak megegyezne az ízlése, egyszerűen irreális sületlenség. Ráadásul mivel ennyire lazán kezeled a számokat, még csak a megbízhatóság látszatát sem kelted, hisz a tényeket nem lehet csűrni-csavarni, mert tények.


Amit te közölsz, az a te véleményed. És hát azok, akik járatosak a valóságban, ők tudják, hogy -sajnos vag ynem sajnos - tévedésben élsz, akár 99, akár 100.

2023. júl. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 anonim ***** válasza:
84%

#44:


Aki nem olyan felszínes barom, mint te, annak nem számít. Igaz, te biztos abból indulsz ki, mint amiből az incelek 100%-a, hogy ha egy nő vékony, akkor d*gható, még ha rusnya feje is van, vagy az édesanyátok az teljesen véletlenül.

2023. júl. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/123 anonim ***** válasza:
79%
Nem mellesleg amúgy megkérdezném, hogy pl. egy sportos, kondis lánynak milyen előnye származna belőle, hogy egy olyan életképtelen férfival jöjjön össze, aki egy fehérjeport sem képes megvenni magának? A kondibérletét ne vegyem meg én? Be ne pelenkázzam? Vért ne adjak neki?
2023. júl. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/123 anonim ***** válasza:
34%
Mindig le tudok döbbenet az ilyen kérdéseknél, hogy a magukat "normálisnak" tartók olyan gusztustalan módon írnak, hogy jobb helyekről kiáltanak őket.
2023. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
83%
Így van, a magukat normálisnak tartó incelek valóban ritka gusztustalan stílusban és gusztustalan dolgokat tudnak írni, aztán meg pislognak, mint hal a szatyorban, ha 1) kutyának se kellenek és 2) ha valaki a saját szintjükön válaszol nekik..🤷🏻‍♀️
2023. júl. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!