Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állami támogatást kapnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állami támogatást kapnának az incelek szteroidokra és fehérjeporokra, és kigyúrnák magukat, egyből kellenének a nőknek?

Figyelt kérdés
Ugye nőknél is csomószor van, hogy megcsinálják a mellüket, és egyből népszerűbbek lesznek. Fordítva is működne ez, vagy a nőknek más, nagyon magas igényeik is vannak?

2023. júl. 15. 17:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/123 anonim ***** válasza:
83%
Sőt mondok egy még viccesebb dolgot; az én állam szögletesebb, mint az övé. :DD
2023. júl. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/123 anonim ***** válasza:
0%

29! Tudod ugye, hogy milyen sokan hazudnak a vágyaikról?


Csak egy példa, egy kisgyerek is ha tehetné csak édessèget enne, nem? De te tudod, hogy az egészségtelen így nem hagyod neki.

Miért furcsa, ha én jobban tudom mire vágyik egy nö, mint amit bevall magának?

2023. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/123 anonim ***** válasza:
84%

32, mert amíg a szülő tapasztalatból és tanult, bizonyított tudásból beszél, az incel tapasztalat nélkül, és erősen szubjektív, vágyvezérelt nézőpontból.

Azaz tulajdonképpen semmi fix pontja nincs az állításodnak.

Ráadásul általánosításból indulsz ki, semmi helyet nem adsz annak, hogy esetleg létezzenek különböző emberek, olyan állítást próbálsz igazolni, hogy "minden nő ilyen" ami egyszerűen lehetetlen, hogy valós legyen.

2023. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/123 anonim ***** válasza:
86%

Nem furcsa, hanem ostobaság! Pont annyira, mint hogy az incelek az vizionálják az állkapocs formája a legeslegfontosabb szempont egy férfin a nők szemében...

Az ember saját ízlését és vágyait NEM ismeri jobban egy vadidegen, bármennyire is szeretnéd ezt elhitetni magaddal és másokkal is. Én totálisan letojom milyen állkapcsa van a férfinak, annyira hidegen hagy, amennyire csak lehet. Az, hogy ti ilyen szinten felszínesen tudtok csak gondolkodni és nem értitek meg, hogy a vonzalom bőven többről szól, semmint az állkapocs meg szemek formájáról, az titek minősít egyedül.

2023. júl. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/123 anonim ***** válasza:
89%
Egyébként nincs is hiteltelenebb, mint egy ember, aki az thangoztatja, hogy ő pontosan tudja mi kell a nőnek, miközben mindenféle formájú és fogyatékű embernek van nője, csak neki nincs:D
2023. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/123 anonim ***** válasza:
0%

33! A nők túlnyomó többsége mondjuk 99% így már megfelel neked is?


34! Nyilván nem csak az állkapocs, de egyrészt az is benne van, másrészt nekem az a tapasztalatom, hogy a nők illetőleg nem mondják el a vágyaikat. Ezért nem tudok bízni ilyen szempontból egyben sem.


35! Miért gondolod, hogy nem volt vagy nem lehetne?

2023. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/123 anonim ***** válasza:
83%

A 99% már egy statisztikai adatnak tűnik. Tehát van forrásod az adatra?:D Vagy van bármid amivel alá tudod támasztani?

Konkrét adatot akkor érdemes mondani, ha nem légből kapott.

2023. júl. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/123 anonim ***** válasza:
88%

Tudod te mit jelent a BIZONYÍTÉK? Segítek, nem azt, hogy hasraütve kiböfögsz egy számot, amit SEMMIVEL nem tudsz alátámasztani.

Nekem meg az a tapasztalatom, hogy a nők bizony tisztában vannak a vágyaikkal, ezek mentén választanak párt és el is mondják, ha arra kerül a sor. Annak meg szerintem minden nő örül, hogy te nem bízol bennünk, így legalább békén hagysz minket. :)

2023. júl. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/123 anonim ***** válasza:
0%

37! Nézd, csak azért mondtam 99%ot mert itt valaki nyafogott, hogy nem igaz mindenkire. Szerintem igen, de hagytam egy kiskaput a kedvéért.


38! Persze, hogy tisztában vannak, de ha beszélsz velük nem azt mondják, mert azt nem illik. Mondjuk így. Erről beszélek, hogy mást mondanak, mint az igazság. Ezért tagadják itt is le illetőleg pl. Arc meg szem fontosságú.

2023. júl. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/123 anonim ***** válasza:
71%

#32:


Miért hazudnék? Miben érné ez meg nekem? :DDD

Ha nem tetszene a partnerem, nem lennék vele. Ennyi.

2023. júl. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!