Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha állami támogatást kapnának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állami támogatást kapnának az incelek szteroidokra és fehérjeporokra, és kigyúrnák magukat, egyből kellenének a nőknek?

Figyelt kérdés
Ugye nőknél is csomószor van, hogy megcsinálják a mellüket, és egyből népszerűbbek lesznek. Fordítva is működne ez, vagy a nőknek más, nagyon magas igényeik is vannak?

2023. júl. 15. 17:25
 81/123 anonim ***** válasza:
71%

Látod?

Csicskaságnak tartod azt, ha nem ragaszkodom görcsösen a múlt sérelmeihez, feldolgozom azt és továbblépek, hogy felépíthessem a jövőmet.

Haragszom a régi bántalmazóimra? Igen. Jól esne, ha bocsánatot kérnének? Igen. Van értelme évtizedeket töltenem azzal, hogy bosszúra vágyjak? Kétlem:D


Te zárod saját magadat ketrecbe és te piszkálod saját magadat bottal nap mint nap. Azt hiszed más bökdös a bottal, de valójában nap mint nap újraéled a régmúlt sérelmeit.

Így esélyed sincs arra, hogy elkezdj a jelenben élni. Márpedig ha nem élsz a jeelnben, nem fogsz sikereket elérni, hisz it sem vagy.


Engedd el a múltat. Ha kell, kérd hozzá szakember segítségét. Egyébként ez nekem is rengeteget segített.


A társadalomra nem lehet mindig számítani és gonosz emberek léteznek.

Mi lesz az, amit ebből tanítasz a leendő fiadnak? Hogy álljon bosszút mindenkin? Hogy verje pépesre azt, aki csúnyán néz rá? Nem épp egy erőszaktevőt fogsz ezzel nevelni? Egy olyat, aki másokat fog traumitázlni és aki miatt mások fognak bosszút esküdni?


Tegyél azért, hogy jobb legyen a társadalom, de ne azzal, hogy büntetsz, mert ezzel csak további sérelmeket fogsz okozni amit majd mások akarnak megtorolni.


Amíg ezzel a szarral civódsz, esélyed sincs arra, hogy elégedett életet élj. Nem tudom hány éves vagy, de nem gondolod, hogy így is túl sok időt pazaroltál el az életedből ahelyett, hogy élsz? Én 29 éves vagyok és így is túl öregnek tartom magam ahhoz, hogy ilyen baromságokkal fecséreljem az időmet.

2023. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/123 anonim ***** válasza:
0%

“ Amíg ezzel a szarral civódsz, esélyed sincs arra, hogy elégedett életet élj. Nem tudom hány éves vagy, de nem gondolod, hogy így is túl sok időt pazaroltál el az életedből ahelyett, hogy élsz? Én 29 éves vagyok és így is túl öregnek tartom magam ahhoz, hogy ilyen baromságokkal fecséreljem az időmet.”


Ez kamu.

Nincs esélyed élni teljes értékű életet max megtűrtet.

2023. júl. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/123 anonim ***** válasza:
70%
Francokat kamu, csak te már annyira beleragadtál az önsajnálatba meg a mártír szerepbe, hogy el sem tudod képzelni milyen az, ha valaki nem ilyen.
2023. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/123 anonim ***** válasza:
70%

"Nincs esélyed élni teljes értékű életet max megtűrtet."


Nem muszáj elhinned. nem nekem szar, hanem neked. Az én életem így is teljesen jól megvan, ha a tiéd nyomorúságos marad.

Te viszont szarul fogod érezni magad, amíg nem lépsz ki végre ebből a mocsárból.


A kérdés ennyi: Akarod, hogy másképp legyen, vagy sem?

Ha nem akarod, akkor csináld azt amit eddig, kergesd a saját farkadat.

ha viszont azt akarod, hogy máshogy legyen, akkor változtass és törd meg azt a kva kört, mert amíg akció-reakció-rereakció-rerereakció-rererereakció..... körben tengődsz, nem lesz jobb.

2023. júl. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/123 anonim ***** válasza:
0%
Szánalom, ami itt megy, gyakorlatilag azt játszátok, hogy ki tud nagyobb tahó és gonoszabb lenni a másiknál. Okádhatnékom van az itt "észt" osztóktól.
2023. júl. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/123 anonim ***** válasza:
79%
Nekünk meg azoktól incelektől van okádhatnékunk, akik folyamat mártírkodnak, másokra mutogatnak, 1-2-x ember szarsága miatt egy komplett társadalomtól várnak bocsánatkérést meg jóvátételt, ami alatt azt várják, hogy nők puszta jófejségből alájuk feküdjenek. Jaa meg akik írkálják ki az osszuk újra a nőket meg vegyük el az alapvető jogaikat és kényszerítsük szexre. Na ha valakiktől, akkor tőlük tényleg lehet okádni.
2023. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/123 anonim ***** válasza:
63%

Én speciel csak ki akarom rángatni a lelki nyomorból szerencsétlent. Pontosan tudom milyen érzés áldozatnak lenni, de azt is, hogy ha beleragad, akkor egyszerűen erről fog szólni az egész élete úgy, hogy utálni fogja minden percét.

Nekem is ráment 2-3 évem erre a szarra és így utólag baromira bánom, hogy nem volt akkor ott valaki aki csak jelét adta volna, hogy érti mi van velem. Óriási szerencsém volt, hogy tök más okból pszichológus kerültem és ő segített kimászni ebből.

2023. júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/123 anonim ***** válasza:
0%
86! és gondolom fel sem tűnik, hogy közben még ez alá sikerül lemenni itt párnak. Hagyjuk.
2023. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/123 anonim ***** válasza:
89%
Ezt most az mondja, aki beleragadt a helyzetbe és csicskának nevezi azt, aki túl tudot tlépni rajta?:D
2023. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/123 anonim ***** válasza:
63%
De, az pl feltűnt, hogy a másikat csicskának nevező kedves kommentelőnek sikerült ennél is lejjebb menni.
2023. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!