Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi visszautasítás után is próbálkozik az miért számít zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Alakultak ki úgy párkapcsolatok, hogy egy nő először visszautasított egy férfit, de a férfi nem adta fel és a nő beleszeretett és egy tök jó kapcsolat kialakult. Manapság miért számít ez zaklatásnak? A feministák tették zaklatássá?
2023. okt. 6. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 A kérdező kommentje:
#20 Te miben tartod magadat alkalmasabbnak egy párkapcsolatra?
2023. okt. 8. 10:00
 22/68 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenben, de erről inkább a páromat kéne megkérdezned. :D

Egy kapcsolat egyik alapja a kölcsönös tisztelet. Tiszteled a partnert és a véleményét, még akkor is, ha nem feltétlenül értesz vele egyet. Ha te nem fogadod el egy nő elutasítását (vagyis nem tiszteled), akkor már a legalapabb dolgok egyikénél elbuktál. Aztán párkapcsolatban lennél valakivel, aki mondjuk pont akkor nem szeretne lefeküdni, amikor te igen, de te ígyis tovább próbálkozol és ráerőszakolod magadat? Mert jelenleg ezt a gondolatmenetet követed.

2023. okt. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
97%
Nem is értem mit nem szeretnek benned a nők. Egy főnyeremény vagy 😂
2023. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
98%
Feministák...Ugye tudod, hogy férfiak közt is akadnak feministák? Egyenjogúság a célja. Nem az, hogy a nő el van nyomva, mindenféle erőszaknak/bántalmaznak kitéve! És mégis akadnak olyan idióták, perverz, beteg állatok, akik nem értik, hogy a NEM=NEM!
2023. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
0%

"Egyenjogúság a célja."


Tehát egyenkötelesség nem? Ok. De akkor még akarnak sokszor még egyenjogúbbak lenni?

2023. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
98%
#25: Azért, mert sok férfi még mindig erőszakos/bantalmazó alak, vagy cselédnek tartja a nőt csak azért mert nem himbilimbivel született, mint ők.
2023. okt. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
0%

26# Ezt egyáltalán nem kérdeztem. De ha már szóba hoztad, hány ilyennel találkoztál?


A kérdés továbbra is nyitott maradt, hogy csak a jogokat kell egyenlő szintre hozni? A kötelességeket nem?

2023. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
96%
Nincsenek "kötelességek", miről beszélsz?
2023. okt. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
#27: Én nem, de barátnőm meg unokatesóm ja és mindkettő megjárta. De írtam, hogy TALÁN, vagyis lehetséges indok többek között.
2023. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
Nem írtam, hogy talán. Elnézést, most írtam.
2023. okt. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!