Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi visszautasítás után is próbálkozik az miért számít zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Alakultak ki úgy párkapcsolatok, hogy egy nő először visszautasított egy férfit, de a férfi nem adta fel és a nő beleszeretett és egy tök jó kapcsolat kialakult. Manapság miért számít ez zaklatásnak? A feministák tették zaklatássá?
2023. okt. 6. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
94%

Ha a nő nemet mond, akkor azt két okból teszi.


1. Komolyan gondolja. Ez esetben tovább próbálkozni nyomulás, akár zaklatás is lenne, alsó hangon felesleges energiabefektetés, de akár rendőrség, bíróság is lehet a vége (bár ahhoz nagyon kattantnak kell lenni, hogy ennyire ne vegye le valaki, hogy ő oda nem kell).


2. Nem gondolja komolyan, csak cicázik, játszik, kéreti magát. Ez esetben tovább próbálkozni saját magad megalázása, mert hogy a nő nem tisztel meg azzal, hogy ne szórakozzon veled, az tuti. Az ilyen nőbe energiát fektetni felesleges, játszmázna veled, amíg vele vagy, ha nincs szerencséd, akkor akár egész életedben is.


Vagy több vasat tart a tűzben, de ott sem te vagy a favorit. Pótlék lennél.


Szóval ha egy nő nemet mond, akkor nincs olyan forgatókönyv, ami szerint foglalkozni kell vele a továbbiakban is.

2023. okt. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
93%
11. Tökéletes megfejtés.
2023. okt. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
76%

11. Ha egy nő nemet mond, onnantól kezdve nem leszel egyenlő partnerként kezelve. Az általad leírt 2. forgatókönyv esetén számodra két út lehetséges:

- megelégedsz azzal a szereppel, hogy te vagy az alárendelt fél, akinek meg kell győznie a nőt, hogy azért mégiscsak jó lennél egy strigulának.

- nem = nem, továbbállsz.

2023. okt. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
92%
#13. Mondom, hogy nincs olyan forgatókönyv, amiben a nő továbbra is szerepel. Ő baja.
2023. okt. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
88%

Ha valóban fontos lenne neki a másik tiszteletben tartaná azt, hogy a figyelemre nem tőle vágyik.

Tehát az első NEM-től kezdve minden más zaklatás, amely félreérthető vagy direkt tevékenység amelyből az udvarlás vagy kitüntetett figyelem vonható le. Tehát ha NEM-et mondod nem zaklatod. Nem veszel neki kiskutyát a születésnapjára és hívod el tortázni. Hanem max annyit mondasz neki, hogy boldog születésnapot és haladsz tovább.

2023. okt. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
93%
Ha az első elutasítás után próbálkozik, az már nálam zaklatás. Ha tovább próbálkozik, miután egyértelműen nemet mondtam, akkor egyrészt azt bizonyítja, hogy nem tisztel se mint nőt, se mint embert (vagyis alkalmatlan egy párkapcsolatra), másrészt egyszerűen kellemetlen helyzetbe hoz és sajnos sokszor ez a kellemetlenség veszélyessé válik (lásd azokat az eseteket, ahol a férfiak agresszívvá váltak az elutasítás után).
2023. okt. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:

De akkor mit tegyek azért, hogy olyan nők is észrevegyenek akik nekem tetszenek? Lejjebb nem tudom adni próbálkoztam ezzel nem ment. Max csak szex jött össze amit nem igazán élveztem. Ezért nagyon utálom azt amikor ezt tanácsolják nekem. Nem látok más megoldást, mint tovább próbálkozni egy nekem tetszőnél. Régen ez miért működött és miért nem volt zaklatás ez?

Talán nem kéne ennyire elutasítónak lenni a másikkal. Miért kell állandóan a rosszra koncentrálni és miért nem lehet észrevenni bennem a jókat is? Szeretnék már szeretni és jól aludni. Most is tök szarul aludtam emiatt.

2023. okt. 8. 08:49
 18/68 anonim ***** válasza:
93%
#17 menj pszichológushoz. Tedd rendbe az önértékelésed, mert most másoktól teszed függővé a szerethetőséged.
2023. okt. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 A kérdező kommentje:
#18 Mit tudna csinálni egy pszichológus? Azért, mert van papírja az azt jelenti, hogy csodatevő? Társaslény kifejezés mond neked valamit? Pszichológia nem valódi tudomány. Az, hogy elszakadt a pszichológia a filozófiától nem teszi a pszichológiát tudományossá. Az a társadalomtudomány ami szarik a filozófiára ki kell vetni a tudományból! Remélem először a pszichiátriát fogják kivetni utána a kistestvérét a pszichológiát. Úgy néz ki előbb utóbb kifogja vetni magából a tudomány ezt a két társadalomromboló ágat.
2023. okt. 8. 09:31
 20/68 anonim ***** válasza:
95%
Azzal, hogy nőket zaklatsz és nem tartod tiszteletben a véleményüket, pont azt bizonyítod, hogy alkalmatlan vagy egy párkapcsolatra.
2023. okt. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!