Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi visszautasítás után is próbálkozik az miért számít zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Alakultak ki úgy párkapcsolatok, hogy egy nő először visszautasított egy férfit, de a férfi nem adta fel és a nő beleszeretett és egy tök jó kapcsolat kialakult. Manapság miért számít ez zaklatásnak? A feministák tették zaklatássá?
2023. okt. 6. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 A kérdező kommentje:
#59 Nem fogom kikérni senki véleményét. Én fasiszta dolognak tartom a méricskélést. Már annyit szenvedtem ezzel a társkereséssel, hogy nem fogok az első nem után abbahagyni, megkérdezem tőle mi volt a gond, mondani fogom neki, hogy adjon esélyt, mert ő számít nekem, vele el tudom képzelni a jövőt, gyereket is tudok vele elképzelni és bizonygatni fogom, hogy jó társ lennék. Bárcsak ne kéne ezeket csinálnom és csakúgy jönne, de egyenlőre nem látok arra esélyt, hogy magától jönne.
dec. 26. 12:07
 62/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondtam, hogy méricskélni kéne bárkit is, de te is látod, illetve más is, ha nincs vkinél a külső alapján esélyed. Ha vki nem érez vonzalmat a másik iránt, akkor sem fog, ha elmondja az illető, hogy márpedig vele milyen jól járna. Ez olyan, hogy belém se fog egy pasi se belém szeretni, akárhogy bizonygatom neki, hogy milyen jól járna velem, mert sajnos az nem így működik. Egyébként meg örülnöd kéne, hogy időben kiderül ez, és nem használnak ki. Nőként én már megéltem sajnos, hogy a pasi azt hazudta, hogy komoly kapcsolat is érdekli, végül csak arra kellettem, miközben én meg beleszerettem. Ott is ment a kérlelés, hogy ha eddig tetszettem akkor próbáljuk meg stb... hát nem alakultak ki ettől az érzései, még ki is lettem használva, és rengeteget szenvedtem. Na ez jobb? Szerintem nem, ha egy ember nem tart többre bizonyos dolgoknál inkább el se kezdődjön a dolog, mert csak az egyik félnek lesz rossz, de kegyetlen rossz. Ebbe gondolj bele inkább.. tudod hány kevésbé előnyös külsejű pasi van kihasználva a pénze miatt... szerinted ők boldogok? Inkább örülj, hogy nem jártál még így. Ne legyen csőlátásod, én is nőként igyekszem felmérni, hogy melyik pasinál van esélyem, volt már, hogy egy pasit visszautasítottam, mert ugyan nekem nagyon tetszett, mégis úgy éreztem, hogy valószínűleg nem lennék a bnője soha, csak egy két éjszakára lennék jó neki, abba meg nem akartam belemenni se. Persze mint mondtam vannak kivételek és azt sem tudhatjuk, hogy a másiknak mi tetszik. Ha vki elsőre visszautasít max annyit kérdezz, hogy de lenne-e kedved még talizni... ha erre is nem a válasz, szerintem felesleges tovább próbálkozni. Borzasztó zavaró tud lenni, ha egy pasi nem tetszik, nem kelti fel az érdeklődésem, mégis hevesen próbálkozik, szórakozóhelyen volt már ilyen és annyira elrontotta az estémet, hogy haza is mentem. Ehhez meg azt gondolom nincs joga senkinek, én se baszom el senki estéjét, nem is ezért megyek el szórakozni. Szóval igen, félelmet is tudsz kelteni ezzel egy nőben, és még inkább taszítónak fog találni... ez jobb? Inkább vedd a jeleket a lányoktól, s aki többet néz, szemezik veled, rád mosolyog, ahhoz menj oda, aki meg tudomást sem vesz rólad, azokat hagyd, férfiként a te kezedben a lehetőség a kezdeményezésre, de nem árt felmérni a terepet...
dec. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
ja és még azt kihagytam, hogy ahogy egyszer írtad, hogy miért csak a rosszat kell a nőnek meglátnia benned, a jót már miért nem... Hát te miért nem látod meg sok nőben a jót, akik először nem érdekelnek, miért csak azt, hogy nem tetszik? látod, ne várd el másoktól azt, amire te is képtelen vagy, illetve ha annyira elvárod talán neked se ártana változtatni és képessé válni erre fordítva. Mindenesetre sok sikert, te se légy annyira elutasító, ha kapcsolatot akarsz, ha meg nem, akkor ne sírj itt, hogy miért nincs, hát valószínűleg rossz helyen próbálkozol.
dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
51%

"megkérdezem tőle mi volt a gond, mondani fogom neki, hogy adjon esélyt, mert ő számít nekem,"


1. Nem tartozik neked semmilyen magyarázattal.

2. Senkinek nem kell esélyt adni.

3. Az egyoldalú vonzódásoddal neki semmi teendője nincs.

dec. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:

"hát valószínűleg rossz helyen próbálkozol."


De mi ez a rossz helyen próbálkozol szöveg? Azoknál próbálkozom akik tetszenek.

dec. 28. 02:18
 66/68 A kérdező kommentje:
Olyan is van, hogy párba állok valakivel aki tetszik és egy idő után ignorál. Ez tudjátok milyen szar érzés? Legszívesebben szétverném a pofáját az ilyennek. Borzasztó bunkó dolog ez. Az ilyet pénzbüntetésre kéne ítélni!
dec. 28. 02:20
 67/68 anonim ***** válasza:
63%
Hogy írhatsz ilyet, hogy szét kéne verni a pofáját egy nőnek? Te normális vagy? Tudod kinek kéne szétverni a pofáját? Az olyan seggfejeknek, akik csak kihasználják a nőket, mégse veri szét senki a fejüket.... meg az olyanoknak, akik nőket, gyerekeket, állatokat, náluknál sokkal gyengébbeket bántanak. Nem ártana pszichológushoz fordulni ilyen felfogással....
dec. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Volt már veled olyan, hogy egy egyébként objektíven szép nő nem tetszett? Csak valahogy közömbös maradt. Helyén van meg minden, de nem fogott meg semmi benne. Ő hiába kérdezgetné, hogy mi volt a bajod vele, mert semmi bajod vele csak nem tetszik. Ennyi. Ugyanez van a nőknél is. Nem fog tudni egy okot mondani, hogy "fogyj le 10 kilót és akkor okés". Ez nem így működik. Vagy tetszel vagy nem. Nincs olyan, hogy "majd ezt megteszem és más lesz a véleménye". Nem lesz. Keress mást.
jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!