Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi visszautasítás után is próbálkozik az miért számít zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Alakultak ki úgy párkapcsolatok, hogy egy nő először visszautasított egy férfit, de a férfi nem adta fel és a nő beleszeretett és egy tök jó kapcsolat kialakult. Manapság miért számít ez zaklatásnak? A feministák tették zaklatássá?
2023. okt. 6. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
44%
#28 Pont erről. 😂
2023. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
80%
Nincsen senkinek sem kötelessége.
2023. okt. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
13%
Értem. Tehát extrém esetben ha neked pl. a párod bajban van, nem érzed kötelességednek segíteni rajta.
2023. okt. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
86%

Kevered a dolgokat.

Se a nőknek, se a férfiaknak nincsenek kötelességei, legfeljebb annyira, hogy legyenek értelmes részei a társadalomnak. Az, hogy az adott személy mit gondol, mi a dolga, az már egyéni döntés. A párommal kölcsönösen segítjük egymást, ami mindkettőnknek saját döntése, nem kötelessége.

2023. okt. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
22%

Nem keverem. Te jelentetted ki kategorikusan, hogy nincs senkinek sem kötelessége.

Mindenkinek van.

Nekünk is itthon, és nem csak annyira, hogy "értelmes részei legyönk a társadalomnak", hanem pl. tiszta legyen a ház előtt a járda, tééen ne legyen jeges, őssze ne járjanak a gyalogosok bokáig a szemétben. Egyébként megbüntetnek, vagy fizethetek, ha valaki összetöri magát.

Ezek kötelességek, ami mi pl. megosztunk egymás közt.

Van aki meg csak van a tv előtt, mint a zsák krumpli, mert majd a másik megcsinálja.

2023. okt. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
91%
A kérdés arról szólt, hogy a kérdező nem érti, hogy miért probléma, hogy a nők nem veszik jó néven, hogy zaklatják őket. Az ő kötelessége például az lenne, hogy az első elutasítás után békénhagyja őket.
2023. okt. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
19%
Nalátod, akkor csak vannak kötelességek. :)
2023. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert a normális nőknél a nem nemet jelent és ha ezután sem hagyod békén, akkor az zaklatás?! Mit nem lehet megérteni azon, ha valaki nem kíváncsi rád?!

Én is botlottam már bele ilyen baromba. Az egyik nem fogta fel, hogy vőlegényem van, szóval esélye nincsen és amúgy se lett volna, mert egyáltalán nem volt az esetem. Elmondtam kétszer szépen, harmadjára elküldtem a búbánatos pcsába és megmondtam, ha még egyszer zaklat, abban a pillanatban feljelentem.

A másik még ezelőtt volt szingliként. Éppen sétáltam az utcán, mikor megállított egy srác, hogy nagyon tetszem neki, elhívna egy kávéra. Mondtam neki h bocsi, de ez nem kölcsönös, sietek is, szóval kihagyom a kávét és mentem volna tovább, erre kb még neki állt feljebb, hogy de mégis miért és miért nem adok egy esélyt. Mondtam h semmiféle magyarázattal nem tartozom és otthagytam ismét, aztán amikor már másodjára is csak jött és morgott, h mi az h nem adok esélyt, az utca közepén küldtem el az anyukájába, de úgy h mindenki minket nézzen és a végén még rá is üvöltöttem, hogy fejezd be a zaklatást. Ne félj utána egyből elkotródott. Hánynom kell az ilyenektől, akik képtelenek érteni a (szép) szóból.

2023. okt. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
88%

Majd ha téged zaklat egy kilós meleg kan cigány, akkor máshogy fogod látni.


AMúgy meg mi ez a kérdés? Ha valaki elküld, akkor nincs jogod zaklatni. Senkit sem.

2023. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
89%

"Talán nem kéne ennyire elutasítónak lenni a másikkal."


Mucuka, azárt, mert te valakit meg akarsz dugni, a másik még nem akarja. Agyam eldobom az ilyen autosta barmokon! Taéán alád kéne feküdni? Ja, addd lejebb az igényeid, mert a npk sem fognak egy sokkal rondább palival összejönni.

2023. okt. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!