Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi visszautasítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi visszautasítás után is próbálkozik az miért számít zaklatásnak?

Figyelt kérdés
Alakultak ki úgy párkapcsolatok, hogy egy nő először visszautasított egy férfit, de a férfi nem adta fel és a nő beleszeretett és egy tök jó kapcsolat kialakult. Manapság miért számít ez zaklatásnak? A feministák tették zaklatássá?
2023. okt. 6. 09:01
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
78%
Ha a no agresszivabban utasit vissza es itana is nyomulsz az zaklatas.
2023. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
89%
Ha a nő nemet mondott, utána bármilyen próbálkozás zaklatásnak minősül.
2023. okt. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
100%

“nem szeretnék a ti akaratotok szerint élni és lehajtott fejjel tovább tűrni a visszautasításokat!”


Neked elment az eszed!

Ha nem kellesz, akkor a nem, az NEM.

Amikor világosan az értésedre adom, hogy: “köszönöm az érdeklődésedet, de én nem tudom viszonozni, nem érzek vonzalmat”, akkor azt te szó szerint tudomásul veszed, maximálisan tiszteletben tartod, és NEM HOZOD SZÓBA TÖBBET, nem nyomulsz, nem hívsz, nem írsz, nem keresed az alkalmat, hogy a közelemben legyél.


Ennyi.

2023. okt. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
0%

"nem keresed az alkalmat, hogy a közelemben legyél."


Ezt pl. hogy kivitelezed? Kötelezed, hogy ha szembejössz, menjen át az út másik oldalára? Ez az utolsó már nekem elég paranoidnak tűnik.

2023. okt. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%

“Talán nem kéne ennyire elutasítónak lenni a másikkal. Miért kell állandóan a rosszra koncentrálni és miért nem lehet észrevenni bennem a jókat is? ”


A férfi-nő kapcsolat nem erről szól.

Hogy miért tetszik meg valaki, sokszor megmagyarázhatatlan. Találkoztok és beléd csap a villám, leszűkül rá a figyelmed, meg akarod ismerni, minél változatosabb élethelyzetben szeretnéd a személyiségét megismerni.


De ehhez kölcsönösség kell. Kölcsönös felfigyelés egymásra, kölcsönös vonzalom, kölcsönösen mélyen megismerni akarás.


Mivel a te próbálkozásaid egyoldalúan, már az első körben buktak, mert irántad nem ébredt fel a jelölt figyelme, vonzalma, ezért abszolút lényegtelen, hogy neked amúgy milyen jó tulajdonságaid vannak.


Ha erőszakos vagy, a rosszat már be is mutattad. Az elutasítás annál erősebb, minél inkább nem tartod tiszteletben a másik ember önrendelkezését a saját élete felett.


Sokszor megmagyarázhatatlan, hogy miért lobban szerelemre az ember, pedig a fiúnak nagy orra és elálló tapsifüle van. Vagy miért ellenszenves már alapból valaki, aki után az utcán is megfordulnak a nők, sármos és barátságos, mégis taszít.


Ezt nem lehet irányítani.


A párkapcsolat az élet továbbadásának az alapja, a teljes élethez szükséges, de NEM JÁR.


Az élet lehetőségeket kínál. Kinek előbb, kinek utóbb felkínálja az igazit, aki viszonozza a figyelmet, érzelmeket.


HA NEM, akkor viszont NEM.


Nem enged be az “ajtón”.

S arról a te kiszemelted nem tehet, hogy te nem vagy az esete.

Mint ahogy te sem tehetsz róla, de köteles vagy ezt tiszteletben tartani.

2023. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
94%

44-es!

A “nem keresed” kizárja a véletlent!


Hiszen, amikor véletlenül összefutsz vele, az nem ugyanaz, amikor a ház előtt rostokolsz, ha rendszeresen várod a mdgállóban, aztán kíséred. Próbálj figyelmesen olvasni és értelmezni.

2023. okt. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
0%

46 "Próbálj figyelmesen olvasni és értelmezni."


Próbálj meg kevésbé arrogánsan érvelni, és ez rád is érvényes, sehol sem írtam, hogy véletlen.


De másik hasonló példa:

Tegyük fel, egy helyen dolgozol valakivel, és kb. szándékosan akkor megy az ebédlőbe, mint te jársz, de ennél többet nem tesz.

Megtiltod, hogy akkor menjen? Egyébként is mivel bizonyítod, hogy ezért megy akkor, még ha igazad is van?

Vékony jég ez.

2023. okt. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
96%
Számomra hihetetlen, hogy még mindig vannak férfiak, akik ennyire nem tisztelik a nőket, mint a kérdező. Egyenesen rémísztő.
2023. okt. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 A kérdező kommentje:
Nem csoda, hogy a férfiak többsége egyre jobban utálja a modernkori feminizmust és talán tüntetni is kéne ez ellen amit nyomattok. Semmi nőgyűlöletet nem szítottam, de tele van férfigyűlölő válaszokkal ez az oldal. Egy feministafészek ez az oldal rájöttem. Nem a nőket utálom, hanem ezt a barátságtalan viselkedést, hogy ti elvárhatjátok a szőke herceget, de nekünk kb kuss van érjük be azzal ami van. Hát nehogy kicsit is küzdjön azért a személyért akiért oda van, inkább hódoljak be a femcsik akaratának. Ha nem működne az, hogy egy nő bele tud szeretni egy férfiba aki kitartóan próbálkozik elfogadnám a nem az nemet jelent kijelentést, de így csak egy feminista ideológiai vezérelt humbug az egész ami ellen tüntetőlegesen fel kéne lépni! Nem fogom hagyni, hogy ideológiátok totálissá alakuljon, ha bírósági ügy lesz ebből szerzek egy ügyvédet és megfogom védeni a jogaimat! De azon vagyok hogy ne legyen ilyen, mert hiszem azt, hogy vannak még normálisabb nők akik nem zaklatásnak veszik az udvarlást.
dec. 25. 00:14
 50/68 anonim ***** válasza:
27%
49 ennél az a jobb, amikor egy nő azt mondja, hogy nála csak kitartással lehet elérni valami, küzdjön meg érte az ember. Találkoztam ilyennel.
dec. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!