Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus és az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus és az incelek válságát is meg lehetne oldani, ha a feministák az incelek oldalára állnának?

Figyelt kérdés

A feministák egyre többször megkapják azt a kritikát, hogy az egyenlőség csak egy hazugság volt, valójában ugyanúgy uralkodni akarnak a férfiak felett, ahogy korábban a férfiak uralkodtak a nők felett.


Itt lenne a történelmi lehetőség tisztázni a helyzetet: az incelek éppen az a társadalmi csoport, amelyik a nők és a radikális feminizmus miatt került méltatlan helyzetbe. Ha a feministák kiállnának a valódi egyenlőségért minden területen, és az incelek érdekeit is képviselnék, egyszerre mindkét probléma megoldhatóvá válna.


Az incelválságot végre elismernénk, mint létező társadalmi problémát keresve a megoldásokat, és egy ilyen gesztussal a feminizmus jelenleg nullához közelítő hitelessége, renoméja is javulna. Működőképes lehet egy feminista-incel koalíció?



febr. 28. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
8%

7es: „A feminizmusnak nincs negatív hatása a párkeresésre. Soha nem volt ilyen egyszerű ismerkedni, mint most, hála az online térnek. Akinek nem sikerül így se, azon semmi se segít“


Pontosan ha a férfiak felső 20 százalékában vagy. (80-20 as szabály ugye) akkor semmit se kell tenned


Ha viszon a maradék 80 ban akkor még soha nem volt olyan nehéz mint manapság


Vagy akkor is ezt írnád ha te is 12 évet próbálkoztál volna eredmény nélkül?


Én csak megalázva lettem, és az összes férfi ismerősöm is egyedülálló

febr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
42%

Hibás az alapfelvetés. Nem a feminizmus miatt van problémájuk az inceleknek, hanem a feministáknak már nem nevezhető férfigyűlölőknek és az inceleknek van ugyanaz a problémájuk az emberi értékek helyére gazdasági fogalmakat emelő világrend miatt.


Azért nincs nőd, mert státusz alapján válogatnak az emberek, és alulmaradsz a versenyben, mint a dagi nők, vagy a férfiasan gondolkozók. Sz.r keretrendszerben gondolkodsz, a férfigyűlölő nőknek pedig pontosan ugyanez a problémájuk.

febr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
76%

#8

.....és?

A két véglet között meg ott az átlagos, akik (egy régi statisztika remélik róla) kb 5 emberrel szexelnek életük során. Mondjuk nem is csak egy-egy menetre kell gondolni, hanem hosszabb kapcsolatokra, házasságra.


A többség pont úgy xarik a lapátállú macsókra, mint az incelekre. Látod, máris van bennetek valami közös!

febr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
83%

"Pontosan ha a férfiak felső 20 százalékában vagy."


Mi akadályoz meg, hogy odakerülj? A 20% nem állandó. Ha még 20% összekapja magát, 40-60 lesz. Hajrá.

febr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
5%

10es továbbra sem az a bajunk hogy ők döntenek hanem az hogy a valóságtól elrugaszkodott az a döntés


Nem az a baj hogy felfelé választanak hanem az hogy kivétel nélkül felfelé választanak és lehetőség van rá (amire csak a férfi többlet ad magyarázatot)


A fő probléma hogy átlagos emberként ma már teljesen esélytelen vagy, pedig átlagos nőt szerettem volna nem stacey kategóriásat


12es hogy magyarázod ki a blackpill elméletet?


14es hogyan változtassam meg a genetikám? Sok év plasztikával sem lehet minden hibát kijavítani!

febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
29%

Nem akarom védeni az ilyen sablon dumákat, mint a felső 20% kap csak csajt, de


#14, a felső 20% akkor is 20% lesz, ha a jelenlegi szintjükre más is felmászik, csak megváltozik a mérce. Ezt jelenti a felső, a létező legmagasabb szint és az ahhoz legközelebb eső 20%. :D

febr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
65%

16, tudtam, hogy ez fel lesz hozva. Ezt hívják kifogásnak. Ha ezt elhiszed, ott az indok, hogy miért nem kell csinálnod semmit.


Mert miért 20% a top? Szerinted azt nem lehet csökkenteni 10-re? 5-re? 1-re? Dehogynem. Belőttétek 20-ra, és lehet továbbra is lustálkodni.

febr. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
85%

"továbbra sem az a bajunk hogy ők döntenek hanem az hogy a valóságtól elrugaszkodott az a döntés"


Teljesen mindegy, hogy mennyire van elrugaszkodva a valóságtól. Ha holnap minden nő úgy kel fel, hogy csak Chris Hemsworthtel hajlandó kapcsolatot létesíteni, ha vele nem, mással sem, akkor mi van? Semmi. Senkit nem lehet arra kényszeríteni, hogy kapcsolatot kezdjen valakivel, akivel nem akar.

febr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
12%
Még jó, hogy leírtam, hogy nem az elméletet akarom védeni, hanem a logikátlanságodra felhívni a figyelmet. Nő vagyok, én nem szajkózok ilyen dogmákat. De jól megjósoltad. :D
febr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
74%
Nem. Az incelek többsége nőgyűlölő idióta. Hol áll ez egy oldalon a feminizmussal? Csak az oldalon számos olyan kérdésbe futottam már bele, ahol incelek a nők önrendelkezési jogát elvenné, szexre kényszerítené, olyannal, akivel nem akar, stb. Hol vállalható ez egy feministának? Attól eltekintve hogy idióta provokatív kérdés.
febr. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!