Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus és az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus és az incelek válságát is meg lehetne oldani, ha a feministák az incelek oldalára állnának?

Figyelt kérdés

A feministák egyre többször megkapják azt a kritikát, hogy az egyenlőség csak egy hazugság volt, valójában ugyanúgy uralkodni akarnak a férfiak felett, ahogy korábban a férfiak uralkodtak a nők felett.


Itt lenne a történelmi lehetőség tisztázni a helyzetet: az incelek éppen az a társadalmi csoport, amelyik a nők és a radikális feminizmus miatt került méltatlan helyzetbe. Ha a feministák kiállnának a valódi egyenlőségért minden területen, és az incelek érdekeit is képviselnék, egyszerre mindkét probléma megoldhatóvá válna.


Az incelválságot végre elismernénk, mint létező társadalmi problémát keresve a megoldásokat, és egy ilyen gesztussal a feminizmus jelenleg nullához közelítő hitelessége, renoméja is javulna. Működőképes lehet egy feminista-incel koalíció?



febr. 28. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
0%
19, akkor magyarázd el nekem, miért 20%? Miért nem top 10%?
febr. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
9%

18, én írtam és én senkit nem akarok kényszeríteni semmire


De nem akarom hogy úgy kezeljen mindenki mint a 20as válaszoló


Azért mert a kinézetem miatt undorodnak tőlem a nők én még nem vagyok „nőgyűlölő idióta“, csak elégedetlen vagyok az eltorzult társadalommal


Nem tudom miért kell még szándékosan utálni, belerúgni abba akinek így is nyomorult az élete


(én pl attól félek hogy a jövőben a csúnya férfiak csak teljes arcot eltakaró maszkban, ruhában léphetnek ki az utcára)

febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
78%

"továbbra sem az a bajunk hogy ők döntenek hanem az hogy a valóságtól elrugaszkodott az a döntés"


Senki nem vagy te, hogy beleköss más saját életével kapcsolatos döntésébe, és majd te megmondd, hogy elfogadható-e.

Ha az összes nő úgy dönt, hogy nem akar hozzád nyúlni soha az életben, kötelességed elfogadni.

Az egyetlen, amit tehetsz, az az, ha megpróbálod elérni, hogy mégis akarjanak. Ha erre nem vagy hajlandó, akkor ennyi, szopó.

Másra nincs esélyetek, mert még mindig a normális férfiak vannak többségben, akiknek nem valami földöntúli lehetetlenség szexelni és/vagy párt találni, és ők egytől egyig ki fognak állni a nők döntési joga és autonómiája mellett, ha olyanná válna a helyzet (nem fog amúgy).

febr. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
79%

"(én pl attól félek hogy a jövőben a csúnya férfiak csak teljes arcot eltakaró maszkban, ruhában léphetnek ki az utcára)"


😂😂😂


Egyszer egy nagyon jó kommentet olvastam, ami összefoglalja a te típusodat: jobban vágysz az áldozatszerepre, mint kapcsolatra.

febr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
6%

24: én 12 évig próbáltam párt találni


Jó kinézet nélkül akkor van minimális esélyed ha úgy simpelsz mint a 23as

febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
21%

Csúnya férfi vagyok, a leggagyibb állásokra sem vesznek fel a kinézetem miatt! Mondanom sem kell, hogy a HR-esek szinte MIND nők, és külső alapján szelektálják a legtöbb esetben a jelentkezőket! Ez igazságos? Ez egyenlőség? Hol van itt az egyenlő bánásmód?

Ahova meg felvettek, ott meg folyamatosan szivatva és alázva vagyok a külsőm miatt... Ez rendben van így? Soha nem értettem egyet a szélsőséges incel elméletekkel,mégis ilyen bánásmódban részesülök mindenhol, ezt fontos hozzátenni.

febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
84%
#26 ezt nehezen tudom elhinni. A verbális bántalmazást meg ugyanúgy jelenteni kell a HR-nél
febr. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
78%

"Jó kinézet nélkül akkor van minimális esélyed ha úgy simpelsz mint a 23as"


Az, hogy a normális férfit simpnek hívod, és szerinted csak pina miatt lehet normális egy férfi, rámutat, miért nem kellesz senkinek.

febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
77%

" ha úgy simpelsz mint a 23as"

Ja mert az aztán nagy simpelés, ha valaki nem akarja ráerőltetni magát a másikra és nem nézi kutyába az emberiség felét. :)


"Ahova meg felvettek, ott meg folyamatosan szivatva és alázva vagyok a külsőm miatt..."

Innen is biztosítalak, hogy nem amiatt.

Az viszont biztos, hogy megérdemled.

febr. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 anonim ***** válasza:
8%

"Innen is biztosítalak, hogy nem amiatt.


Az viszont biztos, hogy megérdemled."


Te ismersz engem? Mert ezt úgy írtad, mintha tudnád, ki vagyok...

febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!