Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus és az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus és az incelek válságát is meg lehetne oldani, ha a feministák az incelek oldalára állnának?

Figyelt kérdés

A feministák egyre többször megkapják azt a kritikát, hogy az egyenlőség csak egy hazugság volt, valójában ugyanúgy uralkodni akarnak a férfiak felett, ahogy korábban a férfiak uralkodtak a nők felett.


Itt lenne a történelmi lehetőség tisztázni a helyzetet: az incelek éppen az a társadalmi csoport, amelyik a nők és a radikális feminizmus miatt került méltatlan helyzetbe. Ha a feministák kiállnának a valódi egyenlőségért minden területen, és az incelek érdekeit is képviselnék, egyszerre mindkét probléma megoldhatóvá válna.


Az incelválságot végre elismernénk, mint létező társadalmi problémát keresve a megoldásokat, és egy ilyen gesztussal a feminizmus jelenleg nullához közelítő hitelessége, renoméja is javulna. Működőképes lehet egy feminista-incel koalíció?



febr. 28. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
69%

"De azert a befizetett adonk jol jon, nem? Ott nincs "nyazsgem" opcio?"


Mi van?? 😳 Hogy jön ide a befizetett adó?

febr. 29. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
69%
50: mintha a nők többsége nem fizetne adót...
febr. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:
62%

Mondjuk, az ő adója pont nem jó érv, már, ha itt igazat ír: egy másik kérdés alatt jött szembe


"Neked.... Itt mar este 9 lesz :)



39F incel


tegnapelőtt 13:55"


Amúgy, bárki szabadon távozhat és máris nem az itteni nőket "tömi" az adójával.

Emellett, megfelelő kereset mellett, mindig találsz nőt magaenak, mert élősködők mindig vannak. Szóvaaal.... annyira azért nem vagyunk kisegítve az incelek adóival nem?

febr. 29. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
18%

"Amúgy, bárki szabadon távozhat és máris nem az itteni nőket "tömi" az adójával"



Tobb, mint tiz eve tavoztam "szabadon". Aztan a magyar NAV meg mindig fizettetni akar velem adot arra az idoszakra, amikor ott sem voltam, ugyhogy errol ennyit. De a nyazsgem opcio lesz valasztva, mert behajtani ugysem tudjak :)



39F incel

febr. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
0%
Egy igazi hős vagy... 39f
febr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
69%

"De azert a befizetett adonk jol jon, nem? Ott nincs "nyazsgem" opcio?"


Semmi köze a témának a befizetett adódhoz.

Ugyanúgy fizetjük mi is.

De tudod mit? Felőlem aztán ne fizessenek adót az incelek, iszonyatosan nem érdekel. Most kijelentem, hogy bármelyik incel nem fizet adót, nem fogom felnyomni a NAV-nál. Hajrá.

febr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:
0%

“ Miért akarna nőgyűlölőkkel összeállni akármilyen nő? Gondold át”


Amiért például nárcisztikus-pszichopata chaddel.

Az incel csak sokkal jobb náluk.

márc. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
57: az incel ált. ugyanolyan szar személyiség, csak mellé még általában ronda is, vagy ha nem, akkor még a szociális készségeivel van gond.
márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%

57, szerinted, a "nárcisztikus-pszichopata chad" úgy megy oda, hogy: Szia! Géza vagyok, nárcisztikus és arra gondoltam bántalmaználak kicsit. Leszel a barátnőm?

Vagy van annyira fidikás és ügyes manipulátor, hogy a csajnak fel sem tűnik, hogy hülyére veszik?

Segítek, utóbbi.

Senki nem vágyik egy lelki roncsra, vagy egy elmebetegre az életébe. Csak, van olyan, aki ezeket a tulajdonsagait ügyesen rejti, jobb esetben ellensúlyozza, van, aki nagyon nem. Előbbi ideig, óráig kapcsolatban lesz, utóbbit a rajtnál elgáncsolják. Ennyi a titok.

márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
0%

“ 57, szerinted, a "nárcisztikus-pszichopata chad" úgy megy oda, hogy: Szia! Géza vagyok, nárcisztikus és arra gondoltam bántalmaználak kicsit. Leszel a barátnőm?”


Itt a lényeg azon van, hogy a személyiség semmit sem számít mint az a gyakorlat bizonyítja.


Ha egy incel álcázza, hogy incel akkor esélyt adsz neki? Mert szerinted az incel úgy megy oda hozzád, Hogy “Szia, János vagyok, incel, arra gondoltam, hogy kicsit kihasznállak szexuálisan!”


Csakhogy az egyenlőséget fenntartsuk!

márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!