Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus és az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus és az incelek válságát is meg lehetne oldani, ha a feministák az incelek oldalára állnának?

Figyelt kérdés

A feministák egyre többször megkapják azt a kritikát, hogy az egyenlőség csak egy hazugság volt, valójában ugyanúgy uralkodni akarnak a férfiak felett, ahogy korábban a férfiak uralkodtak a nők felett.


Itt lenne a történelmi lehetőség tisztázni a helyzetet: az incelek éppen az a társadalmi csoport, amelyik a nők és a radikális feminizmus miatt került méltatlan helyzetbe. Ha a feministák kiállnának a valódi egyenlőségért minden területen, és az incelek érdekeit is képviselnék, egyszerre mindkét probléma megoldhatóvá válna.


Az incelválságot végre elismernénk, mint létező társadalmi problémát keresve a megoldásokat, és egy ilyen gesztussal a feminizmus jelenleg nullához közelítő hitelessége, renoméja is javulna. Működőképes lehet egy feminista-incel koalíció?



febr. 28. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
28%
Az egyik állásinterjún velem nyíltan közölte a HR-es csaj: "Itt mindenki szeret mindenkit, ide nem veszünk fel olyat, akit nem fogadna el a csapat"... Igen, így fogalmazott! Ez paranoia? Valamelyik melóhelyen már nyíltan ki is mondják, hogy aki nem szimpi, nem lesz felvéve, csak nem így fogalmaznak, de a lényege ez!
febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
18%

39es akkor mit csináljon az a férfi aki a kinézete miatt sikertelen az életben?


Nem is feltétlenül tényleg ronda de elégedetlen a kinézetével és ez miatt nincs önbizalma és azért alázzák

febr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
76%

Nem egészen. A feminizmus szerint, mindenki olyan partnerrel lehet, amilyet szeretne, ha talál. Vagyis, azt vár el, ami jól esik.

Az incel pasik valóban náluk jobb nőt tartanak alanyi jogon alapnak, de itt a két érdek ütközik. Ha az egyik azt hírdeti, hogy olyannal lehetsz, amilyen pártszeretnèl és nem kell olyannal lenned, amilyet nem akarsz, a másik meg azt, hogy válassz egy rossz opciót, akkor nem látom, hogy lehetne kiegyezni.

febr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
69%

Nem a kinézeted vagy sikertelen.

De úgyse fogod fel.


"Itt mindenki szeret mindenkit, ide nem veszünk fel olyat, akit nem fogadna el a csapat"

Itt hol van szó a kinézetedről?

Szerinted a világon minden csapadba beillesz?

Engem is utasítottak vissza hasonló szöveggel, pedig nekem aztán semmi probléma sem a külsőmmel, sem a képzettségemmel.

Mégis visszautasítottak elég sok helyről, mielőtt tudtam volna bármiféle karriert építeni.

Az álláskeresés kissé komplexebb téma annál, mint amit te itt együgyűen lefestesz.

febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
79%

41, az, hogy nem vagy szimpi és az, hogy csúnya vagy, nem szinonima. Én se akarnálak a munkaközösségünkbe,pedig nem láttalak még.

Egy jó közösségbe nagy hátrány egy negatív, bizonytalan figura.

febr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
71%

42.

Nem a 39-es vagyok, de íme pár tipp.


Elmehet pszichológushoz, mert az önbizalomhiány az pszichés probléma. Rengeteg közízlés szerint ronda ember van, akinek mégis nagy a mellénye, tehát nem kizárólag az okozza az önbizalomhiányt, max. triggereli. A pszichológus, ha jó, segíteni fog neki abban, hogy ne a kinézetétől tegye függővé az önbizalmát.


Mehet kommunikációs tréningre, toastmasters eseményekre.


Ha meg tudja állapítani, hogy a kinézetével kapcsolatos elégedetlen, azért legtöbbször lehet rajtuk javítani. Az egyetlen, amivel nem lehet tartós károsodás nélkül kezdeni vmit, az a magasság. Azon kívül sok dolog van, amit viszonylag olcsón meg lehet csinálni, max. nem egyik napról a másikra - testépítés, izom felszedése, előnyös és nem nagypapis haj vágatása, arcszőrzet karbantartása, ízléses és színekben/méretben passzoló, nem óduvatú, előnyös, alkalomhoz illő szerelések összeállítása, bőrtípushoz illő arcápolási vagy testápolási rutin. Vannak olyan dolgok, amikkel érdemes elmenni orvoshoz, és a legtöbb dologra azért van sztk-rendelés, ami ingyenes, ha fizeted a tb-t (bőrgyógyászat és fogorvos is). Ill. még a végső dolog - lehet spórolni műtétekre és mondjuk kiválasztani vmit, ami a leginkább zavar (ez lehet hajbeültetés, fogpótlás, ráncfelvarrás, botox, orrműtét, állműtét).

febr. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
13%
Az is paranoia, hogy amit az egyik munkatársamnak elmondok, másnap az egész munkahely tudja, visszahallom másoktól?...
febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
86%
Az nem paranoia, hanem pletykás munkatárs. De az nem rád van kihegyezve, azok mindent továbbadnak. Nem érdemes megbízni munkatársakban titkokkal, hacsak nem bizonyította többször, hogy olyan bizalmi kapcsolatban vagytok, hogy megérdemli.
febr. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
83%

47, nem ez nagyon gyenge emberismeret.

Nekem is van pletykás kolléganőm. Tőle tudom meg mondig azbaktualitásokat, de ő gyakorlatilag semmi személyeset nem tud rólam. Fel kell tudni ismerni, kinek, mit, hogyan mondhat az ember. De, ez se külső kérdése.

febr. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:
24%

"Ha az összes nő úgy dönt, hogy nem akar hozzád nyúlni soha az életben, kötelességed elfogadni"



De azert a befizetett adonk jol jon, nem? Ott nincs "nyazsgem" opcio?



"Csúnya férfi vagyok, a leggagyibb állásokra sem vesznek fel a kinézetem miatt!"



Persze, ezzel en is szembesultem. Olyan melokra kell jelentkezni, ahol tobbnyire fogatlan, irastudatlan bangladesiek es indonezek vannak. En is igy tettem. Nem fizet jol, de stabil.



39F incel

febr. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!