Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus és az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus és az incelek válságát is meg lehetne oldani, ha a feministák az incelek oldalára állnának?

Figyelt kérdés

A feministák egyre többször megkapják azt a kritikát, hogy az egyenlőség csak egy hazugság volt, valójában ugyanúgy uralkodni akarnak a férfiak felett, ahogy korábban a férfiak uralkodtak a nők felett.


Itt lenne a történelmi lehetőség tisztázni a helyzetet: az incelek éppen az a társadalmi csoport, amelyik a nők és a radikális feminizmus miatt került méltatlan helyzetbe. Ha a feministák kiállnának a valódi egyenlőségért minden területen, és az incelek érdekeit is képviselnék, egyszerre mindkét probléma megoldhatóvá válna.


Az incelválságot végre elismernénk, mint létező társadalmi problémát keresve a megoldásokat, és egy ilyen gesztussal a feminizmus jelenleg nullához közelítő hitelessége, renoméja is javulna. Működőképes lehet egy feminista-incel koalíció?



febr. 28. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
71%
Azt látom, hogy még itt is koldulod az alázást, szinte könyörögsz érte, szóval gyanús, hogy a munkahelyeden sincs másképp.
febr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
16%

A feministák zöme férfigyűlölő, pökhendi csámparakás, lásd a 4 és fél piás stílusát, ha itt lenen előttem, nő ide vagy oda, felrúgnám 5x a háztetőre.

"nőgyűlölő"


Nem, bogaram, csak a hozzád hasonló penészvirágoktól szoktam behányni.

febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
79%

32

Hányjál akkor, küldök hozzá vesetálat/zacskót/lavórt, de ha egyik sem szimpi akkor ott a retyó.

Egs.

febr. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
78%

""A feministák zöme férfigyűlölő, pökhendi csámparakás, lásd a 4 és fél piás stílusát, ha itt lenen előttem, nő ide vagy oda, felrúgnám 5x a háztetőre.

"nőgyűlölő"

Nem, bogaram, csak a hozzád hasonló penészvirágoktól szoktam behányni.""


32 drága, egy ilyen féreghez mint te, szerinted ki alacsonyodna le? Még a konzervatív nők se. Hányinger vagy.

febr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
82%

Régen is voltak incelek, csak akkor még kínos volt ezzel "hencegni", megtartotta magának a sirámait az illető... most meg, a net és reddit világában rátalálnak egymásra és hergelik egymást. Max. annyi történt, hogy az tolódott el, hogy kik nem jutnak szexhez. Pl. régen az jelentett előnyt a jó kinézeten kívül, ha vki jó családból származott, a szülei el tudtak intézni neki valami házasságot, el tudott tartani egy családot valami munkával (akkor is, ha a családi vállakozásban "dolgozott" és több kárt csinált, mint hasznot). Még akkor is, ha életképtelen volt, igénytelen, mocsári rém külsejű, büdös, papírzacskóval megegyező karizmájú. Ill. azért akkor még nem pinnyogtak azon, ha kaptak szexet, hogy "de milyen nővel" - ha nagyon nem fűllött a feleségükhöz a foguk, más meg ingyen nem ment el velük, akkor szépen megkeresték a pénzt prostira, és nem panaszkodtak. Most meg azon megy a vekengés, hogy a fullos nőt miért nem kapja meg, Katika meg "fúúújjj, de kövér" (amikor Katikán van max 10 kiló plusz).

És minden esetben hibás maga az incel is.

febr. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
85%

26, ismerek ilyen paranoid embert, a családunkból.

Múltkor meggyanusított, hogy azzal, hogy azt mondtam, hogy a 2000-es filmek régiek, arra célzok, hogy öreg, mert én olyan nagyra vagyok azzal, hogy csak 28 éves vagyok, nem 40.

Ez, amit leírtál kb. ugyanez.

A világ minden embere ellened van biztos. Mert ez aztán reális.

Ami az alap kérdést illeti, a feminizmus az azonos jogokat hirdeti. Neked ugyanannyi jogod van bármire, mint egy nőnek. Ha egy nőnek túl magasak az elvárásai, akkor egyedül marad. Ha talál társat, akkor jól lőtte be. Ugyanez igaz egy férfire is.

Az emberek többsége haláláig több sok éves kapcsolaton van túl, sokan házasságon, gyereken. Ha valaki soha senkit nem talál, akkor nem a társadalommal van a baj.

Akkor sem, ha egy marginális kisebbség, többségnek akarja eladni magát.

De, játszunk el a gondolattal, hogy valóban számottevő az incelek száma. Szerinted, hogy védhetné egy szervezet, egy másik szervezet érdekeit, ha nyílegyenesen ellentétes igényekkel működnek?

febr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
16%

36os én is alátámasztom a 26os írását, egész éltemben éreztették velem a nők hogy undorodnak tőlem, az egyetemről és kiközösítettek (egyedüli fiú voltam, kifurtak), munkahelyről is fúrtak már ki a kűlsöm miatt, sőt még ha férfiakkal beszélek is látom a szemükben azt a gúnyos vigyort( amikor röhögnek magukba hogy na ennek a lúzernek se lesz soha nője)


Nem tudom miért kell megkérdőjelezned azt amit más tapasztal élete során


Én már mégbékéltem a tudattal hogy soha nem lesz kapcsolatom

febr. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
75%

38, nem azt kérdőjelezem meg, hogy mit tapasztal. A nővérem is szentül hiszi, hogy a kora miatt kigúnyolom a háta mögött. Azt kérdeőjelezem meg, hogy, ami a valóságban történik és, ami a fejetekben lecsapódik akárcsak közel áll-e egymáshoz.

Erre írtam, hogy paranoid.

Ha elég erős valakinek a kisebbségi komplexusa, az "csodákat" művel a valóságérzékeléssel. Sima pszichológia.

Azt teljes mértékben elhiszem, hogy ti így élitek meg a világot.

febr. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
77%

"Nem tudom miért kell megkérdőjelezned azt amit más tapasztal élete során"

Bárki megkérdőjelezi ezeket a tapasztalásaitokat, aki valaha is mozgott emberek között, és elér egy normál szintet az IQ-ja és az EQ-ja is.

Ha még minimálisan is edukált pszichológiában, akkor nemhogy megkérdőjelezi, hanem TUDJA, hogy valótlan.

Sajnálom, hogy így kell megtudnod, bár gondolom, úgyse fog átmenni a dolog, és nem is reménykedem benne.

febr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
25%
36: (incelek vs feministák) amúgy nem is annyira eltérő a két szervezet igénye: kb mindketten arra bíztatják a követőiket hogy nekik alanyi jogon jár egy magasabb szintű partner
febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!