Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus és az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus és az incelek válságát is meg lehetne oldani, ha a feministák az incelek oldalára állnának?

Figyelt kérdés

A feministák egyre többször megkapják azt a kritikát, hogy az egyenlőség csak egy hazugság volt, valójában ugyanúgy uralkodni akarnak a férfiak felett, ahogy korábban a férfiak uralkodtak a nők felett.


Itt lenne a történelmi lehetőség tisztázni a helyzetet: az incelek éppen az a társadalmi csoport, amelyik a nők és a radikális feminizmus miatt került méltatlan helyzetbe. Ha a feministák kiállnának a valódi egyenlőségért minden területen, és az incelek érdekeit is képviselnék, egyszerre mindkét probléma megoldhatóvá válna.


Az incelválságot végre elismernénk, mint létező társadalmi problémát keresve a megoldásokat, és egy ilyen gesztussal a feminizmus jelenleg nullához közelítő hitelessége, renoméja is javulna. Működőképes lehet egy feminista-incel koalíció?



febr. 28. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:

“ 57: az incel ált. ugyanolyan szar személyiség, csak mellé még általában ronda is, vagy ha nem, akkor még a szociális készségeivel van gond.”


Kivéve, hogy nem ugyanolyan szar személyiség, max rosszul szocializált a kirekesztés miatt de morálisan nincs egy pszichopata szintjén, a pszichopata bármire képes, az incel csak komplexusos és tapasztatlan, éretlen, mivel nem volt megadva az esély neki, hogy fejlődjön.

márc. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:

61: az incel is lehet pszichopata, sőt. Ismerek is, nem is egyet.

Amúgy meg a kirekesztés nem feltétlen szüli azt, hogy teljesen a- és antiszociális lesz az illető, az alapvetően vagy otthonról hozott, vagy személyiségből adódik. És lehet rajta pszichológussal fejleszteni.

márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
0%

62


De, elsősorban a kirekesztés okozza, aminek elsődleges oka a mások által előnytelennek ítélt külső.

márc. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
0%

Amikor regen chadfishing-eltem, volt olyan, hogy gyermekbantalmazonak adtam ki a karit, a holgyek kb. 5-bol 4-szer lekoccoltak. De ott volt az az egy, akinel ez nem verte ki a biztit.....



De az nem volt gaz, hogy sitten ult a kari, nem tantoritotta el a noket.



39F incel

márc. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
63: a kirekesztések egy része nem külső, hanem viselkedés miatt történik. Nálunk előbb fikázták azokat, akik egy egyes felelet után csapkodtak meg bőgtek, akik nem mosakodtak, akik meglopták a társaikat, akik fennhangon énekeltek többszöri kérés ellenére is fahangon a szünetben, akik mániákusan beszéltek egy témáról (pl. dinókról), mint arról, aki csúnya arcú vagy kövér.
márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
19%

"akik meglopták a társaikat"



A mi sulinkban ezek voltak a legmenobbek, nemhogy kikozositettek volna oket.....



39F incel

márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
19%

66


A mi sulinkban akik gyengébbeket vagy alsósokat vertek, vagy verbálisan szívattak, ők volt a legmenőbbek és a nőknél legsikeresebbek.

márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:

"Ha egy incel álcázza, hogy incel akkor esélyt adsz neki? Mert szerinted az incel úgy megy oda hozzád, Hogy “Szia, János vagyok, incel, arra gondoltam, hogy kicsit kihasznállak szexuálisan!”"

Nem úgy megy oda, hogy ő incel, de álcázni se tudja mert:

"rosszul szocializált" "komplexusos és tapasztatlan, éretlen"

márc. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk lopás nem volt, normális iskolába jártam, jó környéken.

De, az tény, hogy az agresszorok jellemzően a méhkirálynők és a helyi vagányok voltak. Minden gyerekközösségben ez a jellemző. Azonban, felnőtt korra kinövik az emberek többnyire. Felnőttkorban közege válogatja, hogy "menő"-e a másikat bántani.

Felnőttként az egyénen áll, hogy számára megfelelő közeget találjon.

De, gyerekként se a külső a fő oka annak, ha kiközösítik, bántják az illetőt, hanem a szocializációs hiányosságok, rossz kommunikáció, viselkedési túlkapások (hisztik, árulkodás), nagyon gyenge önbizalom, önértékelés, önérvényesítő képesség.

márc. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:

64.


"Amikor regen chadfishing-eltem, volt olyan, hogy gyermekbantalmazonak adtam ki a karit"


Ki az a kari?

márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!