Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus és az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus és az incelek válságát is meg lehetne oldani, ha a feministák az incelek oldalára állnának?

Figyelt kérdés

A feministák egyre többször megkapják azt a kritikát, hogy az egyenlőség csak egy hazugság volt, valójában ugyanúgy uralkodni akarnak a férfiak felett, ahogy korábban a férfiak uralkodtak a nők felett.


Itt lenne a történelmi lehetőség tisztázni a helyzetet: az incelek éppen az a társadalmi csoport, amelyik a nők és a radikális feminizmus miatt került méltatlan helyzetbe. Ha a feministák kiállnának a valódi egyenlőségért minden területen, és az incelek érdekeit is képviselnék, egyszerre mindkét probléma megoldhatóvá válna.


Az incelválságot végre elismernénk, mint létező társadalmi problémát keresve a megoldásokat, és egy ilyen gesztussal a feminizmus jelenleg nullához közelítő hitelessége, renoméja is javulna. Működőképes lehet egy feminista-incel koalíció?



febr. 28. 17:00
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
A 67-et miért kellett nullára pontozni?
márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
Mert félig-meddig kamu siránkozás, önigazolás, azért.
márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
0%

72


Ennyire azért nem ismered az életem….

márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
28%
A nők olyan szinten ellenségeskedők a magányos férfiakkal szemben, hogy semmilyen normális párbeszédre nem hajlandóak még azokkal a magányos férfiakkal sem, akik azért józanabbak, azaz nem értenek egyet az incelek ökörségeivel. A nők egy kalap alá veszik az összes magányos férfit, akkor is, ha az a magányos férfi nem utálja a nőket. Na ez az, ami igazságtalan, hogy azonnal ítélkeznek a nők, anélkül, hogy megkérdeznék, hogy az illető is olyan e, mint egyes "incelek".
márc. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:

74, honnan tudnák a nők, hogy magányos egy férfi, ha az nem panaszkodik róla? Ha meg igen, akkor honnan kéne tudnia a nőknek, hogy nem incel?

Eleve nők? Melyik nők és hol?

Én az online platformokon, azon belül is leginkább a Gyk-n kívül nem találkoztam olyannal, hogy egy pasi random idegeneknek sírja el az életét. Miért is tenné?

El nem tudom képzelni, hol és miben nyilvánul meg ez az ellenségeskedés ezen a konkrét oldalon kívül.

márc. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
0%

"El nem tudom képzelni, hol és miben nyilvánul meg ez az ellenségeskedés ezen a konkrét oldalon kívül."


Pl munkahelyen a magányos férfiakkal kb szóba se állnak a nők, emberszámba sem vesznek minket, pedig egyiknél sem próbálkoztunk be, semmi sem indokolná ezt a fajta távolságtartást, amit csinálnak.

márc. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
19%

76


Igen mert lúzernek bélyegeznek. Ha nem vagy körülvéve menő arcokkal, ha többnyire egyedül ebédelsz, vagy nem nagyon kommunikálsz másokkal akkor a lúzer detektoruk kiakad és messziről kerülnek. Ilyenek a nők 12 éves koruktól 70-ig. A többi meg úgysem számít. Nekem is sok csaj haverom volt 8-10 éves koromban, 13 évesen meg már ciki volt velem mutatkozni. Ilyenek a nők, követik az ösztöneik, amely a túlélési esélyeik maximalizálására törekszik.

márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nem igazán van olyan férfi, aki "incel" gondolkodást terjesztene, a nők mégis kerülik ott is a magányos férfiakat.Erről ennyit, a nők igenis előítéletesek.
márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:

Már értem mire gondolsz.

Én se nyitok férfiak felé a legalabvetőbb szinten túl. Nem azért, mert attól félek, hogy incel, vagy olyan eszméket vall, hanem mert nem kell a kellemetlenség. Mert, sajnos (valhol logikusan) az, ha nyitsz egy férfi felé, az rendre félreértéssel és kellemetlenséggel zárul. Lehet, olykor lenne kivétel, de túlságosan ritka.

De ez nem lenézés, meg ítélkezés, hanem énvédelem.

Olyan felé meg pláne nehéz nyitni, aki eleve távolságtartó, morózus, zárkózott stb. Aki eleve nyitott, humoros, társasági, azzal könnyebben, észrevétlenebbül leszel jóba. Nehezebb elkerülni. Kb ennyi a nyitja. Köze nincs az incel kérdéshez.

márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:

"Ki az a kari?"



Karakter....... becezve :)



39F incel

márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!