Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szép nők; inkább az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép nők; inkább az örök magány Vs jószándékú pasas aki pocakos?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 12:00
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
81%
Inkább a magány.
ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

1


Miért jobb egy tárgyat gyömöszölni egy igazi férfi helyett? Azért mert nem vékony már nem lehet jó partner?

ápr. 7. 12:07
 3/60 anonim válasza:
69%
Én nem vagyok szép és alapból a pocakos, mackós típusú pasasok jönnek be. A férjem is ilyen, ilyen volt már mikor megismertem is. Szóval ciki vagy sem de nekem nem kellett kompromisszumokat kötnöm! 🤷‍♀️
ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:

3


Szuper! Akkor talán nem reménytelen a helyzetem! Sok boldogságot

ápr. 7. 12:14
 5/60 anonim ***** válasza:
72%

Egyrészt, nagyon gáz vagy.

Másrészt mindenkinek vannak prefernciái, amihez semmi közöd.

ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

5


Miért vagyok gáz? És nem bantottam senkit tudtommal. 😐

ápr. 7. 12:21
 7/60 anonim ***** válasza:
80%

Nagyon jól elvagyok egyedül akár halálomig is, ha nem jön számomra megfelelő partner soha már.

Nem vagyok szexközpontú, nem fekszem le évek óta senkivel, igen inkább magam gyömöszölöm, mint hogy megerőszakoltassam magamat mással. Teljesen felesleges mert nem is esik jól, és érzelmileg is kiborít.

ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
80%
Én azt tapasztalom, hogy nem a pocakkal van ilyenkor a gond, hanem az a jó szándék nem jár együtt figyelemmel, és törődéssel.
ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
87%

#2: "Miért jobb egy tárgyat gyömöszölni egy igazi férfi helyett?"


Van, akinek erre sincs igénye. De akinek meg igen, annak azért, mert a tárgytól nem fordul ki a bele (undorból kifolyólag), az simán csak semleges számára. Ja, és a tárgy nem is követelőzik.

ápr. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

7


Ennyire ragaszkodsz egy meseképhez? Varod a tökéletes külsejű / gazdag pasast örökké ?


Tudod mit szoktak tanácsolni az olyan férfiaknak akik felül akarnak partnert választani (nem foglalkozva a saját adottságukkal) ? Hogy meg is érdemli ha egyedül hal meg.

ápr. 7. 12:30
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!