Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szép nők; inkább az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép nők; inkább az örök magány Vs jószándékú pasas aki pocakos?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 12:00
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
74%

"hanem az a jó szándék nem jár együtt figyelemmel, és törődéssel."


Vagy a valóságban egyáltalán nem is létezik (ti. a jó szándék).

ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
79%

#10: "Tudod mit szoktak tanácsolni az olyan férfiaknak akik felül akarnak partnert választani (nem foglalkozva a saját adottságukkal) ? Hogy meg is érdemli ha egyedül hal meg."



szándékosan kihagysz részleteket. Idáig (eddig a tanácsig bezárólag) akkor fajulnak a dolgok, ha az illető holmi jogosultságérzettel, vagy éppenséggel a nők lenézésével hergeli szándékosan a válaszolókat. Ezzel a manipulatív információ kihagyással amúgy te is megérsz egy misét, Mr. "Jó Szándék".

ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 A kérdező kommentje:

8


Ahány ember annyi esély hogy az egyik pocakkal is normális.


9


Ferfiak is sokszor azért inkább kiverik maguknak mert az nem követelőzik.. és nem kell rá költeni

ápr. 7. 12:32
 14/60 anonim ***** válasza:
90%

#13: "Ferfiak is sokszor azért inkább kiverik maguknak mert az nem követelőzik.. és nem kell rá költeni"


Helyes, ez mindenkinek jobb, maradjon csak így továbbra is.

ápr. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

12


Ne láss bele olyat ami nincsen. (Nőgyűlölet)

ápr. 7. 12:36
 16/60 anonim ***** válasza:
94%

#7 vagyok: nem tudom, eddigi előző pasim sem volt se gazdag, se tökéletes külsejű.

Vékony, pénzes pasikat is utasítottam el mert egyszerűen nem azok, akiket keresek értékrendileg és gondolatmenetileg.

És volt pocakos párom is. De sok hasraesés után már nagyon komolyan szűröm az embereket és engem az se hat meg, ha egyedül halok meg.

ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
64%

#15: "(Nőgyűlölet)"


Nem találom ezt a szót, hol is írtam? Bemásolnád a szövegkörnyezettel együtt?

ápr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 A kérdező kommentje:

16


“eddigi előző pasim sem volt se gazdag, se tökéletes külsejű.


Jó bocsi ezen csak azért nevetek mert ismertem lányokat netről , akiknek kifejezetten jóképű színészek se voltak “jó pasik” és már egészen stabil keresetű mondjuk 400-550 ezres férfira is azt mondták hogy az csöves… nem gazdag..


Ezekből kiindulva ki tudja ..

ápr. 7. 12:40
 19/60 A kérdező kommentje:

17


Valahogy elnéztem akkor.. mintha írta volna valaki.

ápr. 7. 12:42
 20/60 anonim ***** válasza:
95%
Ebből is látszik, hogy van egy kép a fejedben és akármit mondunk, nem is vagy hajlandó elhinni. Innentől full felesleges a kérdésed.
ápr. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!