Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szép nők; inkább az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép nők; inkább az örök magány Vs jószándékú pasas aki pocakos?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 12:00
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
92%
A fejem ronda, de ektomorf alkat vagyok, így szerintem jogosan mellőzöm a pocakost meg mindenféle "masszívabb" típust. Bár teljesen mindegy, hogy jogosan-e, a vonzalom nem jogosság kérdése. És vonzalomra a ronda embernek is szüksége van. Anélkül minek együtt lenni?
ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 A kérdező kommentje:

20


Minden véleményt meghallgatok. Viszont csak a korábbi tapasztalataimat nézve gondolkozok. Nem vagyok hiszékeny típus. Szerintem ez meg sok élethelyzetben inkább előny.

ápr. 7. 12:51
 23/60 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, neked egyébként semmi önkritikád vagy önbecsülésed nincs?


Mármint, én nagyon rosszul érezném magam, hogyha valaki csak azért akarna velem lenni mert nincs jobb. Tehát ez tipikusan a “ha nincs ló jó a szamár is” esete. Engem ez például rettentően zavarna.


Vagy legyen valaki velem azért mert azt gondolja hogy, „hú nekem ez a pasi kell”, vagy akkor inkább ne legyen semmi. És az most teljesen mindegy hogy az adott illető szép vagy sem.


Én férfiként nem akarnék valakinek csak a az utolsó lehetősége lenni úgymond. De persze nem vagyunk egyformák.

ápr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 A kérdező kommentje:

21


Ismertem olyan lányt is aki maga értékelése szerint ronda. Nekem meg bejött és nem csak azért mert a teste vékony volt.

ápr. 7. 12:52
 25/60 anonim ***** válasza:
92%

400-500 ezres fizetést semmiképp nem mondanám gazdagnak. Ki lehet belőle jönni, de nem gazdag.


Az ízlés meg egyéni, szerinted jóképű színészek, de neki nem tetszenek, mert nem az ő ízlése.

ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, a megnyilvánulásaid alapján tényleg csupa jó szándék vagy. Ja, ezt nem ide...
ápr. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 A kérdező kommentje:

23


De az engem is zavarna. És fordítva is felháborítónak tartom ha egy férfi összejön csak a szex miatt egy számára nem vonzó nővel. Leadja az igényeit és szamárnak veszi a nem tetsző partnerét.



Én olyan nőt keresek aki maximum magát tartja nem szépnek. (De nekem tetszik) és ő viszont engem tart megfelelőnek (így pocakos emberként) azaz ő se azért választ mert nincs jobb! Hanem

Alapból kedveli az ilyen testalkatú férfiakat és mindet egye bevetve a szemelyisegem is kedveli.

ápr. 7. 12:56
 28/60 A kérdező kommentje:

25


Nem gazdag az 500 ezres, de az említett leányzók szerint hajléktalanok.


A színészek kapcsán meg elmondta minden Quasimodónak ami megint irreális , mert olyan emberek akikért nők milliói rajonganak. Szóval nem a gyári melós Bélát fikázta.

ápr. 7. 12:59
 29/60 anonim ***** válasza:
93%

"Miért jobb egy tárgyat gyömöszölni egy igazi férfi helyett?"


Csodálatos, hogy egyből a szex ugrott be erről is. Meg fog lepni, de nem mindenkinek e körül forog az élete.

ápr. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 A kérdező kommentje:

29


Mindenkinek a körül forog ami hiányzik. Elítélheted azt a férfi típust aki 30-40 évesen se nagyon jutott még nőhöz. És ezért hiányzik neki a szex.


Ha én is már 16 évesen dugtam volna mint pl az osztálytársaim , lehet már kiegtem volna és hányinger kerülgetne a szex gondolatától is.

ápr. 7. 13:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!