Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szép nők; inkább az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép nők; inkább az örök magány Vs jószándékú pasas aki pocakos?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 12:00
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
100%

"Én arra értettem hogy nem személyiségbeli problémákat kell keresni bennem stb. Mert ugyanaz volt a stílusom 10 évvel ezelőtt is. Akkor mégis érdekes voltam a női nem számára, és csak a súlyom változott. Azaz ez lehet a legnagyobb ok."


De valamiért változott a súlyod. És az a valami a személyiségedben keresendő.

ápr. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:

51


Nem. Világ életemben küzdöttem vele. Egészségügyi problémàk okozhatjàk. Volt hogy 2 évig diéta alapján ettem , és heti 3x voltam konditeremben. És több voltam mint 110 kg. Sokkal több mint jelenleg. És azt hozzà kell tennem hogy jelenleg többet pihengetek és össze vissza eszek màr mint valaha. 15 év kellett hozzà hogy bele nyugodjak hogy sose leszek vékony trendi amivel könnyű csajozni.

ápr. 7. 18:42
 53/60 anonim ***** válasza:
52, ezt most nem értem, akkor dagadtan is volt csajod? A kérdésben az van, hogy a súlyod miatt hiszed, hogy nincs.
ápr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

53


Nem. Az életem során többször voltam normal súlyhatárban , 17 éves koromig meg total sovány voltam. Mindig akkor mutattak érdeklődést irántam amikor épp rendben volt a súlyom.

ápr. 7. 18:47
 55/60 anonim ***** válasza:
54%
Ami nem meglepő szerintem. Rám se néztek dagadt pasik sem, amíg kövér voltam.
ápr. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 A kérdező kommentje:

55


Legalább sikerült lefogynod! Ezek szerint..

ápr. 7. 18:58
 57/60 anonim ***** válasza:
95%

#43: "állíthatom hogy 12 évesen , 20 évesen, 25 évesen és most is egy az egyben ugyan az az ember vagyok"


Ez számomra egyet jelent a fejlődésképtelenséggel, bocsika.

ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
82%

Magány.

Én is edzek, sportolok, figyelek a kajára, de azért nassolok is. Nem vetek meg jó ételeket, de hogy pocakot növesszek, az más tészta. Ennyire nem adom alá, nekem mindegy ki mit csinál, de az a mentalitás ahol valakinek ez belefér, nem összeegyeztethető az enyémmel.

ápr. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
100%

"Legalább sikerült lefogynod! Ezek szerint.."


Neked is sikerülni fog.

ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs a pocakkal semmi bajom, kivéve ha az elfolyós, undorító mennyiségű hájat hívja így a delikvens eufemisztikusan (azért, mert nem vagyok médiaideál szépség, ennyire igénytelen elhízott sem vagyok).
ápr. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!