Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem szép nők; inkább az örök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szép nők; inkább az örök magány Vs jószándékú pasas aki pocakos?

Figyelt kérdés
ápr. 7. 12:00
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
100%
21-es vagyok, nem csak szerintem vagyok ronda. Mindig megkaptam, a mai napig is. Van, hogy nőktől is, volt egyszer egy várandós nő is, aki mondta, hogy elvetél a látványomtól... Bármennyire bevett szokás is egyből ezt feltételezni, a legtöbben nem önbizalomhiányból fakadóan állítjuk magunkról, hogy nem vagyunk szépek. A szépség nem annyira szubjektív, amennyire hangoztatják...
ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 A kérdező kommentje:

31


Szívesen megnéznék rólad a képet. Nem fogok semmit mondani rá. (Ha ez a feltételed)


Volt olyan csaj aki tetszett , az összes akkori haverom szerint full ronda volt a csaj. Csak számomra nem. Személyiség sokat javíthat egy külsőm számomra. Lehet a nőknek nem így van.

ápr. 7. 13:20
 33/60 anonim ***** válasza:
93%
Örök szingliség. Magánynak azért semmiképpen nem nevezném, hogy nincs pasim.
ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
86%
#9! Csak az a különbség, hogy ti hiába veritek ki magatoknak, itt hisztiztek mellette, a nők meg úgy tudnak gyömöszölni egy tárgyat, hogy közben kussolnak, nem hisztiznek, hogy Brad Pitt se írt vissza.
ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok magányos egyedül. Nincsenek pszichológiai problémáim, ami miatt ne élvezném a csendet és vannak barátaim is, ha társaság kell. Az ember NEM társas lény romantikus értelemben, csak szociális. A többség a baráti kapcsolatokat próbálja pótolni kapcsolattal, mert abban minden benne van egyszerre.


Magyarul semmi igényem nincs semmiféle pocakos csávóra, akkor születik meg az igény a társra, ha előttem áll a megfelelő ember.

ápr. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 A kérdező kommentje:
Makacskodjatok csak. Majd kisebb lesz nagy hiányérzet.
ápr. 7. 14:05
 37/60 anonim ***** válasza:
89%

31


Valójában de, a szépség k.rvára szubjektív.


Nem keresem vissza a kérdést, de a napokban pont egy olyan kérdés volt, hogy a nők szerint ki az átlag férfi. Tehát se nem jó, se nem rossz, szimplán átlagos.


Teljesen mindegy, valahogy a válaszolók elvitték a kérdést egy teljesen más irányba, és 2 férfi belinkelt egy, a számukra TOP férfi színészt, zenészt, a franc se tudja kik voltak. Az a lényeg, hogy mind a 2 férfi meggyőződése volt, ha úgy néznének ki, akkor olvadnának a nőkről a bugyik és egyébként semmi gondjuk nem lenne az életben.


Az, hogy én férfiként egyiket sem találtam kiemelkedőnek az hagyján, de a nők egyik fele szerint A volt a jó, a B-t kifejezetten rondának tartották, míg a másik fele szerint a B volt a jó, és az A amúgy k.rva gáz.


Végül a válaszolók is levonták a konklúziót, hogy az hogy ki ronda, ki átlagos és ki szép, az teljesen szubjektív.


A gond nálad is ott van kérdező, hogy rátekeredtek 1 dologra, és materiális dolgokra fogjátok a saját sikertelenségeiteket. Például te arra, hogy pocakos vagy. Aztán a másik arra, hogy mert 170 centi, mert ha 180 lenne, nem lenne gondja. A harmadik arra, hogy ő nem milliomos, a negyedik arra, hogy kopaszodik, az ötödik arra hogy X lába van, a hatodik arra, hogy mikropénisze van, és a sor kb. végtelen.


Keresel valamit, amire ráfoghatod a sikertelenségedet. Ezt leírtam ott is, leírom itt is, feltetted valaha magadnak azt a kérdést, hogy miért érdemes egy nőnek téged választania akárki más helyett? Tekints most el a pocakodtól és ezektől a dolgoktól.


Miben vagy jobb mint más? Mit tudsz nyújtani? Mit tudsz adni egy nőnek, amiben ő perspektívát lát benned? Ezeket a kérdéseket valaha feltetted magadnak?


Az emberek többsége szatyorban él, éli a dögunalmas életét, utálja a munkáját, alig várja hogy hétvége legyen és lehessen egész nap a gép előtt dögleni, verni a f.szát vagy meccset nézni 2 sör mellett, majd a nap végén levonja azt a konklúziót, hogy ő azért nem kell a nőknek, mert pocakos, mert 170 centi, mert kicsi a pöcse, vagy mert X lába van.


Közben soha fel nem tenné önmagának azt a kérdést, hogy "vajon más is akarná élni velem ezt a semmilyen, dögunalmas életet, vagy nem"?

ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
83%
Ja nekem elkerülte a figyelmem, hogy NEM szép nőket kérdeztél, mondjuk viszonyítás kérdése, de nem vagyok ronda😂 #35 De ha az lennék, se változtatna a mondanivalómon. Ha valakinek nem tetszek aki nekem igen, akkor ez van, megy tovább az élet.
ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
10%
Basszus ha ìgy gondolkodnak a nők akkor tényleg jobb a maszti segédeszközök és prostik le os állok a pàr kereséssel
ápr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
76%

Csak azt nem értem kérdező, hogyha úgy gondolod kizárólag pocakod miatt nincs barátnőd, miért nem teszel ellene?


Gondoltál rá, hogy nem a pocakoddal van baj, hanem a hozzáállásoddal?

ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!