Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kicsit elkeseredtem. A feleségemmel elváltunk, több mint 7 év házasság után (megcsalt). Most újra a randizással próbálkoznék, de mintha senkit nem érdekelnék, amit egyáltalán nem értek. Nem vagyok egy BradPitt, de csúnyának sem gondolom magam. 34 éves férfi vagyok, megfelelő egzisztenciával. Mindig igyekszem kedvesen és intelligensen megszólítani a másik nemet, de a társkeresőkön is: egy kedvelést sem kapok. Pedig a profilom rendesen ki van töltve, képekkel, minden egyébbel, mégis úgy érzem/látom, hogy senkit nem érdeklek. Komoly kapcsolatot szeretnék, de az ismerkedésig sem jutok el 1-2 kivétellel (ők sajnos nem fogtak meg, nem véletlenül.) személyesen sem okoz gondot egy kv, vagy hosszabb beszélgetés, de olyan rossz lenne a benyomásom, hogy ennyire senki nem kíváncsi rám? Vagy mi a ‘recept’, ha máshol nem, akkor online társkeresés terén? Mit ronthatok el? Köszönöm a válaszokat.

máj. 1. 13:01
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
89%
177 cm és majdnem 90 kg az nem normál testalkat, hanem már bőven túlsúlyos, hacsak nem vagy kigyúrt, de gyanítom nem.
máj. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
31: nem vagyok kigyúrt, de edzettem korábban igen, mostanában hanyagoltam. Kevesebbnek kéne talán lennem, nemtudom, de ha van túlsúly, akkor az ‘eloszlik’ szóval alkatra/kinézetre a normál szót használnám.
máj. 1. 20:34
 33/52 anonim ***** válasza:
Várom a választ a 30as kérdésemre!:)
máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
60%
Aha. Ha te normál alkatú vagy, akkor egy 80 kg-s nő is az (nem, nem az egyik sem).
máj. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
82%

A testalkatod nem kelti fel a nők figyelmét.

Ahhoz a centi kevés, a kg meg sok.

A netes társkeresők így kiesnek. Mindig lesz csomó másik férfi aki ír ugyan annak a nőnek és vonzóbb, mint te.

Téged így legfeljebb talonba raknak, de másnak is lesz egy másik vonzóbb akivel lehet próbálkozni.


Élőben viszont az a baj, hogy nem vagy elég domináns és ezt a nők megérzik.


Ha nem áll tőled távol a vallás próbálkozz egyházi közösségekben ismerkedéssel, vagy valami ahhoz hasonló "hagyományos értékrend" szerint gondolkodó közösségben.

máj. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
64%
Nem egyszerű a helyzeted, ha szeretnél gyereket akkor neked kb. 26-32 éves korú nőt kéne találnod, ha nem akarsz akkor már válogathatsz egész kb. 40-ig.
máj. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
71%

Ezt én is irhatnám nőként, mert én már nem keresek, mert rájöttem, hogy a társkeresőkön tényleg csak az adatok alapján folyik a keresés az én méretem 172 és 53 kg és nem nézek ki rosszul, szóval tonnányi személytelen férfi irogat, hogy randi és találkoznék veled, amitől hányingerem van, mert csak a külsőt nézik és ez alapján irogatnak több 100 levél özönlik a postaládába, de pont ezért, mert csak nyomkodják a gomobokat, hogy like és majd azt gondolják, hogy a nők is ugrálnak egy like és randi gombra azonnal az ágyukban teremnek.

A nők kedves férfiak nem igy müködnek, kedves nők a férfiak 80 % tisztelet a kivételnek, csak a külső érdekli és semmi más sorry aki másként gondolkodik, nagyon kevesen vagytok..

A nők másként gondolkodnak sorry, elsősorban a belső értékek, lélek stb..majd a kinézet személyiség, gondolkodás stb..sorrend..

bocsi, hogy offoltam a kérdésed, de kikivánkozott, de én már elengedtem ezt az akarás témát, akinek jönnie kell jönni fog, tedd a dolgod élvezd az életed, és amikor már nem akarsz, nem kapálozol senki után, akkor oda fogják eléd tenni úgy hogy még ki sem tudod kerülni...Én is ezt várom, szoritok neked!!!

máj. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
61%

37: Végre egy értelmes gondolkozású nő :)

"A nők másként gondolkodnak sorry, elsősorban a belső értékek, lélek stb."- Sajnos nekem nem ez a tapasztalatom. Lehet eddig rossz helyeken próbálkoztam, pedig a belső értékeim rendben vannak.

27F

máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
84%
37-essel egyetértek!
máj. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos ma már a nők belső értékekre való igénye azt jelenti,hogy már egy 22 éves srácnak is önálló,saját lakása, kocsija legyen, ne merészeljen a családjával szóba sem állni, és természetesen a nő családját,rokonait maximálisan viselje el.

Ha nem ezt látnám, hallanám magam körül,nem hittem volna. Ilyen a 20 éve és ilyen az elvált 54 éves nő is.Képtelenség,irrealitás,hogy mindenbe csak bele akarnak ülni és onnan aztán még a férfinek dirigálnak is.

máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!