Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kicsit elkeseredtem. A feleségemmel elváltunk, több mint 7 év házasság után (megcsalt). Most újra a randizással próbálkoznék, de mintha senkit nem érdekelnék, amit egyáltalán nem értek. Nem vagyok egy BradPitt, de csúnyának sem gondolom magam. 34 éves férfi vagyok, megfelelő egzisztenciával. Mindig igyekszem kedvesen és intelligensen megszólítani a másik nemet, de a társkeresőkön is: egy kedvelést sem kapok. Pedig a profilom rendesen ki van töltve, képekkel, minden egyébbel, mégis úgy érzem/látom, hogy senkit nem érdeklek. Komoly kapcsolatot szeretnék, de az ismerkedésig sem jutok el 1-2 kivétellel (ők sajnos nem fogtak meg, nem véletlenül.) személyesen sem okoz gondot egy kv, vagy hosszabb beszélgetés, de olyan rossz lenne a benyomásom, hogy ennyire senki nem kíváncsi rám? Vagy mi a ‘recept’, ha máshol nem, akkor online társkeresés terén? Mit ronthatok el? Köszönöm a válaszokat.

máj. 1. 13:01
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
74%
Nőként én nem értek egyet a 37-essel, nem minden nő szarik arra, hogy hogy néz ki a partnere. Nem tudnék olyannal lenni, aki nem vonz, akkor se, ha budai villája van vagy eltartana. Sok pasi amúgy abban a tévhitben él, hogy ha eleget keres, akkor lehet már akármilyen ronda/kövér, neki jár a fullos nő. Aztán nagyot koppannak, mikor rájönnek, hogy sok nőt nem lehet megvenni.
máj. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
59%
Tényleg kérdező, milyen nőt tudnál társadnak elképzelni? Gyermeket szeretnél?
máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem most félretéve azt, hogy miket írnak itt, mert azt is eléggé meg kellene szűrni, elsősorban az önismeretre fektess hangsúlyt. Nézd meg mik az erősségeid, ne szégyelld azokat, amiket elértél az életben, keresd pozitív emberek társaságát és a legfontosabb, hogy érezd jól magad egyedül is. Azután mások szemében is vonzóbb lehetsz, ha összejön párkapcsolat jó, hanem úgyis, ez nagyon sok mindenen múlik, olyan szempontokon is, amiket nem tudunk befolyásolni, görcsölni nem kell, az semmit sem old meg.
máj. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
42: Szeretnék gyermeket természetesen, alapvetően én nagy családban gondolkodtam mindig is (2-3 gyermek). Társamnak olyat tudnék elképzelni, aki nemcsak párom, hanem barátom is. Akivel ki tudunk ülni egy vízpartra teszem azt este, és elbeszélgetni szinte bármiről. Akivel a megfelelő/jó testi kapcsolaton kívül mind az intellektuális, mind a lelki kapcsolat megvan. Akivel egymást erősítjük/támogatjuk szóval igazi TÁRS. Én nagyon támogató igyekszem lenni, és jól esne ez visszafelé is (házasságban nem kaptam meg.). Ezek persze általánosak szinte, így kéne talán működnie egy jó kapcsolatban, azonban ahogy körbenézek a világban, ez a kevesebb, legalábbis úgy látom.
máj. 2. 11:13
 45/52 anonim ***** válasza:
24%

"Végre egy értelmes gondolkozású nő :)"


Ez nem dicséret, csak magadat járatod le valami eszméletlenül.

máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, nem kötekedem, csak szerintem te az vagy, aki sok, szerinte jól hangzó dolgot állít magáról, de ha belegondol, nem is azt akarja.


Másodszorra linkelem be, amit leírtál, mert már megint rácáfoltál.


"ne azt nézzük mit kapunk a másiktól, hanem azt, mi mit adhatunk neki"


"Én nagyon támogató igyekszem lenni, és jól esne ez visszafelé is (házasságban nem kaptam meg.)"


Az alsó idézettel semmi baj. Ez normális. Ki akarna olyan embert párnak, akitől soha nem kap szeretetet? A párkapcsolatban mindkét fél ad, mindkét fél kap.


Ha elmennék veled randizni, és elmondanád a felső idézetet, mint "ezt hiszed" dolgot, aztán kifejtenéd, hogy a házasságodban nem kaptad vissza, amit adtál, arra gondolnék, hogy fogalmad sincs, mit akarsz. Szerintem előbb erre kéne ráfeküdnöd.


Nem tűnsz se butának, se rosszindulatúnak, simán menni fog.

máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:
46: Semmi gond, megköszönöm az építő jellegű hozzászólásokat, nem veszem kötekedésnek, viszont lényeges, hogy itt éves intervallumokról van szó. Én valóban igyekszem arra koncentrálni, hogy mit tudok ADNI a másik félnek, viszont mikor 3 éven keresztül (!!!) nem kapod vissza (és nem elvárom, de a hiányát ilyen hosszú idő alatt bárki érzékelné..) az észrevehető és tud fájni, hidd el. Így - azt gondolom - az egyik nem zárja ki a másikat, mindazonáltal elgondolkodom a kommenteden, köszönöm a gondolatébresztőt!
máj. 2. 14:30
 48/52 anonim ***** válasza:
62%
Little Prince ajaj :)
máj. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező simán kevés vagy. 35 vagy hova válogatsz ? 90 kgsan és 177 centivel ?

A rajtengedélyt se kapod meg. 185-190 centis 60-70 kilós tini fiúk a nők kedvencei.


39f incel

máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
24%
49. nyugi a te 184 centiddel majd jobb lesz :-) rajtengedélyes :-) nálad sem kopogtatnak ahogy látom
máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!