Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kicsit elkeseredtem. A feleségemmel elváltunk, több mint 7 év házasság után (megcsalt). Most újra a randizással próbálkoznék, de mintha senkit nem érdekelnék, amit egyáltalán nem értek. Nem vagyok egy BradPitt, de csúnyának sem gondolom magam. 34 éves férfi vagyok, megfelelő egzisztenciával. Mindig igyekszem kedvesen és intelligensen megszólítani a másik nemet, de a társkeresőkön is: egy kedvelést sem kapok. Pedig a profilom rendesen ki van töltve, képekkel, minden egyébbel, mégis úgy érzem/látom, hogy senkit nem érdeklek. Komoly kapcsolatot szeretnék, de az ismerkedésig sem jutok el 1-2 kivétellel (ők sajnos nem fogtak meg, nem véletlenül.) személyesen sem okoz gondot egy kv, vagy hosszabb beszélgetés, de olyan rossz lenne a benyomásom, hogy ennyire senki nem kíváncsi rám? Vagy mi a ‘recept’, ha máshol nem, akkor online társkeresés terén? Mit ronthatok el? Köszönöm a válaszokat.

máj. 1. 13:01
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
73%
Milyen magas vagy és hány kg? 34 éves vagy akkor egy 33-38 év közötti nőknél próbálkozol?
máj. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Mi miatt nem fogott meg a két Hölgy? Ismerkedsz olyan Nőkkel is, akiknek van Gyermeke?
máj. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
73%

A miérteket nem fogod megtudni itt senkitől.

Amiért érdektelenség akadhat, hogy nem téged keresnek, nem veled van a baj, csak nem az a tipus vagy akit ők keresnek. Ameddig görcsösen akarod, nagybeűvel, addig, csak nyögés lesz a vége.

Engedd el ezt az egész társkeresősdi dolgot, azokra akik hozzánk passzolnak, nem a társkeresőn fog rád várni, nem akarni kell, nem vágyni kell, nem görcsölni kell, hanem tenni a mindennapi dolgaidat, csinálni a hobbijaid, nem keresgetni kell senkit sem, akinek jönni kell jönni fog, és olyan helyről amire nem számitasz. Mindaddig amig valamit kergetsz, vágyakozol, akarod, stb…ezek pontosan az ellentétjét fogják hozni, hiányból müködést mutat. Ha belemész az önismereti kutatásokba, sokkal jobban megismered önmagad, felfedezed ki vagy, ha szereted önmagad, és nem egy másik embertől várod, hogy szeressen, akkor jó úton haladsz majd..ismerd meg jobban önmagad és a női lelkek titkait. Sok sikert!

máj. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 A kérdező kommentje:
22-es válaszoló: Nekem a gyermek nem kizáró ok! A két hölgy nem volt csúnya, pusztán nem tudtunk olyan jól elbeszélgetni, olyan értelemben minőségi időt együtt tölteni (jó volt mindkét találkozó) amire azt mondtam volna, hogy következő szintre lépnék. Régebben, 10 évvel ezelőtt megtettem volna, de nekem nem elég ma már egy jó kinézet vagy pusztán a testiség. Sokkal fontosabb, hogy el tudjunk beszélgetni, a gondokat ha akadnak intelligensen és megbeszélve tudjuk kezelni, és ne azt nézzük mit kapunk a másiktól, hanem azt, mi mit adhatunk neki (mint mondtam nem csak testi téren..). Szerintem ha mindkét fél ezt nézi életreszoló kapcsolat lehet belőle.
máj. 1. 18:55
 25/52 A kérdező kommentje:
21-es válaszoló: 177cm magas es 87-88 kg körül, normál testalkat. 30-38-ig kb igen..
máj. 1. 19:00
 26/52 A kérdező kommentje:
19-es válaszoló: igyekszem olyan könyveket olvasni, amik családapa/megfelelő ferj témájúak. Legutóbb amit elkezdtem: Steve Farrar: Családfő. Mindig kérdeztem a felesegemet hogyan lehetnék jobb és jobb, mit/hogy szeretne, hogy segítseg neki ebben/abban (nem keverendő a papucs státusszal, nyilván értrlmes keretek közt kommunikáltuk ezt le.) Vannak idősebb ismerőseim 30 éve házasságban, és mindig kérdezem/informálódom mi a titkuk, mitől jó a házasságuk. Kaptam is jó tanácsot egyébként. És mindig különösen figyeltem arra, hogy tiszteljem a párom, még ha az ellenkezőjéért is tett éppen valamivel (volt ilyen). Illetve a vitáknál mindig magamat vizsgáltam meg először, hogy biztosan nem én gondolom-e rosszul. Én tényleg jó férj akartam/akarok lenni. Nem ez a normális? Hogy tanulja az ember..? Nyilvan kell, hogy ez ott is legyen valakiben, bennem ugyerzem meglenne alapjaraton is.
máj. 1. 19:12
 27/52 A kérdező kommentje:
Kedves 15-ös válaszoló! Köszönöm, ez megmosolyogtatott :) Viszont a másik iránti tisztelet, törődés nem egyenlő a papucs státusszal, soha nem voltam papucs :) Visszacsatolva az első mondatodra: Teljesen azt csinálsz, amit akarsz, csak Tőlem jó messzire :) Mindazonáltal én a legjobbakat kívánom Neked, ha Téged a papucs tesz boldoggá, remélem mihamarabb “összekaparod”. Sok sikert! :)
máj. 1. 19:34
 28/52 A kérdező kommentje:
Kedves 16-os. Ne haragudj, de az ilyen ork megnyilvánulásokra nem nagyon tudok mit reagálni, affelől azonban biztosíthatlak, hogy egyáltalán nem gyűlölöm a nőket. Ellenben - a kommented alapján - feltételezem te ilyen jellegű érzelmeket táplálsz az ellenkező nem iránt, de el kell keserítselek: nem mindenki olyan mint Te :) Reméljük előbb-utóbb Te is megbékélsz magaddal. Drukkolok Neked!
máj. 1. 19:41
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

"Én tényleg jó férj akartam/akarok lenni. Nem ez a normális? Hogy tanulja az ember..?"


Nekem a férfi/férj dologgal van bajom. (A nő/feleséggel is lenne.) Az ilyen feleslegesen nemekre szedett dolgokat nem szeretem, nekem pont az együttműködés ellentéte.


"ne azt nézzük mit kapunk a másiktól, hanem azt, mi mit adhatunk neki"


De hát azért nem jött össze a randi, mert te nem *kaptál* jó beszélgetést. Adhatsz attól még.


Nem gáz, ha te is akarsz kapni a kapcsolatban, ez lenne a normális.

máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
94%

Kedves kérdező!


Gondolom átlagos vagy, de túl magasak az elvárásaid.


Esetlegesen leírod milyen nők érdekelnek és téged kik preferálnak?


Köszi

máj. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!