Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz párt találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kicsit elkeseredtem. A feleségemmel elváltunk, több mint 7 év házasság után (megcsalt). Most újra a randizással próbálkoznék, de mintha senkit nem érdekelnék, amit egyáltalán nem értek. Nem vagyok egy BradPitt, de csúnyának sem gondolom magam. 34 éves férfi vagyok, megfelelő egzisztenciával. Mindig igyekszem kedvesen és intelligensen megszólítani a másik nemet, de a társkeresőkön is: egy kedvelést sem kapok. Pedig a profilom rendesen ki van töltve, képekkel, minden egyébbel, mégis úgy érzem/látom, hogy senkit nem érdeklek. Komoly kapcsolatot szeretnék, de az ismerkedésig sem jutok el 1-2 kivétellel (ők sajnos nem fogtak meg, nem véletlenül.) személyesen sem okoz gondot egy kv, vagy hosszabb beszélgetés, de olyan rossz lenne a benyomásom, hogy ennyire senki nem kíváncsi rám? Vagy mi a ‘recept’, ha máshol nem, akkor online társkeresés terén? Mit ronthatok el? Köszönöm a válaszokat.

máj. 1. 13:01
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod küldj képet magadról privátban és szívesen mondok őszinte véleményt így női szemmel.
máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
98%

Ne használd a netes társkereső appokat. Ott a csúnya nők legalább átlagos külsejű pasikkal, a legalább átlagos külsejű nők meg nagyon jól kinéző pasikkal akarnak csak ismerkedni.


Élőben ismerkedj mindenképp, mert a netes társkereső oldalaktól és alkalmazásoktól lelkileg teljesen le fogsz épülni. Töröld le az összeset, hidd el, ez a legjobb megoldás.

máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
13:53 +1 szavazat. Az látszik, hogy nem egzisztenciális gond van, köszönjük az infókat.
máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
75%
#12 a csúnya férfiak is minimum átlagos nőket akarnak, az átlagosak meg fullosakat. Ezért van annyi sikertelen.
máj. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
13%
Ha gazdag vagy és azt csinálhatok amit akarok, tényleg nem vagy csúnya és én profitálok, akkor összejövök veled. Pont egy ilyen papucs emberre vadászom, csak elég nehéz összekaparni.
máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
23%
Mert nő gyülölő incel vagy.
máj. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem túl összetett kérdés ez így, hogy nem ismerünk. Bármi lehet az oka.

De figyelj, ha normális férfi vagy, akkor előbb-utóbb úgyis összehoz a sors valakivel. A volt feleségeddel is összejöttél valahogy.

máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
90%

32 éves nőként válaszolok. Két dolog jött le: te egy normális, intelligens férfi vagy, akivel egyszer egy nő nagyon jól fog majd járni! A külsődről nyilván nem tudok semmit, de az ismerőseidre nem hagyatkoznék, mert egyáltalán nem biztos, hogy őszintén a szemedbe mondanák, hogy mizu. Viszont az nyilvánvaló, hogy ha alig van matched, akkor nem vagy egy nagyon jól kinéző férfi. Ezen viszont rengeteget lehet segíteni, sporttal, jó öltözködéssel és normális frizurával. Szóval lehet rádférne némi konditerem, stílusváltás és egy jó fodrász.

Sok sikert! :)

máj. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:

"ha családom/párom/feleségem van igyekszem tudatosan megfelelő férfi lenni számára"


Ez mit jelent?

máj. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
32%

"...nem vagy egy nagyon jól kinéző férfi."

Nem hiszem, hogy a külsővel lenne baj. Láttam már több ordenáré ocsmány férfit egy baromi szép csajjal együtt lenni.

máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!