Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor értik már meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg a férfiak, hogy a "nőknek könnyű a párkeresés" közhely maximum csak a szex szintén érvényes és hogy ez nem feltétlenül a nőkről árul el valamit?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
15%

az olyan nő aki nem csak szép még intelligens is és kiváló személyiség? az én hibám hogy nem túl sok szaladgál belőlük igen 83 :) mint minden ennek is én vagyok az oka :,D

de nem kell ezen megsértődni.Én tudom a szintem nyugodj meg (:



az meg hogy a férfiak rondák,hát szerintem rengeteg ronda nő is van,inkább sok az igénytelen férfi aki minden nőt szépnek mond ez a baj :D



én reggel felkelek,másnaposan,kihalva,oszt ugyanaz a jóképű srác vagyok,semmi hiba :D ellenben a legtöbb nő már nem nyújtja ugyanezt a szintet reggel


lehetne itt nemek közt versenyezni :D csak nincs értelme


az meg megint más hogy az ide köpködő feministák is ugyanaz az esetlen réteg mint akikre fujjolnak srácokra,soha nem voltatok különbek mint ők :)


szerintem a feministákat a nőgyűlölőkkel kéne összehozni ezen az oldalon


mert ha már szintek,akkor az elvakult keserű feminizmus a nőgyűlölet kifordítottsága.


vagyis tükörkép


és megint bölcs is voltam óhye

2015. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
57%
Én általában elmegyek a boltba, de az a fránya porszívóügynök mindig azt mondja, hogy nekem nem eladó. Na ilyenkor mi van? Inkább ülök otthon és etettem a macskáim, a porszívóügynök, meg a bögyös szomszédasszonynak akar mindenfélét eladni.
2015. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
52%

32#

Esetleg, ha kinyitnád az ajtót...

2015. jún. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
38%
De soha nem áll az ajtóm elé, és csöngetni se szokott egyik se. Akkor nyissam ki a betörőnek? Végülis az már egyenlő a csak szexre témával. Lehet az marad.
2015. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
85%

Ez a baj ezzel az országgal! Ti nők egymást húzzátok le, egy kiakad és akkor a többi is így gondolja.


Remélem a többi nő nem belőled indul ki mert akkor végünk!

2015. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:

Vegyük át:

sok férfi állít valamit = tény

sok nő állít valamit = hazug összeesküvés

2015. jún. 14. 18:30
 37/63 anonim ***** válasza:
46%

Fuhh bameg. :D

Szerencsétlenségedre olvasom a válaszaidat, sokszor megemlíted, hogy te csak megkúrod a nőket, másra úgy sem jók. Ha ilyen kis fostalicska vagy itt a neten, képzelem valójában milyen lehetsz.

Szép, intelligens, kiváló személyiségű nő..., igen minden bizonnyal veled állna össze, szőke herceg.

Nekem soha nem kéne az itt jelenlévő férfi felhasználó egyike sem, nem akarnék kib*szni magammal.

2015. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:

A nőkre nagyobb sokkal a kereslet,mint a férfiakra.

A fiatal nőkre főként igaz ez, 18-30 éves korban,ahol a férfiak olyan 20 ezerrel létszámilag többen vannak,plusz ugye nem csak az egy idősek hanem a 30-40-es korosztály is rájuk pályázik,tehát még többen vannak valójában a férfiak a nőkre.

Ami aztán ugye egyre idősebb korban folyamatosan fordul meg,mert a nők tovább élnek alapvetően.

Hát olyan 40 éves kor után kezdenek majd többen lenni létszámban a nők,akkor indul el.

2015. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
11%

24: Szépen leírtad, nagyon tetszett.


28: Azért ez elég kemény volt... Sok nő ocsmány smink nélkül és 35-40 felett már az sem segít. A férfiak viszont nagyjából tartják a szintet 50-60 éves korukig.


37: Miért? Ismered az összeset? Engem például kruvahétszentség, hogy nem ismersz IRL. Szóval... mire fel ez a nagy ítélkezés?


34: Odaálljak az ajtód elé? :3

2015. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
35%

16: Feri, ezt még igazán szerintem senki sem kutatta, de hazaértem, úgyhogy tessék. Szerintem jól ábrázolja a problémát, ezért könnyebb a nőknek a párkapcsolat keresése:


[link]

2015. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!