Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor értik már meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg a férfiak, hogy a "nőknek könnyű a párkeresés" közhely maximum csak a szex szintén érvényes és hogy ez nem feltétlenül a nőkről árul el valamit?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
14%

én ide tanácsokat jövök osztani nem a hozzád hasonlóakkal foglalkozni,mert épp sírós a lelkük

DE:



"sokszor megemlíted, hogy te csak megkúrod a nőket, másra úgy sem jók."


nem írtam sehol hogy másra nem jók :) ebben biztos vagyok.

de örülök hogy engem figyelsz +1 követő ^^



és ha már személyeskedés.


honnan ez a vád hogy neked nem kéne itteni pasi? én azt mondtam összeilletek a hasonló pasikkal,az ilyen nők,mert hasonlóan elkeseredettek.


az nem jelenti azt hogy rád is menne bárki közülük.:D ami nem is nagy csoda...:D

2015. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Ez ám az infografika. Tudományos és meggyőző.
2015. jún. 14. 19:42
 43/63 anonim ***** válasza:
42: Mondtam én egy szóval is, hogy tudományos?
2015. jún. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:

Azt nem, csak ezt: "lenne egy jó infógrafikám, hogy miért is könnyebb a nőknek a párkapcsolat találása"


Ez a kép szerinted bizonyítja az állításodat?

2015. jún. 14. 19:54
 45/63 anonim ***** válasza:
44: Szerintem szemlélteti, igen. Egyébként azt sem mondtam, hogy bizonyítana bármit is. Szövegértés hogy megy?
2015. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
#40 Nagyon találó, és 100%-ban igaz! :)
2015. jún. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
40%

Jó, olvasd vissza a válaszaidat. :D

+Követő? Ne sérts meg :(


"szerintem a feministákat a nőgyűlölőkkel kéne összehozni ezen az oldalon"

Én értem, hogy még az általánost is nehezedre esett elvégezni, de azért szöveget értelmezni tudhatnál.

Ráadásul ugyan ezt megfogalmaztad, csak más szavakkal.

Na mindeeeeeegy.

2015. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:
Nem, azt nem szemlélteti. Azt az elméletet szemlélteti, hogy minden nő ugyanarra az x férfire bukik. A "miért könnyebb" az én értelmezésemben azt jelenti, hogy az infografika elmagyarázza a jelenséget, avagy miért vannak párkeresés szempontjából jobb helyzetben a nők. Ez a kép se a magyarázatot, se a témát nem meríti ki.
2015. jún. 14. 20:10
 49/63 A kérdező kommentje:
Ne haragudj meg, de ezt a képet még infografikának is nagy eufemizmus nevezni, tulajdonképpen csak a szubjektív tapasztalatokkal, egyoldalúan és szűklátókörűen alátámasztott fröcsögés vizuális szemléltetése.
2015. jún. 14. 20:12
 50/63 anonim ***** válasza:
0%

jajj 70 ...:)))

tárgytalan mert nem gondoltam a konkrét megvalósítására,de ordít a hasonlóság ezt akartam vele kifejezni. :) még ha fáj ez neked akkor is.

és nem vártam választ rá,főleg nem tőled.Értetted volna ha elvégzed te is lehet :)


az én válaszaim meg majd olvasgatod helyettem továbbra is (:

2015. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!