Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor értik már meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg a férfiak, hogy a "nőknek könnyű a párkeresés" közhely maximum csak a szex szintén érvényes és hogy ez nem feltétlenül a nőkről árul el valamit?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
15%
Kérdező, olvasva a kommentjeidet, mégiscsak lehet valami abban, amit kezdetben állítottál. Ugyanis nekem TE tényleg maximum szexre kellenél, másra nem vagy alkalmas.
2015. jún. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
Ezt megindokolnád?
2015. jún. 14. 20:44
 53/63 anonim ***** válasza:
24%

Mondjuk azok után, hogy kimutattad a fogad fehérjét, nagyon nekem sem kellenél másra.


Kötekedő és okoskodó vagy. Ha élőben is ilyen a stílusod, akkor nagyjából tudom, hogy kire hasonlítasz az ismerőseim közül. Na ő egy marhára idegesítő lány, ráadásul 27 évesen még mindig nem volt barátja, nem véletlenül...


Én is szoktam idegen szavakat használni, de most például marhára fontos volt beszúrni azt, hogy eufemizmus, tényleg....

2015. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
38%
Az előttem szóló már kiválóan megfogalmazta helyettem.
2015. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:

Bocsánat, hogy próbálom minél szemléletesebben kifejezni a gondolataimat. És azért se haragudj, hogy próbálok érvelni a saját álláspontom mellett személyeskedés helyett, és hogy szóváteszem, ha valami nem épp azt bizonyítja, amit állítanak róla.


(Amúgy az "eufemizmus" kifejezés valami gimis elsős-másodikon tananyag, nem éppen annyira különleges kifejezés, kb. a metaforával van egy szinten.)

2015. jún. 14. 21:01
 56/63 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, nee :D

Hagyd őket, te csak egy két lábon járó punci vagy, nem fogalmazhatsz választékosan, mert akkor okoskodó nőszemély vagy. Hát nem tudtad?

(Ezért is vágytok intelligens, beszédes nőre...ugye? Hogy aztán lehessen őt bekussoltatni.)

Jaj, nem csoda, hogy nehéz számotokra a párkeresés.

2015. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
25%

55: Erre megint okoskodsz.. Tudod, nem mindenki egy utolsó műveletlen proli ezen az oldalon. Történetesen én is tudom az eufemizmus szó jelentését. Csak marhára nem azt jelenti, amire te használtad.


"Ez ám az infografika. Tudományos és meggyőző." Micsoda érvelés, hujuj. Ez is konkrétan egy érvelési hiba volt, lényegtelen konklúzió. Keress rá okoska.


56: Ne fehérlovagoskodj, nem fogsz puncit kapni. Intelligens és nem okoskodó lányt keresünk.

2015. jún. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:

Az "infografika" szó szerintem igenis eufemizmus a belinkelt képre, de legyen akkor neked igazad... Másrészt meg ha te ezt a rajzot a "nőknek könnyű a párkeresés" témában használod, akkor én is használhatok rá akármilyen jelzőt, kb. ugyanott vagyunk.


De mondom, legyen neked igazad, én csak egy okoskodó kis senki vagyok egy lyukkal a lábam között, aki ne szóljon bele a művelt, intelligens férfiak dolgába!

2015. jún. 14. 22:04
 59/63 A kérdező kommentje:
(Mellesleg azért bátorkodtam ilyen kifejezéssel élni, mert gondoltam, hogy nem mindenki egy utolsó műveletlen proli az oldalon...)
2015. jún. 14. 22:05
 60/63 anonim ***** válasza:
58: Ki mondta azt, hogy "csak egy okoskodó kis senki vagyok egy lyukkal a lábam között, aki ne szóljon bele a művelt, intelligens férfiak dolgába!" Ne adjál a számba (már megint) olyan dolgokat, amiket nem mondtam.
2015. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!