Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor értik már meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg a férfiak, hogy a "nőknek könnyű a párkeresés" közhely maximum csak a szex szintén érvényes és hogy ez nem feltétlenül a nőkről árul el valamit?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 A kérdező kommentje:
Nem ezekkel a szavakkal írtad, de ez volt az értelme (1. szexre kellenék, 2. okoskodok, 3. nem tudom az általam használt szavak jelentését, te meg igen). :)
2015. jún. 14. 22:15
 62/63 anonim ***** válasza:

Van vmi abban, amit írsz, kérdező. A gyakoris kérdések fele, amiben pasik azért nyávognak, hogy nem kapnak nőt - na, ott tényleg a felénél kiderül, hogy csak szexben gondolkodnak. És igen, ha így nézzük, nekem nőként is lett volna alkalmam egyéjszakásra. De ez nekem nem elég, én érzelmi ember vagyok. Normális ember tényleg csak egy érdeklődött irántam a 26 évem alatt - ő már a vőlegényem. És most akkor jöjjön azoknak a listája, akik valószínűleg csak szexre akartak vagy más hátsó szándékaik voltak vele:

-beazonosíthatatlan korú, zsíros hajú, sufnitetkós, fogatlan csövesek (ebbők kb 3-4 fő)

-nagyapám korú fazon

-szellemi fogyatékos srác, aki annyira közel hajolt hozzám, hogy épphogy hozzám nem ért az arca, és úgy mondta, hogy milyen szép vagyok meg kellek neki

-láthatóan bedrogozott pasas

-proli parasztok, akiknek az udvarlás kb. abból állt, hogy 1) métereken keresztül követett, és a kirakatokban láttam, hogy kocsányon lógó szemekkel bámulta a seggem (ja, és ez is a csöves kategória volt), 2) "jó a segged! / jó a melled! / verném a f...omat a szádba! / " de megb...nálak" / miért rohan el a kisasszony, lett volna egy visszautasíthatatlan szexuális ajánlatom!, 3) követ a Rossmannban, és negédes hangon kérdezi, hogy melyik testrészemet akarom ma ápolni, 4) 14 éves cigány kiskölyök meg ilyen fura arcú, ápolatlan pasas próbál fogdosni a metrón

-valutázó marokkói arab, aki nem beszél, csak franciául, én alig makogok franciául, de azért hajtja, hogy menjek el vele kávézni


Most őszintén, ebből a felhozatalból magára vmit adó nő egyáltalán választana? Ha még viszonylag ápoltak, igényesek lettek volna, azt mondom, esetleg, de akkor is inkább vártam volna sztem vkire, akin látom, hogy komolyabban gondolja.

És igen, tisztában vagyok vele, hogy túlsúlyos vagyok, hogy nem tökéletesen szép az arcom (de mondjuk nem is bányarém), de nem gondolnám, hogy ilyenek mellett le kellene ragadnom emiatt, főleg hogy mellette kedves, aranyos, ápolt vagyok, az alkatomhoz képest jól öltözöm, és brutális elvárásaim sincsenek (nekem nem kell, hogy a srácnak kocsija legyen meg hogy az ő pénzén menjünk tengerparti nyaralásra)...


Szóval nekem pl. nőként is nehéz volt a PÁRkeresés... de tudom, biztos van olyan, aki jön azzal, hogy örüljek, hogy a csöves le akart volna velem feküdni, mert jujjjj, akkor legalább dugtam volna, neki meg ez sem jut... csakhogy nekem a szex annyira nem fontos, hogy bármi áron, bárkivel...

2015. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
62. vagyok, ehhez még annyit, hogy nem egy otthonülő nebántsvirág vagyok, járok szórakozni (mondjuk nem dizsibe, az igaz), művelődni, és szívesen elbeszélgetek bárkivel, aki szimpatikus, tehát nem az a típus vagyok, akivel pasas csak a metrón vagy az abc-ben találkozhat...
2015. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!