Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor értik már meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg a férfiak, hogy a "nőknek könnyű a párkeresés" közhely maximum csak a szex szintén érvényes és hogy ez nem feltétlenül a nőkről árul el valamit?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
73%

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

10. válasz:

"Talán 4-5 napja volt kiírva egy kérdés, ahol a hölgy elég borús hangnemben leírta, nála SENKI nem próbálkozik, csak a bénák, alkoholisták, nyomorékok, nem normális söpredékek, stb.

Ennél a hölgynél egy korábbi partin én is próbálkoztam. Nem iszom, nem dohányzom, tudtommal nyomorék sem vagyok.

A bunkóságról lehet vitatkozni, barátaim szerint nem vagyok az, de vizsgaidőszakban a diákjaim szerint igen!"

Ez csak egy mai példa.

2015. jún. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
18%

azért nem találsz mert nem biztos hogy ismered a szinted :D hogy neked milyen pasi juthatna


fájdalmas néha az igazság


na de egyébként egy férfi jelleme,személyisége sokkal fejlettebb,szóval hogy mondjam


én pl megnyerő,sokoldalú,alkalmazkodó és kivételes személyiséggel vagyok megáldva így megy az ismerkedés


de egy nő ha kezdeményez általában csak bólogató amatőr ehhez a szinthez képest,nagyon tucat szaga van


szóval a férfiak jobb kommunikációs képességgel,izgalmasabb személyiséggel rendelkeznek mint a nők

és lehet kicsit magamból indulok ki de így van :D

esetlenkék,butácskák,bólogatósak és ezért nekik kezdeményezni nehezebb

egy dolog amivel megfoghatnak egy férfit

az a külső

2015. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
75%

# 22


"esetlenkék,butácskák,bólogatósak ...."


Ebből most akkor az következik, hogy - ellentétben azzal, amit a kérdezőről feltételezel - te tisztában vagy azzal, hogy mi a te "szinted" az ismerkedésnél, vagyis hogy neked milyen nő "juthat", ahogy fogalmaztál? :-))

2015. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
100%

A passzív félnek mindig könnyebb a dolga a párkeresésben, a nők többsége pedig ebben a szerepben van az esetek túlnyomó részében. Lehet hisztizni, hogy "há ez nem is így van!!44!", nyugodtan, a társadalom engem igazol. Nem azt mondom, hogy a nőknek csak csettinteniük kell és megjelenik egy komplett légió 10/10-es férfiakból. A helyzet roppant egyszerű, itt két cselekvést kell összehasonlítani: a keresést és a válogatást, előbbi a férfi reszortja a másik a nőé, mivel ez az esetek többségében így van, ezért jogosan beszélhetek általános viszonylatokban. A kereső, ha úgy tetszik egyfajta porszívóügynök, bekopogtat egy halom házba, megpróbálja eladni a portékáit, de elsősorban saját magát, azon van, hogy meggyőzze a potenciális vásárlót, hogy bizony megéri tőle vásárolni. Kétféle végkifejlet van, vagy elküldik, vagy megveszik a porszívóját, az előbbi értelemszerűen pozitív, a másik pedig negatív. A nő szemszögéből nézve ez máshogy működik, neki csupán annyi a dolga, hogy eldönti kell-e neki az a porszívó, vagy sem, azonban az itteni végkifejletek között nincs negatív, csak egy pozitív (ha megveszi) és egy semleges (elküldi). És itt jön be a képbe az összehasonlítás. A porszívóügynöknek több a dolga, mint az otthon ülő embernek, ugyanis neki el kell adnia magát és a termékeit, a másik félnek azonban csak el kell döntenie, hogy kell-e neki vagy sem. A porszívós figura esetében egy negatív és egy pozitív, míg a másiknál egy semleges és egy pozitív végkifejlet van, ami arra enged következtetni, hogy a befektetett időt és energiát figyelembe véve a keresőnek nehezebb a dolga, mint a válogatónak.ű, nem véletlenül nevezik a keresőt az aktív, a válogatót meg passzív félnek.


(Tudom, hogy nagy kérés és, hogy valószínűleg nem fogjátok teljesíteni, de megkérném a potenciális lepontozóimat, hogy méltóztassanak indoklást írni. Tenk jú evriván)

2015. jún. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy te, mert úgy gondolkodásodat tekintve 15-nek tűnsz.
2015. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
#24 ggwp
2015. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
28%

"A porszívóügynöknek több a dolga, mint az otthon ülő embernek, ugyanis neki el kell adnia magát és a termékeit, a másik félnek azonban csak el kell döntenie, hogy kell-e neki vagy sem."


A porszívóügynök bekopogtat mindenkihez, férfiként viszont én döntöm el, kihez megyek oda és kihez nem. Szóval nem teljesen jó a hasonlat. :D

2015. jún. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
36%

Jaj, hagyjuk már ez a "szintezést, meg kinek hol a helye és kivel.

Nyilván mindenki vonzó párt akar magának. És akár tetszik akár nem, de a magyar pasik több, mint fele ocsmány, stílustalan nyomorék, egy kis senki, szinte keresztül lehet rajtuk nézni. Ellentétben a nőkkel, akik azért ,ha még csúnyának is születtek, igyekeznek ezt sminkkel, megfelelő ruhával, hajjal korrigálni. Rengeteg a szép nő, és rengeteg a csúnya pasi.

Igen, nagyok lettek az igények, de van miért... ,mert a kapcsolatokban fontos a szex, már pedig olyannal meg nem megy, akihez nem vonzódunk.

Pasik is tehetnek egy szívességet, ahelyett, hogy minden nap itt sírnak, inkább kezdjenek magukkal valamit. Vagy pedig vegyenek egy kutyát vagy egy macskát, ami lefoglalja őket.

2015. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 A kérdező kommentje:
És ha nem "kopogtat a porszívóügynök"? Messze nem adnak lehetőséget minden nőnek a férfiak, csak azok a nők válogathatnak, akiket kiválasztottak.
2015. jún. 14. 17:53
 30/63 anonim ***** válasza:
58%
Kopogtat az, csak neked olyan porszívó kell, ami kiporszívóz és még fel is mos magától.
2015. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!