Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor értik már meg a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik már meg a férfiak, hogy a "nőknek könnyű a párkeresés" közhely maximum csak a szex szintén érvényes és hogy ez nem feltétlenül a nőkről árul el valamit?

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 14:48
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
62%

# 3


Ha történetesen utasította volna el olyan férfi közeledését, aki iránt nem érzett fizikai vonzalmat, akkor mi lenne?


Neked hány olyan nővel volt eddig párkapcsolatod, akinek nem tetszett külseje, aki iránt nem éreztél szexuális vonzalmat (ami szerintem rohadtul nem a racionalitás szintjén meghozott döntés, tudatos elhatározás kérdése, függetlenül attól, hogy mennyire rendes és szimpatikus a másik, mint ember)?


Neked amúgy jó érzés lenne, ha egy nő úgy lenne veled, hogy nem tart fizikailag vonzónak, csak észérvekkel megmagyarázza magának, hogy mégiscsak jó lesz így? Nem érzed úgy, hogy pont megalázna ezzel, nem pedig jót tenne veled?

2015. jún. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
57%

"Nullát."

Na persze. Rád ne szakadjon a plafon!

2015. jún. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
41%

"Neked amúgy jó érzés lenne, ha egy nő úgy lenne veled, hogy nem tart fizikailag vonzónak, csak észérvekkel megmagyarázza magának, hogy mégiscsak jó lesz így? Nem érzed úgy, hogy pont megalázna ezzel, nem pedig jót tenne veled?"

Többször előfordult már ilyen velem. Nem esett jól, viszont ha nem lett volna ilyen, még ma is szűz lennék. Egyébként sem azzal van a baj, ha valakinek nem felel meg bárki külsőre. A baj az, hogy kérdezőhöz hasonló nők csak a tökéletes külsejű férfiaknak hajlandók esélyt adni, mindenki mást lekoptatnak.

2015. jún. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Tényleg senkit nem utasítottam el. Eleve nem nagyon közelednek felém, aki pedig mégis, annak vagy adok egy esélyt, hogy megismerjem (ha már legalább kellenék valakinek), vagy rövid idő alatt kiderül, hogy inkább csak testi kontaktusban gondolkodna.
2015. jún. 14. 15:26
 15/63 A kérdező kommentje:

"A baj az, hogy kérdezőhöz hasonló nők csak a tökéletes külsejű férfiaknak hajlandók esélyt adni, mindenki mást lekoptatnak."


Tényleg kiismertél maximum 10 mondatból? Máris megvan a "fajtám"? Nagyon jó emberismerő, sőt, látnok lehetsz akkor.

2015. jún. 14. 15:27
 16/63 anonim ***** válasza:
26%

ma 15:14

Engem érdekelne ez az infógrafika, feltéve, ha tényleg komoly számítások és modellek állnak mögötte.

2015. jún. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
19%

"Tényleg kiismertél maximum 10 mondatból? Máris megvan a "fajtám"? Nagyon jó emberismerő, sőt, látnok lehetsz akkor."

Nem kell, hogy kiismerjelek, minden nő ilyen, aki azt állítja, hogy nem talál pasit.

2015. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
71%

Akkor az olyan pasik, mint te 100%, hogy csak nyavajogni tudnak es komolyabb erofeszitest soha nem is tettek azert, hogy jobbak legyenek. Csak allnak egy helyben , hat ha vki sajnalatbol osszejon veluk.

Nekem meg ez jon le. Jo az eloitelet, ugye?

2015. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
36%
#18 Nem, mert ez nem igaz. Amit én írtam, az viszont számtalan kérdésnél kiderült már.
2015. jún. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Kiderült = te úgy gondolod, ha pedig mást állítanak, az biztosan hazugság
2015. jún. 14. 16:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!