Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várnak el a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el a nők olyan dolgokat a férfitól amiket ők sem tudnak biztosítani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 20on éves kategóriára akik autós, saját lakással rendelkező férfire vágynak, nem mindenki keres olyan jól, hogy fent tartson egy autót meg mellé egy háztartást egyedül. Másik kérdés pedig akik a kigyúrt pasikat akarják úgy, hogy ők meg sem mozdítják a kisujjukat sem ?!

2015. jún. 14. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
74%
A nők? Így kollektíven? Az összes? Vagy csak azok, akik neked kellenének? Biztos, hogy jó körökben forogsz? 100%, hogy jó az ízlésed nők terén? Tartottál már önvizsgálatot? Biztos, hogy jól körülnéztél?
2015. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 anonim ***** válasza:
31%
így van ! de a nők szerint nem így van ! mert ez nem igaz fujj mocskos pasik mindig álltalánosítanak vannak kívételek is de hol ?????
2015. jún. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 anonim ***** válasza:
46%

"nem kell ennyire nagyon be általánosítanisok szép lányt látok buszozni a párjával"


Igy van, majd kérdezd meg a srácot 1 év múlva, hogy a csaja szóvá tette e, hogy most már ideje lenne beújítani a gépkocsit.

Majd ha több éves kapcsolatod lesz, tudni fogod miről beszélek.


"A nők? Így kollektíven? Az összes? "


Ja tudom, TE vagy a kivétel, meg az összes gyk-s csaj :) Ne röhögtessél. Pontosan tudod miről beszélek.

2015. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/80 anonim ***** válasza:
72%

Egy csomó elvárás van a nők felé, és ami durva, pont a nők néznek le, ha ezt nem tudod teljesíteni.


Pl. főzés, takarítás, vasalás. Mindez munka mellett. Ezért szokták azt mondani, hogy ha a férfi keres annyit, hogy a fizetéséből meg tudjanak kényelmesen ketten élni, akkor elvárhatja, hogy amint hazaér, semmit ne kelljen csinálnia. De ez nincs így, egy férfi vagy egy nő sokszor még saját magát sem tudja ellátni a pénzéből, nemhogy kettő embert. De így is a nők nyakába akasztanák az otthoni műszakot.


Én ugyanezt vallom: ne várj el a másiktól olyat, amit te nem tudsz adni. Miért kéne nekem főzni a másikra, ha ő soha nem főz rám?

2015. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
82%
A férfiak állítása tény, a nőké hazugság? Minden világos.
2015. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
29%

"Én ugyanezt vallom: ne várj el a másiktól olyat, amit te nem tudsz adni."


Nézd, én diplomás ember vagyok. Az intellektuális igényeim megkívánnak bizonyos szintet. Kqrva rossz hírem van, egyetlen diplomás barátnőm sem tudott főzni. Most leszek harminc, a diplomás huszonéves nők nem erre rendezkedtek be. Kéthavonta megfőznek egy pörköltet, akkora sikerélmény nekik, hogy kibqsszák a fészbukkra, hogy mekkora tehetségek. A kaját már évek óta rendelem, mert esélytelen, bármikor jobbat főzök mint akármelyik eddigi barátnőm, ugyanis amikor hónapokig egyedül él az ember, elszórakozik ezekkel. Ezek a csajok sosem éltek egyedül, anyuka megcsinálta a pörköltet helyettük, neki nem kellett, ugyanmár, hiszen diplomája van. Szerintem ti még annak ellenére, hogy nyílik fel a szemetek, még igy is el vagytok maradva a valóságtól.

Na mindegy, felbqsztam az agyam, csaosztok :)

2015. jún. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
66%
8 óra munka után, gyereknevelés, mosás, főzés, mosogatás,takarítás, retkes zoknik és alsógatyók begyüjtése, reggeli készítés...stb sorolhatnám még. ezeket a dolgokat mind a nők csinálják 26 L
2015. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
75%
titeket nők szültek?
2015. jún. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:
Nincsen gyerekem ebben nem tudok nyilatkozni, de együtt élnék valakivel aki ugyanúgy dolgozik mint én biztosra veszem, hogy a házimunka be lenne osztva egyenlően kettőnk között
2015. jún. 14. 20:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!