Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várnak el a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el a nők olyan dolgokat a férfitól amiket ők sem tudnak biztosítani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 20on éves kategóriára akik autós, saját lakással rendelkező férfire vágynak, nem mindenki keres olyan jól, hogy fent tartson egy autót meg mellé egy háztartást egyedül. Másik kérdés pedig akik a kigyúrt pasikat akarják úgy, hogy ők meg sem mozdítják a kisujjukat sem ?!

2015. jún. 14. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
24, 28: Mintha itt arról van szó, hogy ki tud főzni és ki nem... Egyébként gyereket konkrétan nem kötelező vállalni. Lehet anélkül is együtt élni valakivel.
2015. jún. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 anonim ***** válasza:
20%
ma 20:40 igen a nők! de ezek nem nők semmi nőiesség nincs bennűk csak egy lyuk meg két mellet tud adni! semmire kellő a mai nők 90% a maradék 10% meg már régen elkellt
2015. jún. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
78%
Hát nem tudom ti kikkel ismerkedtek, de egy csomó diplomás/leendő diplomás nőt ismerek, aki tud főzni és háztartást vezetni, és még csak nem is foglaltak.
2015. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
75%
Nem érzitek amúgy visszásnak, hogy állítólag nem elvárás a háziasság, stb., de nehezményezitek, sőt, leszóljátok azt, ha egy nő nem rendelkezik ilyen tulajdonságokkal?
2015. jún. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, lehet ismeretlen lesz nektek ez a szó...munkamegosztás???

Miért állítjátok be a nők nagy részét vmi tespedt, otthonülő, háztartásbelinek, akinek egyetlen életcélja az kellene legyen, hogy titeket ellásson? Ez borzasztóan unszimpi lehet, bármelyik csajnak, hogy miután haza megy a 8-10 órás melóból(Úristen, a nők is dolgoznak, HIHETETLEN!) mosson, főzzön, takaritson, kiszolgáljon, mert ti ezt elvárjátok, csak azért mert lóg ott nektek vmi a két lábatok között. Ja és még a gyereket meg sem említettem...

Miért nem lehet, azt csinálni, hogy az egyik főz a másik fél takarít? Nektek leszáradna a kezetek? Igen tudom, tudom egyedül élve mindent megcsináltok, de a többségetek a párkapcsolatok alatt ezt elfelejti. Érdekes.

Számomra kikötés, hogy egy pasi ne a leendő anyucit lássa bennem, hanem a társát. Senki csicskája nem leszek.

2015. jún. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
89%
34: Én nem szoktam. Nekem más dolgok fontosak egy nőnél/lánynál. A háziasság pont nem tartozik közéjük. Ruhát én is tudok mosni, heti egyszer én is tudok takarítani; egyedül a főzés nem megy... De vannak telefonszámaim, ahonnan lehet rendelni.
2015. jún. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 A kérdező kommentje:
HEHEHE Nagyon viccesek a nők :))) Már teljesen eltért a téma a kérdéstől pluszba már az ekész kérdés alatt a férfiak a k*csögök : DDD Mindig képesek kihozni a férfiakat sz*r ként :D
2015. jún. 14. 20:54
 38/80 anonim ***** válasza:
75%

Mert ez amúgy nincs fordítva, nem?

Naponta leírja a sok hülye gyerek, hogy a nők rbnck, a nők csak egy punci és két mell, a nők ostobák, a nők felszínesek, a nők kegyetlenek, a nők gonoszak.

2015. jún. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
47%

"Nem érzitek amúgy visszásnak, hogy állítólag nem elvárás a háziasság, stb., de nehezményezitek, sőt, leszóljátok azt, ha egy nő nem rendelkezik ilyen tulajdonságokkal?"


Személy szerint azt nehezményezem, hogy semmi másban sem veszik ki EGYENLŐEN a részüket. Ki sem tértem még az olyan aprócseprő dolgokra, ami a férfi vérében kell legyen, mint a vizvezeték probléma, meg a villanyáram probléma megoldaása.

Az meg hogy mosás,...komolyan, mi a tököm az, hogy az egész napos meló? Meg mi az, hogy "összegyűjtése" a mosdatlannak? Mert mi van ott nálatok D-Day? Kiszámoltam, reggel beraktam a mosógépbe a cuccot, délután mikor hazaáértem, kiteregettem. Komoly 20 percet vett el az életembeől. Cserébe ugyanezt megcsinálom akkor is, amikor van barátnőm.

Bírom ezt a mártíromságot. Komolyan. El kell rakni egy véletlenül előfelejtett kávéskanalat? Naná hogy szóvátszi a nő, meg felmutatja, hogy nicsak, mekkora melót végzek utánad. Bezzeg nekem eszembe nem jut szóvátenni, ha a véletlenül elszórt üres tamponos dobozt én dobom ki a szemétbe.

Tudjátok csajok, azzal kurjátok el, hogy a legtöbb valamirevaló 30as férfi már megtanulta azokat a "női" melókat maga végezni, amiért ti állandóan siránkoztok. És élből pofánröhög, ha ezekkel a hülyeségekkel jöttök

2015. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
75%
ma 20.58: az nem számít sajna :(
2015. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!