Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várnak el a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el a nők olyan dolgokat a férfitól amiket ők sem tudnak biztosítani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 20on éves kategóriára akik autós, saját lakással rendelkező férfire vágynak, nem mindenki keres olyan jól, hogy fent tartson egy autót meg mellé egy háztartást egyedül. Másik kérdés pedig akik a kigyúrt pasikat akarják úgy, hogy ők meg sem mozdítják a kisujjukat sem ?!

2015. jún. 14. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
100%

"fél éve dolgozom otthon lakom és havi 80 000Ft-ból nem szívesen költöznék be egyedül egy albérletbe ahol csak a bérleti díj 40 egymagmara vagy 15 a rezsi és akkor még nem ettem, ittam, stb. :D"


Akkor gondolom most könnyedén tudsz félrerakni a jogsira, meg a lakásra, mert a szüleid csak nem húznak le (persze van ilyen is, de reméljük, veled nem ez a helyzet).

Nekem nőként igazából azokkal van bajom, akiknek semmi ambíciója nincsen.

Van pl egy ismerősöm, 26 éves, gyorsétteremben dolgozik, otthon él. Minden hétvégén eliszik 10ezer ft-ot. Mellette olyan nőkre vágyik, akinek szilikonja van, meg jól néznek ki.

Na ilyennel soha nem állnék össze. Egyáltalán nem próbál előbbre jutni, ilyenre hogy lehet építeni? Illetve, hogy feleljek meg az elvárásainak? Dolgozzak, járjak el a műkörmöshöz kéthetente, vegyek póthajat, nézzek ki jól, de saját pénzből persze, meg szolgáljam is ki, mert ő fáradt. Jövőt tervezni meg nem lehet.


Most 22 éves vagyok, barátom 25, abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy amíg én egyetemre járok, a szüleim adnak pénzt, emellett ki tudtunk venni egy albérletet. Szűkösen, de megvagyunk.

A barátom fizikai munkát végez, nem nézem le emiatt, e azt hozzátenném, hogy SOHA nem volt olyan, hogy az egyik munka nem felelt volna meg neki, akkor felmondott, aztán fél évig otthon ült. Inkább szenvedett ott, míg nincs másik biztos meló.

Emellett ambíciózus, próbálunk előbbre menni, van 4 szakmája, most próbálunk a jogsira félretenni. Megyünk előre.

És igen, szeretnék közös saját lakást, és igen, elvárom, hogy ezért ő is dolgozzon, én is azért teperek, hogy ez meglegyen. Mindketten nagyon sok mindenről lemondunk.


Sok fiúban (férfit nem írok:) az a visszataszító, hogy sírnak, hogy ilyen meg olyan elvárásai vannak a nőknek, meg jönnek a kifogások, hogy miért nincs jogsi, meg lakás, de könyörgöm, ti nem gondolkodtok előre, nem tesztek félre, semmi hajlandóság nincs bennetek arra, hogy meglegyen. Némelyikőtök úgy viselkedik, mintha egy új anyukát keresne, aki örömmel kiszolgálja, plusz meg is lehet dugni, de cserébe már nem ad semmit.

Sajnos egy kapcsolat nem így működik.

2015. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 anonim ***** válasza:
8%

"páromnak nincs kocsija, anyjával lakik, nem topmodell (mondjuk a kigyúrtak nem is tetszenek), de én imádom, mert nála jobb emberrel még nem találkoztam, és figyelmes, kedves, aranyos, de közben férfias. Nekem elég ennyi :). "


Igen, csak itt minimum átlagnőkről van szó, nem pedig olyanokról, akik örülnek a fent leirt csöves srácnak is.

Szereted, persze. Miért nem azt meséle, hogy közeledbe nem ment másik férfi? Vagy majd meséld el azt, amikor udvarolni kez valamivel jobb egzisztenciájú férfi. Ugy húznál el vele, mint a villám. Nem kell ez a nyálas, "én vagyok a kivétel" satöbbi duma. Ahogy mondtam, írnak ide felnőtt férfiak is, akik több hosszab kapcsolaton is túl vannak, hiába adjátok a szendét, meg az "igy meg ugy"-ot.

2015. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/80 anonim ***** válasza:
21%

"Most 22 éves vagyok, barátom 25, abban a szerencsés helyzetben vagyunk, hogy amíg én egyetemre járok, a szüleim adnak pénzt, emellett ki tudtunk venni egy albérletet. Szűkösen, de megvagyunk. "


Szeretném tőled látni 2 év mulva ugyanezt az leírást. Persze azt már nem fogod idecsapni, hogy a kétkezi munkás srácot a diplomád megszerzése után otthagytad a munkahelyeden megismert középvetetőért. Látom hogy itt megy a nyekergés, hogy sarkítás van, meg álltalánosítás. De hát könyörgöm, MINDÍG ez van. Egész egyszerüen nem tudok kivételt mondani. Vagy ha igen, akkor kb tinilányokról van szó.

2015. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:
83%
Az igen! Rosszmájúságól jeles!
2015. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 anonim ***** válasza:
20%

"Az igen! Rosszmájúságól jeles!"


Kedves 80% os, nevezheted rosszmájúságnak, de addig, amíg én a volt egyetemi- illetve kollégiumi nő ismerőseim közül 20 példát fel tudok hozni amellett, amit állítottam, te egyet sem fogsz tudni a "feltétel nélküli szerelem" mellett.

Biztosra veszem egyébként, hogy a nők nagyrésze pontosan tudja, miről beszélek, és csak 1-2 igazi naív lány van itt, de ők is csak azért lehetnek azok, mert nem állt módjukban próbálgatni a szárnyukat.

2015. jún. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/80 anonim ***** válasza:
60: Akkor mutass be az egyiküknek.
2015. jún. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:
21%

"Akkor mutass be az egyiküknek."


Azt várhatod :) Tudod, csak itt megy ez a duma, mindegyikük tudja miről van szó, viszont nekik is ciki igy leírva. Tudod, ez annak a nőnek is ciki, aki "nem ilyen" mert tudja, hogy azért nem, mert nincs választása, meg annak is , aki ilyen, mert világos, hogy a morális értékekről, meg a szerelemről összehordott hülyeségeik álszent kamuk.

2015. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
60%
Te emlegetsz itt normális értékeket? Haha. Egy ilyen hulladék inkább ne játszon már erkölcscsőszt. Minden szavadból süt a gyűlölet, és a keserűség. Szar lehet így létezni.
2015. jún. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
35%
Nem is papolok morális értékekről. Nem hiszem, hogy gyúlölet, vagy keserűség sütne abból amit írok. Arról van szó, hogy figyelek, és tanulok, amiket írok kijelentő mondatok, nem pedig szemrehányó felkiáltások.
2015. jún. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:

Nem gyűlölet, nem keserűség...akkor mi vajon? Nagyon erre nincs is mit mondani, aki magától nem veszi észre az írásain milyen egy érzelem szegény, ocsmány valami annak nem is lehet nagyon felnyitni a szemét.

Nem az a baj hogy számodra a szerelem vagy bármilyen más érzés egy maszlag, ilyen antiszociális emberek is léteznek, de ne akard már másokra tukmálni a véleményed. Azt meg nem tudom hogy képzeled, hogy más életében turkálsz. Saját portádon..lenne mit.

2015. jún. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!