Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várnak el a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el a nők olyan dolgokat a férfitól amiket ők sem tudnak biztosítani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 20on éves kategóriára akik autós, saját lakással rendelkező férfire vágynak, nem mindenki keres olyan jól, hogy fent tartson egy autót meg mellé egy háztartást egyedül. Másik kérdés pedig akik a kigyúrt pasikat akarják úgy, hogy ők meg sem mozdítják a kisujjukat sem ?!

2015. jún. 14. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
25%

"Azt meg nem tudom hogy képzeled, hogy más életében turkálsz."

Már hogy turkálnék? egy betűt nem kérdeztem az életedből. Magadtól írtad le egy nyilvános forumra.

Azz szintén nem állítottam, hogy a szerelem maszlag lenne, csak azt, hogy mulandó. Illetve mivel meghaladtuk a középkori romantikus kört, ezért erre létezik tudományos magyarázat. Sajnálom, hogy ugy érzed, én vagyok az aki elárulja neked, hogy mikulás nem létezik.

2015. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
Én nem írtam le semmit, az más valaki volt, de mindegy, a lényeg ugyanaz. Leírta hogy boldog, hogy mi van az életében, erre jöttél te a nagy megmondó ember, és közölted hogy majd biztos...ennyire rosszmájú hogy lehet már valaki? Vagy csak irigy vagy? ;) Másként miért cuppannál rá erre az elhagyósdi témára? Nem kell itt az irónia a mikulásról, aki így áll a női nemhez meg az élet dolgaihoz, annak nem is tudom egyáltalán minek kéne nő. Ok ne essünk túlzásokba senki ne legyen egy szentimentális Rómeó Júlia klón, de amit te írsz itt az már tényleg túlzás...Valami már kóser nálad fejben.
2015. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 anonim ***** válasza:
nem kóser bocsánat
2015. jún. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
te irtál nekem privátot?
2015. jún. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim ***** válasza:

54%-os az ilyenek, mint te fognak egyedul es maganyosan meghalni.

De mar most is szenvedsz, latni minden egyes hozzaszolasodon.

Neked nem no kell, hanem pszichologus.

2015. jún. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
57%

Ezt megmutattam a baratnőmnek, azóta ezen röhögünk:-) :-) :-)

De mindenesetre ezekszerint aggodalomra semmi okom, ugyanis a barátnőm pszichológus:-)

2015. jún. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
Igen, persze :D.
2015. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim ***** válasza:

"Szeretném tőled látni 2 év mulva ugyanezt az leírást. Persze azt már nem fogod idecsapni, hogy a kétkezi munkás srácot a diplomád megszerzése után otthagytad a munkahelyeden megismert középvetetőért."


Ha elhagynam egy kozepvezetoert, akkor ott biztos nem az lenne az indok, hogy o kozepvezeto.

Egyebkent en egyaltalan nem hiszek ebben a diplomas a diplomashoz dologban.

Edesanyam diplomas, edesapam dr., emellett egy alkoholista barom, lehetetlen vele egyutt elni. Anyukam jelenlegi parja 8 altalanost vegzett, es nagyszeruen megvannak, mindent megtesz ertunk, van hogy megallas nelkul 24 orat melozik, megy egyik helyrol a masikra, hogy segitsen anyukamnak, aki nyogi az apammal kozosen felvett hiteleket.

Az semmit nem arul el valakirol, hogy diplomaja van.

Viszont abban biztos vagyok, hogy a baratom soha nem ulne otthon, es mindig szamithatnek arra, hogy mindent megtesz annak erdekeben, hogy haladjunk elore. Emellett figyel ram, kedves, torodo es fantasztikus az agyban. Es ezek fontosabbak, mint az, hogy o eppen kozepvezeto-e vagy sem.

2015. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:
Anyád elvált egy orvostól egy 8. általánost végzett fasziért.... ilyen is csak a mesében van!
2015. jún. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim ***** válasza:
0%

"Anyád elvált egy orvostól egy 8. általánost végzett fasziért."


Illetve 40 év felett.

Kérdezd meg anyut, hogy miért volt olyan vonzó 20 éves korában a már akkor is alkoholista , agressziv orvostanhallgató. Mert ez a lényeg

2015. jún. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!