Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várnak el a nők olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várnak el a nők olyan dolgokat a férfitól amiket ők sem tudnak biztosítani?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 20on éves kategóriára akik autós, saját lakással rendelkező férfire vágynak, nem mindenki keres olyan jól, hogy fent tartson egy autót meg mellé egy háztartást egyedül. Másik kérdés pedig akik a kigyúrt pasikat akarják úgy, hogy ők meg sem mozdítják a kisujjukat sem ?!

2015. jún. 14. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
74%

Amúgy egyáltalán nem volt még nővel dolgotok? Csak úgy kíváncsiságból.

Mert persze itt minden pasi tökéletes, csak sajna átlagos, nem jóképű és pénzes.

Ezt nehezem tudom elhinni, hogy csak ennyi a kizáró ok. Ilyen nincs, már csak a saját környezetemből kiindulva. A baráti köröm mind normális srácból áll, sőt egy-kettő nagyon csúnya, mégis van/volt barátnőjük.

Miért? Egyiknek sincs kocsija, háza, de még pénze sem...velük miért állnak akkor össze a nők?

2015. jún. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
74%
Óóó hát az meg sem történt nem tudtad? :)
2015. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
69%
Ja igen :D
2015. jún. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
13%

"Mert persze itt minden pasi tökéletes, csak sajna átlagos, nem jóképű és pénzes. "


Kedves, viszonylag jóóképű vagyok, ha nem is pénzes, de stabil egzisztenciával.

Ahogy korábban írtam is. Nekem írj, és ne a tapasztalatlan kissrácokba köss bele.

Bár gyanítom te sem ugrottad meg még a 22tőt, igy fogalmad sincs miről beszélek.

Akiket meg "látsz" szintén fiatal gyerekek.

2015. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
48%
Ne törd magad, mert felesleges :) Többen megpróbálták, és kudarc lett a vége. Írhatsz te itt akármit, akárhogy...szerintem...ne :D
2015. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
97%

Oh, hát persze, csak a pénzes audis pasikra bukunk, akik jól elkenik a szánkat, de elvisznek nyaralni....

Nettó marhák vagytok, de semmi baj.

Akik azzal jönnek, mert ők már..., azok nem kényszerből kezdték el a főzést a mosást a bármit egyedül. Ha egy nőnek nem kell, hobbiból miért kéne.

Nekem 14evesen jött el az az idő amikor meg kellett tanulnom leszervezni egy komplett háztartást, fozessel, mosassal takaritassal, mert anyum melozott. Másnak nem kellett, ők jatszozni, majd bulizni jártak, én meg elvittem anyámat vásárolni otthonra... Akkor most hű nőbb vagyok a többieknél?

Vagy dobjam ki a csába a férjem, mert arányaiban szarabbul keres nálam?


Közben meg nőként pont miatta vagyok kénytelen feladni egy csomó mindent az életből. Normális? munkahely, utazás, egyszerű fagyizas, baráti beszélgetés, mert csak a munka van utána is, gyerekek terhei, a vacsora, az otthon állaga. Jah és legyek csini, cuki művelt, és vadmacska.

És nekem is csak 24ora egy nap...

2015. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
8%

Na, látom ez a kérdés is körbefaxveréssé silányult. Igen, a lányok tökéletesek, szorgalmasak, háziasak, szépek és okosak és csak annyit várnak el egy férfitől, hogy szeresse őket.


Aha, ja én meg most estem le a falvédőről. Nyilván minden nő álma egy olyan férfi, aki a mamahotelben lakik 30 évesen, nincs jogosítványa, nincs normális szakmája, idénymunkát végez és arra nincs pénze, hogy elvigyen fagyizni. Kit néztek hülyének, de komolyan? Tudom (és szerintem minden férfi itt tudja), hogy nem csak a pénz és az egzisztencia számít nektek; viszont be kéne látnotok hogy hosszabb távon (ami azért túlmutat egy szexkapcsolaton), viszont fontosabb az nektek, mint a férfi személyisége és akár még a külseje is.


41: Konkrétan az exem egy utolsó szar-házi volt (mint utólag kiderült minden téren). Totál nem csinált semmit, egyedül főzött nekünk néha, de ebben ki is merült az oltári nagy háziasság. Én mostam, én takarítottam és sokszor én mosogattam (előfordult, hogy az asztala már tele volt, így inkább letette a földre a tányért, amit aztán én vittem ki ha hazaértem). Nem láttam még nőt? Ó dehogynem, pont párat a legaljasabbak közül.


46: Még mindig azt mondom, hogy nem volt kötelező megszülni egy gyereket. Szóval ha nem tetszik, akkor magadat hibáztass és ne siránkozz.

2015. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a férfiak el vannak szállva. azt hiszik, hogy dolgoznak 8 órát és utána várja őket otthon a friss p**ci meg a meleg vacsora.

A nők is el vannak szállva, mert azt hiszik, hogy a friss p**ciért cserébe bármit megkaphatnak.

Vannak gyenge lányok és síkhülye férfiak, akik hajlandóak a szexért dolgozni, mint egy állat. Megérdemlik :D

Az én barátnőm soha nem bírná elviselni,ha én vennék neki valamit, amit ő magának nem lenne képes. Én meg nem bírnám elviselni,ha el kellene tartanom a páromat(kivéve ha terhes a gyermekemmel). Abból csak a veszekedés és a boldogtalanság van.


Azok a nők, akik ebben élik az életüket...őszintén...általában szebbek de ha lejön a ruha és a smink, akkor semmik...mostanában gondolkodom rajta, hogy régebben volt egy csomó csúnyácska nő, aztán jött az "új világ", megvették maguknak a külső tuningot és most azokat a nőket nézem meg, akikkel nem szívesen beszélgetek, mert síkb*ták.

2015. jún. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:

Állandóan ez a főzés - mosás - takarítás mantra, pedig ezek olyan dolgok, amiket egy értelmi fogyatékos is el tud végezni.

Nincs ronda nő csak kevés pénz!!! Ezt töltsétek le és nézzétek meg! (Diavetítés.)

[link]

2015. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:

Nekem viszont az a gondom, hogy ha azt várom, amit én is tudok biztosítani, akkor is megkapom, hogy magasra teszem a lécet...


Ha van saját lakásom, autóm, két diplomám, jó fizetésem, akkor ugye joggal várom el ugyanezt egy férfitól?!

2015. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!