Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan semmi értelme a nőkre gondolni, ismerkedni, ha nem vagyok "jó pasi"?

Figyelt kérdés
mindig csak azt hallom, hogy a "jó pasi" jöhet csak számításba, aki minden szempontból tökéletes, a szép, átlagos, csúnya lányoknál egyaránt. persze őket el kell fogadni úgy, ahogy vannak. olyan szarul érzem emiatt.
2015. jún. 23. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
72%

*ami, a szép nőket érzékeli csak

Na, már csak írni kéne megtanulnom...

2015. jún. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagyok hízékony, 10 év folyamatos zabálással, napi 4000 kalóriával lettem ekkora :D lecsökkentettem 2000 kalóriára és olvadtak le rólam a kilók.
2015. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
83%

31# Persze, hogy szívesen. De nem azért szeretem, mert helyes, csak azért tetszett meg először. De a szívébe szerettem bele később. Érdekes módon az előző barátnői a külseje után a pénzt keresték benne, ami nincs neki (sőt nagy adag tartozása volt régebben) de én megláttam a belső értékeit is.

Egyébként mindenki csodálkozik hogy csinálom, mert nem vagyok egy feltűnő jelenség, szürke csöndes, kedves lány vagyok, mégis mindig helyes barátaim voltak, azok a bizonyos nők kedvencei típusok. Mind a két korábbi párom is ilyen volt. Bár hozzáteszem pénze, kocsija egyiknek se volt, a férjemnek sincs még. Engem ez nem ijeszt el.

2015. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
23%

Penze kocsi egyiknek sem volt, nos igy csinalod. Nem akarom osszetorni az abrandjaid, de a te hejjespasijaid tudtak jol, hogy nem tudnak megtartani nalad csinosabb noket, nem azert, mert kell nekik pizzara, hanem azert, mart ertuk ringbe szall az a hejjes pasi is, akinek penze van. Igy le is pattan vele /tuti jart mar igy a hapsid is/

Szimplan tudomasul vette, hogy a jo csajokhoz hiaba nez ki jol, az egzisztenciaja keves.

Es szerintem ezt te is tudod. De konnyebb igazolni azzal, hogy a szovebe serettel bele, o meg a te eszedbe.

2015. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
87%
Gyerekek, ez nagyon vicces. Én vagyok az a nő, aki előbb írta, hogy a helyes pasikra bukik. Írtam egy bunkó hangvételű , visszataszító stílusú kommentet, de kiderült belőle, hogy szép nő vagyok, frissítem az oldalt és 7 olvasatlan üzenetem van, mindegyik képért és ismekedésért kuncsorogva. :D azt meg leszarják, hogy a végére írtam, hogy van párom, akivel boldogan élek. Nagyon gáz ez az álszenteskedés... :)
2015. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
93%

Nem járt még így, 1-2 dugás után egyszerűen megunta őket. Minden barátnőjét megcsalta eddig.

Nekem meg valahogy sosem imponált a pénz, mert nem akarom alacsonyabb rendűnek érezni magam. Jobb ha a 0-ról kezdjük és együtt haladunk előre anyagilag is. Minden közös nálunk, pl.ezt se lehet a mai világban bárkivel megcsinálni mert önzőek az emberek.

2015. jún. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
26%

Ki az a hülye nő, aki ne tenné bele a valagát egy vadonatúj Mercedesbe? Akit ne fogadná el egy luxusétterembe való vacsorameghívást? Aki nem lakna egy dúsgazdag férfi luxusvillájában? :D

Ember! Ha sok pénzed van, tiéd az egész világ! Még azokat a képmutató retek nőket is megkaphatod, akik elméletben annyira ellenkeznek, hogy ők ugyan nem lennének barátnői egy dúsgazdag férfinak.

2015. jún. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
31%
46 mennyi idosek vagytok /amugy csak szolok, h nem szent iras am, amit a ferfi mond az elozo csajairol:-) /
2015. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
66%
Ja, milyen jó lehet olyan nővel együtt lenni, aki csak a pénzedért szeret. akkor már fizess érte egy 20-ast egy órára és kb. ugyanott vagy.
2015. jún. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
100%
:DDD nevetseges vagy mustafa.
2015. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!