Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan semmi értelme a nőkre gondolni, ismerkedni, ha nem vagyok "jó pasi"?

Figyelt kérdés
mindig csak azt hallom, hogy a "jó pasi" jöhet csak számításba, aki minden szempontból tökéletes, a szép, átlagos, csúnya lányoknál egyaránt. persze őket el kell fogadni úgy, ahogy vannak. olyan szarul érzem emiatt.
2015. jún. 23. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
88%
Jajj mustafácska, hagyjuk már ezt a kamu dumát ha van egy ikerpár, ugyanolyan szépek a csajok, de az egyik dúsgazdag és szegény, mint a templom egere te undorodva fordulnál el a gazdag nőtől és beleköpnél a több milliós luxuskocsijára és természetesen arconképelnéd a nőt, ha meg merne téged hívni egy Hawaii álomnyaralásra a magángépével. Inkább nyomorognál egy penészes, csótányos szobában a szegény csajjal, akivel gyermeket sem tudtok vállalni, mert nincs miből eltartani. :D Igen, ha valaki gazdag az egy jó tulajdonság, valóban. Gondolom most mindenki marhára megbotránkozott, hogy ha valaki módos, akkor azt nem égetném rögtön máglyán. De inkább egy helyes és rendes pasas, mint egy csúnya, siránkozó, elégedetlenkedő, álszent gazdag fószer.
2015. jún. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
21%
Ha pénz van, minden van.Én ezt tapasztaltam, voltam már csóró és gazdag is.
2015. jún. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
15%
ma 14:50 jól van ülj bele 1 kád hideg vízbe látom ki vagy!
2015. jún. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
68%
Na mi van, erre már nem tudsz semmit írni? Kifogytál a majmok bolygója beszólásoktól?
2015. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
95%
48# 30-asok vagyunk, 12 éve ismerjük egymást, és "barátság extrákkal" szerű kapcsolatból jöttünk össze, úgyhogy a mai napig azt is elmondja nekem, amit nem kéne, mert kissé bántó pl. Ha az exével szexelt álmában és azóta feljöttek benne régi dolgok. Stb. Mindent! Tudok róla! Szeretem hogy ilyen őszinte. És emellett annyi kapcsolata van, hogy pénz nélkül is bejártuk már együtt a fél világot. Csórón is lehet élvezni az életet, úgyhogy mondhattok akármit sosem cserélném el egy gazdag pasira. :))
2015. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen kerdesek miatt kezdem megutalni a gyakori kerdeseket...
2015. jún. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
38%
Csak a külső számít, semmi más. Utána csak belemagyarázzátok a belső tulajdonságokat. Egy csúnya férfi is lenne ugyanilyen kedves, odaadó, őszinte, udvarias, magabiztos, talpraesett stb. stb. csak nála vagy nem veszitek észre vagy ezek is taszítóak TŐLE.
2015. jún. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
91%
Kedves 9-es ezért látni midnenütt, hogy a 40-es nőket az 50 felettie pasik hajtják, mert a bvelük egykorúaknak a 20-30 éves korosztály jár. Persze, hogy az átlag nők amíg tehetik minimum átlagost szeretnének kifogni, úgyse sokáig van esélyük.
2015. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
91%

Erről nem is érdemes beszélni.


Ez a helyzet. Változtatni nem lehet rajta.

2015. jún. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
95%
Mellesleg egy nem jó pasi is nyilván átlagos nőre ácsingózik ha lehet és nem rondával kezdene. De ezt a kérdéskört itt a gyakorin már milliószor körbejárták. Igen, mindenki először ösztön, külső benymás alapján választ, aztán nézi a belsőt, ez van. Ilyen az ember. Kár ezt 50 ezer különböző formában megkérdezni.
2015. jún. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!