Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan semmi értelme a nőkre gondolni, ismerkedni, ha nem vagyok "jó pasi"?

Figyelt kérdés
mindig csak azt hallom, hogy a "jó pasi" jöhet csak számításba, aki minden szempontból tökéletes, a szép, átlagos, csúnya lányoknál egyaránt. persze őket el kell fogadni úgy, ahogy vannak. olyan szarul érzem emiatt.
2015. jún. 23. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
80%
#57 pontosan, ha van egy kedves pasi, de csúnya, akkor barátomnak fogadom. Mert mint ember, szeretem és tisztelem, de szexelni nem szexelnék vele. Ez nem felszínesség, hanem pusztán ösztön. Az lenne a legegyszerűbb, ha lenne egy varázspálcám, én lennék a legelső ember, aki azt varázsolná magának, hogy képes legyen vonzódni egy rendes, de csúnya sráchoz, mert akkor minden olyan könnyű lenne. Összejönnénk és boldogan élnénk, amíg meg nem halnánk. De mivel a szexuális vonzalom marhára nem befolyásolható tényező, ezért a puncim a szexuálisan izgató pasikra fog benedvesedni.
2015. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
6%
Én is rengeteg nőnél kerültem be a "baráttemetőbe", mert a belsőmet szeretik. Rendes vagyok, kedves, figyelmes, intelligens és meg tudom őket nevettetni is. Viszont mivel alacsony vagyok és ocsmány az arcom, ezért párkapcsolatra nem kellek nekik, mert undorodnak a külsőmtől (ezt nem is egy lány barát ki is mondta kerek-perec, hogy ahogy kinézek már az csoda lenne, ha egyáltalán lenne olyan nő, aki megcsókolna).
2015. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
17%

61 mi az, hogy a baratoda fogadod? :D

Latod amugy, vicces, hogy te azt gondolod, hogy pillantasra nedvesednie kell a puncidnak.

Elarulom neked azt a titkot, hogy ha egy ferfi izgatja a puncid, akkor is be fog nedvesni. Probald ki egyszer a csunya sraccal. Ez meg szimpla biologia. Meg fogsz lepodni.

2015. jún. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ilyennek teremtettünk. Férfiak, nők is egyaránt a széphez vonzódunk. Nem sokat tehetünk ellene. A nőknek ösztönösen többet nyom a latba, hogy a férfi milyen ugyanis a nőnek nem élete célja a folyamatos szex, mivel korlátozott számú utódjai lehetnek, így a minőségre megy. Tudat alatt arra vágyik, hogy a gyereke életerős és egészséges legyen és egy helyes és talpraesett, sikeres férfi sugallja neki azt, hogy nyerő génállományt tud örökíteni. Mivel egy férfi akár a világ összes nőjét megtermékenyithetné, ezért neki alacsonyabbak az igényei, mivel egy szex alkalmával kevesebbet kockáztat, akár félreállhat szex után egyből, a nő pedig 9 hónapig teljesen terméketlen állapotba kerül. Így a férfinek nem okoz gondot a mennyiség. Sajnos ilyennek születtünk. Mi is ugyanúgy vágyunk, hogy "örökítsük" a vérünket, és ez egy jó pasival van biztosítva. Hiába vagyunk emberi lények, az állati ösztöneink ugyanúgy velünk élnek, mint az emberségünk. Hiába szégyenkezik ezen sok férfi, az a srác, aki beletörődik ebbe a ténybe és azért tesz, hogy ennek a ténynek megfeleljen a saját keretein belül, az sikeres lehet a nőknél. De amelyik maga a tény létét támadják, ami ellen semmit nem tehetünk(mint az itteni GYK-s fiúk) azok soha nem fognak nőt kapni, mert ha akarnánk, sem tudnánk ezen változtatni.
2015. jún. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
26%

A legtöbb amit tehetsz kérdező, hogy meggazdagszol ha nem nézel ki jól. Akkor nem győzöd majd levakarni magadról a 10/10es bringákat.


Ha nincs rá lehetőséged, akkor jobb ha más elfoglaltság után nézel.

2015. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
79%

"61 mi az, hogy a baratoda fogadod? :D

Latod amugy, vicces, hogy te azt gondolod, hogy pillantasra nedvesednie kell a puncidnak.

Elarulom neked azt a titkot, hogy ha egy ferfi izgatja a puncid, akkor is be fog nedvesni. Probald ki egyszer a csunya sraccal. Ez meg szimpla biologia. Meg fogsz lepodni."


Tudod mikor vágyik nő arra, hogy egy csúnya srác izgassa a punciját!! (Most ne gyere a belsővel, mert azok a férfiak, akik itt picsognak a hozzászólásaikból ítélve igencsak férgesek belül.)

Előbb intézi a nő egyedül az izgatást, minthogy egy taszító valakire bízná! Nem pasik vagyunk egy szánalomdugásért inkább zacskót húznak a partner fejére megalázva őt is, magukat is. Jesszusom, és még a nők a "nőlények", ti ösztönszinten ragadt kanlények!

2015. jún. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy sokkal könnyebb azt mondani, hogy "dögölj meg, mert ilyen igényeid vannak", mint hogy megfelelni ennek az igényeknek, ezért sok férfi az elsőt válassza. Érdekes módon a nők sokkal jobban szeretnek versenyezni egymással a férfi kegyeiért, ez bizonyítja, hogy a nők közötti kapcsolatok kevésbé olyan erősek, mint a férfiaké. A nők rendszeresen megnézik a másik nő öltözékét, sminkjét, azon filózva, hogy hogy teljesíthetnének jobban. A férfiak meg kb. leszarják, hogy a másik férfi mit vett fel. Ha egy férfi elutasít egy nőt, akkor az egyből elkezd aggódni, hogy azért, mert nem elég vékony, nem elég vonzó, negatív a kisugárzása stb. A férfiak ilyenkor sokkal hajlamosabbak a nők leribizisére és olyanokkal dobálózni, hogy a nő megalázta őt
2015. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
0%

"Előbb intézi a nő egyedül az izgatást, minthogy egy taszító valakire bízná! "


Nyilván nem taszítüó valakire, de önmagában véve az a hozzáállás, hogy csak a szépfiukra nedvesedik a punci, nagyon gyér szexuális kultúrára enged következtetni.

A punci igenis nedvesik ha izgatják. A vibrátor sem Brad Pitt külsejére van formálva.

De egyébként jól látszik, hogy számotokra mit jelent a kémia. Nem az érzelmi vonzalmat, hanem a nedvesedő puncit. Azért az még a férfiaknál is elég ritka, ha beszélgetnek egy nővel, és feláll a cerka :) Elég cikik vagytok, bocs.

Szerintem nem kellene minden hozzászólásotokban ekézni az itteni srácokat. Nem hiszem, hogy sokkal érettebbek lennétek náluk.

2015. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
78%

Nagyon fennakadtál ezen a nedves puncsin, mikor végig átvitt, és nem fizikai értelemben értettem.

Nedves punci=izgalom, fantáziálás a férfiről, nagyon erős vonzalom, vágy

2015. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
kábé.
2015. jún. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!