Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan semmi értelme a nőkre gondolni, ismerkedni, ha nem vagyok "jó pasi"?

Figyelt kérdés
mindig csak azt hallom, hogy a "jó pasi" jöhet csak számításba, aki minden szempontból tökéletes, a szép, átlagos, csúnya lányoknál egyaránt. persze őket el kell fogadni úgy, ahogy vannak. olyan szarul érzem emiatt.
2015. jún. 23. 13:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
91%

Kedves Kérdező! Köszönöm hogy idézték tőlem! Bár ez kicsit összetettebb dolog mint gondolod. A férjem nagyon fontosnak tart pl. olyan értékeket mint a hűség, gondoskodás, a férfi bátorítása, egójának növelése, teljes odaadás stb. Ezt a szép, ámde felszínes nőknél nem találta meg, mert amikor szex után elkezdett mondjuk beszélni hozzájuk a terveiről, karrierjéről sem figyelmet sem bátorítást nem kapott, helyette arról beszéltek hogy betört a körmük vagy hogy kellene még egy új felső. És helyes pasi lévén ez sorozatos tapasztalat nála. Egyszerűen megunta, és más tulajdonságokat helyezett előbbre a külsőnél. Én pedig szívesen kényeztetem, hallgatom a történeteit és akármit talál ki spontán, mindenhova elkísérem anélkül hogy órákat kellene várnia rám indulás előtt mert kenem magam, mivel nem is sminkelek.

De ha neked az a típusú nő tetszik aki miniszoknyában és magassarkúban tipeg, és legyezni tud a szempilláival akkor egyszerű az ismerkedés: lóbáld a slussz kulcsot, meg nyisd a pénztárcádat és máris nyert ügyed van.

2015. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:
85%
Mutatnek en neked olyan parokat kerdezo, hogy el sem hinned , hogy ilyen letezik(a legtobb csunya, atlag alatti, szegeny pasi+szep, atlagos lannyal).De hat nem fogok neked mutogatni senkit, mert nem akarom egy ilyen tetu oldalra felrakni az ismeroseimet.
2015. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
72%
Pont azt írtam le, mint te, te csökött agyú hülyegyerek.
2015. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Mekkora lehet a 'láv :D

2015. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
93%

"Valóban nem csak helyes, izmos, gazdag pasik vannak nőkkel, de aki nem ilyen, annak csak a leghányadékabb nők jutnak, ocsmány, igénytelenek.."


Szóval szerinted a helyes pasik száma Magyarországon = a dögös és átlagos lányok száma?

Minden más nő ocsmány, igénytelen és hányadék, már csak ezek jutnak az átlagos srácoknak?

2015. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
93%
8. hozzászóló vagyok: kedves kérdező, leírtam neked a saját példámat, ami cáfolja az állításod, de arra egy szót sem reagáltál. Ami válasz neked nem tetszik, azt teljesen figyelmen kívül hagyod, csak helyeselsz azoknak, akik hasonlókat írnak, mint te.
2015. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
18%

6-11

Senki nem allitotta, hogy csak a millereknek van csaja.

Az allitas az, hogy a valogatasi helyzetben levo csajok /ez alatt azt kell erteni, h fel ev alatt tobb mint egy udvarlojuk van/ a penzesebb, es-vagy jobb kulseju foszert valasztjak, fuggetlenul a belso tulajdonsagoktol.

Az meg h ti ezt rendszeresen felremagyarazzatok, a ti fas.kalapossagotok.

2015. jún. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
83%
Akkor legyetek b*zik, problem solved.
2015. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
44%

23 as, valahogy ezek a 'mutatasok' mindig elmaradnak

81 % os, meghiszem azt, hogy szivesen kenyezteted a 3 szinttel feletted levo pasid :-)

2015. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
73%
én se a pláza ribizlikre hajtok! még is semmibe vesznek a nők max jaj de kedves vagy nagyon fogom irigyelni a barátnődet meg legyünk barátok aztán azt kell hallgatnom hogy az aktuális pasija mekkora 1 köcsög..... kösz inkább a fiúkkal barátkozom
2015. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!