Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők többnyire alkalmatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők többnyire alkalmatlanok a komoly párkapcsolatra, együttélésre?

Figyelt kérdés

Nekem ez a tapasztalatom, nyilván tisztelet a kivételnek, de sajnos én nem sok ilyet látok a környezetemben.


Azt látom, hogy a nők többségének manapság derogál egy háztartás menedzselése például, és nem is igazán értenek hozzá. Megszámolni sem tudom például, hány csajt hallottam már kérkedni azzal, hogy ő nem tud főzni egyáltalán, vagy láttam rendetlenséget, koszt a lakásában. Vagy hogy egy alap bevásárlást elintézzen és közben a költségekre is ügyeljen.


2015. júl. 10. 17:41
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Nekem nem sok elvárásom lenne egy nővel kapcsolatban. Legyen elég intelligens ahhoz, hogy beszélgetni lehessen vele; ne legyen r ibanc, és legyen hajlandó házimunkát végezni (ez nem azt jelenti, hogy az összeset ő végezze). Sajnos a mai nők kb. 1%-a felel meg ezeknek az elvárásoknak, és természetesen ők is mind foglaltak.
2015. júl. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor azt hiszem, én megfogtam az isten lábát, ugyanis az én barátnőm több mint alkalmas komoly kapcsolatra, legalább is az elmúlt 6 és fél év számomra ezt bizonyítja. Nem is véletlenül kértem meg a kezét. :)


Mondjuk az is igaz, hogy nekem nem a "háztartás menedzselése" volt a legfontosabb elvárásom vele szemben, mert szerintem senki sem úgy születik, hogy a kisujjából kirázva négy fogásos menüt rittyent.

Nekem sokkal fontosabb volt, hogy legyen kedves, jószívű és értelmes, akivel igenis lehet beszélgetni, és annak is örültem, hogy nem ment át rajta a fél falu.


Ami a háztartás vezetését illeti, abba idővel beletanult, sőt, mit több, abszolút magától állt neki megtanulni sütni-főzni, mert szerette volna. Nem én erőltettem. Először csak sütiket sütött, később mással is próbálkozott, és mindig nagyon finom lett - ha pedig esetleg mégsem úgy sikerült a főztje, mint ahogy szerette volna, akkor is jóízzel megettem és megdicsértem, mert láttam rajta, hogy jó szívvel, igyekezettel és szeretettel készítette, hogy örömet okozzon vele.


Ami meg a többit illeti, a porszívótól nekem se szokott letörni a kezem. És ha én kiporszívózok, akkor ő felmos. Ha ő beteszi a mosógépbe a piszkos ruhákat, én kiteregetem a tisztát. Ha főz, akkor mosogatok. Vagy fordítva. Végül is egy pár vagyunk, mindketten ugyanabban a lakásban élünk, szerintem evidens, hogy akkor a rendre is ketten próbálunk meg vigyázni. Na, de ez én vagyok. :)

2015. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

12 éves korom óta nap rendszereséggel takarítok. Anyám dolgozott és a takarítónő mint opció anyagi okok miatt nem jöhetett szóba. Felfogtam ennyi idősen hogy attól aki napi 8-10 órát dolgozik és másfél órát utazik nem várhatom el hogy este felmoson és kitakarítson miközben én már 2kor lépek a környékünkön lévő suliból.

Ma 24 éves vagyok, takarítok, mosok, bevásárolok és piacra járok, vasalok, fözőm.

Egyáltalán nem jelent gondot számomra, de nem bírom azt ha a munkám nem becsülik meg.

Ha trehány, koszos a másik fél. Mindent széthagy maga után, utcai cipővel átjárja a lakást mert derogál neki levenni az ajtóban.

2015. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
Jó a buli! :)
2015. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Kérdező én abban az esetben szívesen főznék rád, meg vinném a háztartást, ha te rengeteget dolgoznál, lapátolnád haza a százezreket, így én mondjuk csak részmunkaidőben dolgoznék..
2015. júl. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
22es ilyen férfi nincs is...,szerencsés a barátnőd nagyon!:)
2015. júl. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
90%

Mitől tudnának a mai nők főzni,háztartást vezetni..??

Karriert kell építeni kőkeményen! De kőkeményen ám!a kettő együtt nem megy..., ha pedig valaki azt mondja, hogy megy, akkor ugyanezt el lehet várni a férfiaktól is ,hisz nekik is ugyanannyi idejükbe telik egy diploma megszerzése,és még nem hallottam olyat ,hogy a nőket kevesebb munkaidőben foglalkoztatnák. Főzzenek a fèrfiak, és legyen tipptopp minden a lakásban, persze cserébe a nő is besegít majd szívesen.

ma már, amikor kérdésként merül fel, hogy kinek kéne fizetni az első randin,meg a másodikon, miért evidens az, hogy egy nő tud főzni..?

egy fejetetejére állított világban,senkitől semmit nem szabad elvárni!

2015. júl. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Na, az utolsó pl. alkalmatlan komoly párkapcsolatra. Ilyen feminista liba értelmes férfinek nem kéne.
2015. júl. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
#25 megbeszélhetjük. Jövőre esküvő, 2 év múlva első gyerek :-)
2015. júl. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem az határozza meg az alkalmasságot párkapcsolatra, mennyire házias egy nő. Hiába főzök én csodásan, osztom be jól a pénzt és tartom tisztán a lakást, nem javít ez semmit a magánéletemen. Az sem rontana, ha ezen jó tulajdonságok mindegyike hiányozna belőlem. Szóval a kérdésed hülyeség.

Egyébként, ha ez alapján ítéljük alkalmatlanná a nőket, ne feledkezzünk meg arról, hogy ti férfiak semmivel sem vagytok jobbak. Egyre kevesebben vagytok, aki nem szerelőt hív minden apróságért, kifesti egyedül a lakást és tud olajat cserélni.

2015. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!