Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők többnyire alkalmatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők többnyire alkalmatlanok a komoly párkapcsolatra, együttélésre?

Figyelt kérdés

Nekem ez a tapasztalatom, nyilván tisztelet a kivételnek, de sajnos én nem sok ilyet látok a környezetemben.


Azt látom, hogy a nők többségének manapság derogál egy háztartás menedzselése például, és nem is igazán értenek hozzá. Megszámolni sem tudom például, hány csajt hallottam már kérkedni azzal, hogy ő nem tud főzni egyáltalán, vagy láttam rendetlenséget, koszt a lakásában. Vagy hogy egy alap bevásárlást elintézzen és közben a költségekre is ügyeljen.


2015. júl. 10. 17:41
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
96%

"Feminaci" :DDD

Ajanlon neked Szirmait, remekul kiparodizalta ezt idetlen szot, te kis nyomorek.

Nem tudok meglepodni, hogy nincsen szamodra normalis no...ok veled tuti nem allnak le. Meg is erdemled😘

2015. júl. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
95%
Sárga pillangó, amíg ilyen szövegeket nyomsz, ne is csodálkozz rajta, ha az életben nem találsz nőt :DDD
2015. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
93%
Én nő vagyok, és nem támadlak, te kezdted a mocskolódást, ha nem vetted volna észre.
2015. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Hulye troll...-.-”
2015. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Nem vagyok rasszista, az egyik jó barátnőm cigány :) De a stílusod hihetetlenül bunkó.
2015. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
+ Azert nagy visszavagas, tudtommal nem emlitettem, hogy leszbi lennek. Bar elobb jonne velem ossze egy no, mint veled az is 100%.
2015. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
9%

1 ilyen helyes pasinak mint én a 10 ujjára jut nő ;)


[link]

2015. júl. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
79%

Juj, mindjart belepisilek a bugyimba cingar gyerek.

Ha annyi eszem lenne amennyi neked, inkabb magam betnek veget az eletemnek.

2015. júl. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Bar nem azt irod mindig, hogy alacsony es csunya vagy, es ezert nincs senkid? Most meg jatszod az onimadot...szanalmas.
2015. júl. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Jol van inkabb keress magadnak egy leprat aki majd sorba nyomja neked a pujakat.
2015. júl. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!