Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők többnyire alkalmatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők többnyire alkalmatlanok a komoly párkapcsolatra, együttélésre?

Figyelt kérdés

Nekem ez a tapasztalatom, nyilván tisztelet a kivételnek, de sajnos én nem sok ilyet látok a környezetemben.


Azt látom, hogy a nők többségének manapság derogál egy háztartás menedzselése például, és nem is igazán értenek hozzá. Megszámolni sem tudom például, hány csajt hallottam már kérkedni azzal, hogy ő nem tud főzni egyáltalán, vagy láttam rendetlenséget, koszt a lakásában. Vagy hogy egy alap bevásárlást elintézzen és közben a költségekre is ügyeljen.


2015. júl. 10. 17:41
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
94%
28-as...már miért lenne feminista de tényleg? ha a pasik kézzel lábbal tiltakoznak az ellen hogy egy csajnak fizet egy 200ft-os öditöt mert hát mit képzelnek magukról az anyagias nők, hogy ilyen mértékü anyagi lehuzást követnek el, akkor miért ne mondhatná azt egy nő hogy a férfi is épp ugy tudna fözni mint egy nő, vagy felmosni. Az a baj ha szobajön ezen az oldalon a hagyományos értékrend akkor az csak a nőkre vonatkozik. Egy főzzön mosson takaritson gyereket neveljen, stb...de ha egy pasitol vki elvárja h ne vernyákoljon már mint egy mensis nő, vagy épp képes legyen letartani a családját meg enni adni a gyerekének, meg ugy legyen már férfi akkor már jön a varázsszo: feminista :D LOL ezzel el van intézve minden. Tükröt ti sem ismeritek itt....
2015. júl. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
*egy nő...bocsánat
2015. júl. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Na, végigolvastam a válaszokat. Ezek szerint nem csak én látom így, bár ennek nem hiszem, hogy örülnöm kellene...


A női reakciók többsége viszont nagyon tipikus, a kérdésbe is beleírhattam volna, de abszolút része a jelenségnek az a felháborodás, visszatámadás, ami itt is megmutatkozott. Hogy ő pedig nem lesz háztartási robot, meg amúgy is, ameddig a férfi nem milliárdos, és teljes állás mellett ez nem elvárható, stb.


Hol írtam én, hogy mindez kizárólag a nő dolga?! Bizony sehol. Én is dolgozom, és szerintem kifejezetten értek a fenti dolgokhoz, és napi szinten űzöm. De talán pont ezért húzom fel a szemöldököm, mikor tömegesen látok felnőtt, évek óta egyedül élő nőket, akik fejvesztve menekülnek a házimunkától. Persze, én is megcsinálhatom akkor, de drágáim az nem egyenjogúság, hanem szerepcsere volna.

2015. júl. 11. 16:46
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy ő pedig nem lesz háztartási robot, meg amúgy is, ameddig a férfi nem milliárdos,"


És mi hol irtunk ilyet kedves kérdező? Hm? Csak páran kifejtettük, hogy ahogy nektek van elvárás felénk ugy nekünk is van/lenne felétek ami szerintem tök nprmális, de ha leirjuk azt ti persze "támadásnak" veszitek, milyen érdekes....szerintem meg ez a tipikus. Hogy mindenben azt látjátok meg amit akartok. Személy szerint igen is an ő végezzen házimunkát meg tudjon fözni legalábbis minimálisan tuti, és ezt nem csak én gondolom igy az olvasottak alapján. Miért kell kiforgatni minden szót? Akkor kár rola kiiirni kérdést.

2015. júl. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
34: De hiszen már rögtön az elején írtátok! Az 5-ös, 6-os és 7-es hozzászólásban is. Nem forgattam ki semmit, olvasd el ezeket a hozzászólásokat. És nem tudom mi ez a kioktató hangnem, de ez a kérdés nem a ti igényeitekről szól...
2015. júl. 11. 20:26
 36/37 anonim ***** válasza:

Ma 16:02


Teljesen normális vita folyt egészen addig míg meg nem jelentél. Két olyan dolgot állítottál szembe, ahol mindkét esetben a férfi kedvez valamilyen szinten a nő javára. Akartam példát írni arra hogy mekkora hülyeség, de ha nem érted meg, abból sem fogod. :)

2015. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Én megcsinálom a házimunkát (mosok, teregetek, főzök, mosogatok, takarítok, stb.), viszont azt hiszem, ebben az esetben joggal várhatom el, hogy a férfiak meg fel tudjanak fúrni egy polcot, cipeljék helyettem a nehéz bevásárló szatyrokat, kicseréljék a nekem már túl magasan lévő kiégett villanykörtéket, meghúzzák a hetek óta lötyögő kilincset a bejárati ajtón, megbütyköljék azt, ami elromlik, és ne hívjanak minden apró-cseprő dologhoz szerelőt. Vagy ha mégis, akkor ne csodálkozzanak azon, ha én meg bejárónőt vagy takarítónőt fogadok.


Ha tőlem elvárják, hogy értsek a háztartás menedzseléséhez, akkor azt hiszem, én is elvárhatom, hogy a férfiak meg értsenek egy kicsit a barkácsoláshoz, a szereléshez és a háztartásban használatos tárgyak karbantartásához, legalább egy minimális szinten.


A bátyám lazán megbütyköli otthon a számítógépet, a tévét, a DVD-lejátszót, bármilyen műszaki cuccot, ami rosszalkodik. Az öcsém egyedül intézi a kerékcserét, 2 nap alatt összebarkácsolt egy 3 polcból álló cipős szekrényt az előszobába, gond nélkül cserél olajat a kocsiban, vagy javítja meg a billegő lábú széket, pedig se neki, se a másik tesómnak nem ez a szakmája!


Én ilyen férfiak között nőttem fel, és nekem se esik le a karikagyűrű az ujjamról, ha meg kell csinálnom valami kisebb barkács-munkát. Viszont szomorúan tapasztalom, hogy manapság már olyan pasit is nehéz találni, aki képes egyedül beverni egy szöget a falba...


Kedves férfiak, ezek után mégis mit vártok? Ha nektek vannak elvárásaitok a nőkkel szemben, akkor nekünk is ugyanúgy lehet elvárásunk veletek szemben - amit sajnos a tapasztalatok szerint ti sem teljesítetek valami fényesen, nem csak a mai nők...

2015. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!