Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagban a nők inkább életük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban a nők inkább életük végéig egyedül maradnak, minthogy lejjebb adnának az igényeikből?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 19:27
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
36%

Kérdező, a "csodák ideje" majd akkor jön el, amikor az illető hölgy - ne adja Isten - a 35 éves kort megközelíti vagy meghaladja...


Hohó, amikor megszólal a biológiai vekker csendes, de annál kétségbeejtőbb hangja, akkor az igények is úgy kezdenek zuhanni, mint a MIR-űrállomás az utolsó perceiben.

2015. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
91%
A fontosabb igényeimet tekintve igen, én inkább egyedül maradtam volna. Fontosnak tartom, hogy olyan kapcsolatban éljek, amiben mindketten jól tudjuk magunkat érezni. Nem tudnék egy életet olyan emberrel leélni, akivel nem felelünk meg egymásnak, csak úgy vagyunk egymás mellett.
2015. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 MolotovPunk ***** válasza:
34%

Szerintem is úgy van ez a dolog,hogy egy idő után 30-35 éves koruk után a nők jelentős része lejjebb ad az igényeiből.

Voltam már érett nővel életem során és ez valahol igaz.

Van olyan,aki be is vallja ezt...Persze az ritkább.


27/F

2015. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
100%

#12 vagyok. Cáfolom, hogy a 30-as nők lejjebb adnak az igényeikből.

36/N

2015. aug. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
5%

#14-es, mi most itt általánosságokról beszélünk, nem egyes egyénekről. A kivétel amúgy is erősíti a szabályt.


Amúgy van cicád? És mennyi? :)

2015. aug. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 MolotovPunk ***** válasza:
8%

És persze van egy jelentős rész is,aki tényleg nem ad lejjebb igényeiből.Na azok a nők maradnak egyedül 40 évesen is.

Azok meg úgy jártak...

2015. aug. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy van cicád? És mennyi? :)"

:D Kettő. Meg egy kutya. A férjemmel együtt szeretjük az állatokat.

Miért? Adjak? :D

2015. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező! Ezen nem kéne keseregni! Egyrészt az Ő bajuk, másrészt ne alázd meg már saját magad annyira! Jó lenne az, ha az, akinek eddig nem feleltél meg, hirtelen lejjebb adná és nincs ló, jó a szamár alapon nagy kegyesen adna egy esélyt? Nekem ilyen "nő" nem kéne.


24/F

2015. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
Az igényektől függ, vannak igények, amikből lejjebb lehet adni, de vannak, amikből meg nem érdemes illetve nem szabad, meg vannak, amik az egyénnek valamiért fontosak. Egy biztos, olyannal nem lennék, akihez nem vonzódok, csak azért, hogy ne legyek egyedül, akkor hazudnék önmagamnak és a másiknak is, ez nem fair. Én nem félek egyedül lenni, nem vagyok kapcsolatfüggő.
2015. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
8%

#17-es: Ez így "csalás", mert férjed van. Itt most azokról a nőkről van szó, AKIK EGYEDÜLÁLLÓAK!!!


Ez olyan, mintha egy sportfórumon én is kommentelgetnék, hogy lófütty a maratoni táv, csak a bénák nem tudják teljesíteni.

Aztán benyögném pár órával később, hogy a múltkor is fél óra alatt vezettem le, pedig nagy forgalom volt...


De a jószágokat üdvözlöm :)

(U.i.: most nem kell cica, de köszi)

2015. aug. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!