Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagban a nők inkább életük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban a nők inkább életük végéig egyedül maradnak, minthogy lejjebb adnának az igényeikből?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 19:27
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
94%

Bár jelenleg hosszú kapcsolatban élek, így ez a kérdés nekem nem aktuális (persze nem volt ez mindig így), de azért elmondom, hogy nem én nem adnék lejjebb. Soha nem akarok olyannal lenni, akivel nem érzem 100%osan jól magam, persze mindenhol vannak tökéletlenségek, amiket tolerálni kell, de én inkább egyedül vagyok semmint valakivel, akire csak úgy tudok gondolni, mint egy "pótlék a megfelelő helyett".

N


u.i.: és mielőtt még a kedves-agresszív nőgyűlölők letámadnának a leírásomban közel sem a külsőről beszéltem (aki erre gondolt magából indul ki ).

2015. aug. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez inkàbb a férfiakra jellemző,legalábbis én ismerek két ilyen férfit is.
2015. aug. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
37 évesen váltam. Igaz, gyerekkel, így már könnyebb volt, nem ketyegett a biológiai órám, de azt tanultam a házasságom kudarcából, hogy nem érdemes megalkudni. Úgy döntöttem, inkább maradok egyedül, de nem kötök túlzott kompromisszumot. Megérte. Ugyanis így olyan társam lett, amilyenre mindig is vágytam, sőt, még felül is múlja az elképzeléseimet.
2015. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
42%
Anyám erre a tökéletes példa. Annyi pasija volt, hogy az se tudom ki az apám, mondjuk érthető is, mert fiatalon jól nézett ki, de a testvérem születése után elhagyta magát, onnantól kezdve meg már nem repültek rá a partkirályok, így jobb híján kénytelen volt beérni "rosszabb" férfiakkal, ugyanis dolgozni egy percet se dolgozott egész életében, szóval mindig kellett valaki, aki eltartsa. A jelenlegi pasija elég lerobbant figura azokhoz képest, akik akkor döngették, amikor ilyen 6-7 éves voltak, pedig anno voltak olyan udvarlói, mint a mostani gazdája, csakhát azzal a bomba testével megtehette, hogy válogasson. Ahogy szépen elkezdett csúnyulni, a "pótapáim" is egyre rusnyábbak lettek. Ez nem egyszeri példa, a komplett baráti köre ilyen nőkből állt és ő még szolidnak számított közöttük.
2015. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
34%

#21-es, már megint hozzá kell fűznöm valamit, ami böki a csőröm :P


Szóval elmondhatod, hogy most mit gondolsz, és hogyan cselekednél ilyen-olyan szituációban, de hidd el, hogy "élesben" lehet, hogy megváltozna a véleményed.

Például itt is a válaszolók jó része azt mondaná, hogy hamarabb halna éhen, mint hogy kannibál legyen, de volt már rá példa többször is a történelemben, hogy válsághelyzetben megváltozik az emberek értékrendje.


36 évesen, házasként 2 cicával, 1 kutyával (talán gyerekekkel is), nem tudhatod, hogy mi játszódik le annak a veled egykorú nőnek a fejében, akinek például 5-6 éve nem volt párkapcsolata, de gyerekkora óta családról álmodozik, sőt a tervei szerint már 25-26 évesen házasodnia kellett volna és ennyi idősen már 3 gyerekes anyuka szeretett volna lenni, de eddig várta a "nagy Ő"-t.

2015. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
100%

#20

Azért nem érzem csalásnak, mert nem sokkal a 30. születésnapom előtt jöttünk össze a férjemmel, tehát nem 25-26 évesen házasodtam.

Ettől még fontosabb elvárásaimból nem adtam lejjebb. Nem érdekelt, ha nem találok senkit. Sőt, már akkor egy ideje meghoztam magamban a döntést, hogy ha nem sikerül olyan párt találni, akivel tényleg társak lehetünk az életben, akivel igazán tudjuk szeretni egymást, akkor jobb lesz nekem egyedül.

Főleg mivel olyan elvárásaim voltak, amikben nem tudtam volna hosszútávon alkalmazkodni.

2015. aug. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
30%

25.-nek :)


Nem vagyok sem 36 éves sem házas és sajnos kisállataim sincsenek. Jóval fiatalabb volnék :) Persze nem mondom, hogy sokan nem adják le az igényeiket és arról sem nyilatkozhatok teljes bizonyossággal, hogy én 36 évesen ketyegő biológiai órával mit tennék, csak azt tudom, hogy világ életemben független nő/lány voltam, akinek soha nem más emberektől, főleg nem férfiaktól függött a boldogsága és az önértékelése. Eddig mindig inkább voltam egyedül semmit valakivel, aki nem tesz boldoggá és nem inspirál. És bár nőként "elítélendő" ilyet mondani, de nekem nem egy esküvő az életem fénypontja, csak azért nem adnék lejjebb, gyerekhez meg ugye még házasság sem kell :D

Én jelenleg (és valószínűleg a jövőben is ) nagy igényekkel rendelkezem bizonyos téren (belső, kapcsolati harmónia) és tudom, hogy hamar válás lenne egy elkapkodott - kétségbeesett kapcsolat- házasság vége az én esetemben. Persze a történelem már bebizonyította, hogy sokan képesek erre egész életükben is főleg nők, mert hogy "jajj a gyerekkel mi lesz ha elválunk", de én sajnos avagy nem sajnos más mércék alapján élek :)

2015. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
bocsi 21.-es voltam, mert úgy láttam nekem írtad a kérdést, de most így visszaolvasva lehet hogy csak számot írtad el kedves 25. :)
2015. aug. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Amúgy "rövidzárlatomban" azt hittem, hogy egy ember vagy a cicás válaszolóval, azért címeztem neked a kérdést :) Bár, a kérdés szempontjából végül is mindegy is, köszi a választ :D
2015. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
Így már értem :) Nem sajnos nekem nincsen cicám :/ bár most beleültetted a bogarat a fülembe :D
2015. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!