Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagban a nők inkább életük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban a nők inkább életük végéig egyedül maradnak, minthogy lejjebb adnának az igényeikből?

Figyelt kérdés
2015. aug. 17. 19:27
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőm 38 éves, gyermektelen. Nagyon vágyik családra, de nem adott lejjebb az elvárásaiból, sőt... úgy veszem észre, egyre magasabban van nála a léc. Múltkor azt mondta, ha nem talál megfelelő partnert néhány éven belül, akkor inkább spermabankból lesz gyereke.


Egy másik barátnőm 35, ő is gyermektelen, szintén nagyon vágyik családra. Pont múltkor sorolta a környezetében lévő facér férfiakat, akik bármikor összejönnének vele, de neki egyik sem kell, inkább vár még, amíg nem talál jobbat. Ő már olyat is pedzegetett (sajnos), hogy ha nem talál megfelelő párt, akkor inkább öngyilkos lesz...


Szóval ennyire nem adnak le a nők az igényeikből! Mindkét barátnőmnek volt már több rossz párkapcsolata, úgyhogy valahol nem is csodálom...

2015. aug. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
100%
Két éve váltam el, 38 vagyok. Ha kell, egyedül maradok, de nem adok lejjebb az igényeimből. Nem gondolom,hogy nagyon magas igények lennének, de nekem fontosak.
2015. aug. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
39%
Azért abba is bele kell gondolni hogy magyarországon a nők helyzete eléggé rossz mivel a rendszerváltás óta majdnem 100,000 fiatal magyar férfi ölte meg magát. Ehhez társul még hogy a kivándorlók 56%-a fiatal férfi, és hogy sokkal kisebb arányban térnek haza és messzebbre vándorolnak (szóval nem csak EU tagállamokba) ezek a tényezők kombinálódnak azzal az általános ténnyel hogy a férfiak sokkal magasabb %-ban halnak meg balesetekben vagy verekedésben és ott tartunk hogy 25-éves korukra 1 épkézláb szingli pasira jut 3 szingli nő is akár.
2015. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
56%

#34-es nagyon rosszul tudod! Kb. a 40-es korosztályig FÉRFITÖBBLET VAN Magyarországon!

A kivándorlás pedig nem oszt, nem szoroz, mert nagyjából egyenlő arányban mennek ki férfiak és nők.


Pár napja volt is erről itt egy kérdés:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2015. aug. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
5%

Többnyire igen.


45-50 éves kor körül beüt a kapuzárás, és akkor a klimaxos milfek még utoljára két kézzel kapkodnak valami balek után akinek úgy is kellenek, de olyankor már többnyire fordul a kocka, és ők nem kellenek senkinek.

Nekem nem gond, pénzért még mindig akad prosti, viszont nekik család & gyerek soha :D szóval a nagy igényeikkel maguknak tesznek keresztbe, de frankón.

2015. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
83%
Nem minden nőnek végcélja a család meg a gyerek, és szerencsére már nem abban a korban élünk, amikor kötelező volt férjhez menni és szülni. Csak mert valaki nőnek született, még nem kell tenyészkancaként kezelni.
2015. aug. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
89%

# 36: Én nagyon nem ezt látom. A 45-50 éves nőismerőseim többsége párkapcsolatban él (akár 2. házasságban), aki meg nem, az tudatosan választotta ezt az életformát, és teljesen berendezkedett arra, hogy egyedül is élvezze az életét (utazgat, barátokkal van, stb.)


Ilyen korú nőismerőseim leginkább szabadidő- és szexpartnert keresnek, és találnak is.

2015. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
84%

Aki annyira gyereket akar, az nem 40-45 évesen kezd el kapkodni, hanem már kb. 35-36 éves korig legkésőbb megszüli. 30-35 éves korig meg általában talál a nő olyan párt, aki többé kevésbé megfelel az igényeinek. Vagy ritkább esetben megalkuszik, aztán pár év múlva elválnak, mert egy olyan férfit választott, akit hosszútávon nem tud elviselni.

Nem mondom, hogy egyáltalán nincs olyan, de baromi ritka az olyan nő, aki 45 évesen kap észbe, hogy neki gyerek kell és akkor kezd keresni valami "balekot", hogy majd 47-48 évesen szüljön.

2015. aug. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
43%

Nem baromi ritka, van belőlük elég, csak (érthető módon) egyikük se teszi ki az ablakba a szennyesét. Többnyire 40-45 évesen már van minimum 2 zabigyerekük, két külön apától természetesen, és ezért keres már csak egy balekot aki így is a nyakába venné őt. Társkeresőn is megszámlálhatatlanul sok ilyen van, persze ez már csak a randi után derül ki.

Nem kezelek én senkit tenyészkancaként, én lettem volna a legboldogabb, ha egy nő nem akar családot és gyerekeket, ami kapcsolatom volt, az pont emiatt ment tönkre, mert ők családot és gyerekeket akartak, én meg nem. És fel voltak háborodva, hogy miazhogy nem akarok családot alapítani...


A nős férfiak valóban tovább élnek, de jobban várják a halált.


Olyannal még sohase találkoztam, hogy a nő megalkudott volna, esetleg pár elvárást lehúzott volna a száz kilométeres listájáról. Elég szomorú, hogy erre már csak akkor hajlandóak, ha tényleg nem tudnak balekot fogni maguknak. Lepontozni pedig én is tudok,csak mellé még érvelni is.

2015. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!