Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hiszik azt, hogy a legtöbb lánynak a kigyúrt pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Attól még lehet valaki erős, férfias, hogy nem jár el edzeni és nincs kigyúrva. A helyesség, intelligencia és az, hogy fair legyen az illető, sokkal többet nyom a latban. De miért hiszik azt sokan, hogy csak a kigyúrt pasik jelentik a topot?! Ez vicces :) Ne higgyétek már azt, férfiak, hogy ha nem vagytok kigyúrva, senkinek nem kellettek! :) Van olyan, akinek nem is áll jól...


21/L



2015. aug. 22. 13:46
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
75%

Mert egyszerűbb másokra mutogatni és mindenféle okkal előhozakodni, semmint beismerni, hogy ők sem tökéletesek ám..

Ezerszer el lett mondva, hogy nem attól lesz valaki férfi, ha izmos, mint ahogy az is, hogy azért mert néhány lánynak, akikkel találkoztak az izmos hapsi kellett, nem egyenlő azzal, hogy mindenkinek az kell. De felesleges..

2015. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
35%

Mert még nem volt komoly barátnőjük

a média hülyeségét beveszik

birkaszellem


A külső nem sokat számít....ráadásul gyanítom, hogy ezek még sose voltak komoly és hosszútávú kapcsolatban ahol bemutatkozás minden rokonnak..nem az utcán futólag anyunak hanem minden rokonnak..- nem csonka család zűrös kislányának kell csapni a szelet - akkor rájönnének semmit nem ér az izom! évekig tartó komoly kapcsolatnál az izmos testével kitörölheti..ez tinikre jellemző meg komolytalan idénykapcsolatokra. kézen fogva mászkálunk meg menőzűnk a haverok előtt amikor meg apuka vagy a 3 bátyó rákérdez, hogy kisgyerek mik a szándékaid akkor meg összesz....ja magát :-)

2015. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
21%

Erre mindig azt mondom,jó okés,de akkor mutassál már a való életben egyetlen kivételt,aki szóba áll velem,akkor is ha nem születtem helyesnek és izmosnak.Egyetlen egyet mutass a való életben,és elhiszem hogy létezik olyan akinek nem az kell.

Addig viszont amíg a való életben az utcán is azt látni,hogy azok vannak mindig teli nővel,akik helyesek és izmosak meg sok pénzük van,addig nem fogok tudni mást gondolni.

Ja igen és mire alapozzak,ha egyetlen nőnek sem kellek,és még csak szóba sem állnak velem,mert nem születtem helyesnek és izmosnak,és így egyetlen nőnek sem kellek.Hiába vagyok én bármilyen tulajdonságú belül,meg sem tudom mutatni,mert szóba sem állnak velem a nők.

Csak 1 mp alatt elküldenek a búsba,megaláznak kinevetnek sokszor,de egy jó szót még soha nem hallottam a nőktől irányomba.Pedig nem vagyok csúnya sem,adok is magamra,de semmit nem ér...

Már beszélgetni is csak a leghelyesebbekkel állnak le a nők,akkor most mégis mit kéne csinálnom?!

24/F

2015. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
17%

"Az, hogy minden héten 4-5x kondiba jár órákat, ezzel van elfoglalva egész nap? Nagyon kevesek vágynak erre."


Persze, inkább arra vágynak, hogy sörhassal egészségtelenül otthon dögöljön a férj a fotelben a TV előtt. Utána meg megcsalják őket a gyúrósokkal! :DDD

2015. aug. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
77%
Én barátom sincs kigyúrva,de nem is az a túl sovány,én imádom és számomra ő a legjobb pasi :D
2015. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 A kérdező kommentje:

13-as! ,,akkor most mégis mit kéne csinálnom?!"


Kezdjük azzal, hogy ne sajnáltasd magad. Nincs visszataszítóbb egy szánalmas pasinál. Legyen önbizalmad! A karakter meghatározó. És próbálkozz többet!

2015. aug. 22. 14:01
 17/69 anonim ***** válasza:
82%
Ezt olyan emberek hiszik el, akik el vannak hízva, vagy soványak zavarja őket és nem tesznek semmit ellene. Na ez egy kifogás a szerencsétlenségükre. Ugyanez hogy a nőknek gazdag pasi kell, mondják a munkanélküli, tanulni nem akarók.
2015. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
81%
Ha gyúrósokal csalja meg, akkor az elmond valamit a csaj szintjéről
2015. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
17%

Mert aki izmos az úgye nem lehett értékes, azt úgye nem lehett othon be mutatni. de aki sörözik meg bulizik azt igen érdekes hozzá állás.

Itt jöttök a médiával meg hogy az sugalja hogy izmos pasi kell a csajoknak, de melyik nö nem szeretne oda bújni egy tökéletes testhez és ez forditva is igaz.

2015. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
2015. aug. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!