Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hiszik azt, hogy a legtöbb lánynak a kigyúrt pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Attól még lehet valaki erős, férfias, hogy nem jár el edzeni és nincs kigyúrva. A helyesség, intelligencia és az, hogy fair legyen az illető, sokkal többet nyom a latban. De miért hiszik azt sokan, hogy csak a kigyúrt pasik jelentik a topot?! Ez vicces :) Ne higgyétek már azt, férfiak, hogy ha nem vagytok kigyúrva, senkinek nem kellettek! :) Van olyan, akinek nem is áll jól...


21/L



2015. aug. 22. 13:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
63%

48.:


"...Már-már fantáziálgattam róla, mi lenne összeismerkedni velük. Valahogy a vége mindig az lett, hogy megérkezett hozzá a 190 centis 85 kilós kirakat-kondis csávó, és kézen fogva elsétáltak."


Látod, ez a lényeg.

Amíg te csak gondolkodtál rajta, a másik meg cselekedett.

Nem azért "győzött", mert ki volt gyúrva, hanem azért, mert ő oda mert menni, te meg nem.


Az élet így működik, amíg az egyik álmodozik valamiről, addig a másik megcsinálja és ő lesz sikeres, az álmodozó meg sikertelen, hiába kedves, aranyos, őszinte, stb.

2015. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
61%

Annyira éreztem, hogy lesz valaki, aki meglovagolja az álmodozás szót.:-) Igen, adom a pontot, ahogy szokás mondani, ez a világ a cselekvőké, nem a gondolkodóké. Viszont jelen esetekben még mindig jobban jártam, mintha elkezdtem volna trécselni, és azután állít oda a csávója.:))

Egyébiránt azért megjegyezném, hogy küzdöttem én már hónapokat nőért, aki jócskán idősebb volt nálam, nem is hitt benne senki, hogy elérhetek nála valamit, de szerettem. Hát, fogalmazzunk úgy, hogy a beteljesülés meg volt, de különböző okok miatt kapcsolat nem lett belőle. Azóta még jobban meggondolom érdemes lenne e újra annyi szenvedést kiállni, roppantul megviselt, mindamellett hogy életem legszebb élményei fűznek hozzá.

2015. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:

Mert ez így is van,a lányok 85%-nak bejövök.

Érdekes régen tinikoromban 55kilósként kb. mondták,hogy enned kéne nem csajozni menj edzeni aztán talán szóba áll veled egy lány,és 19 éves koromig nem szexeltem.

Akkor rakd össze.

Felmentem 105-re de zsíros voltam nem volt jó,most lefogytam 85-re szép széles vállak,izmos mellkas,ívelt izmos karok,vastag combok,formás kerek hátsó,széles hátizom.

Konkrétan a bulihelyen volt,hogy a lány ott fogdosott végig,és a palija ott volt,másik helyen a lány már az ingemet gombolta kifele.

És ma már sokszor a lányok írnak rám,instagramon például ezer lájk.

Mindegyik mondta,hogy de jól nézel ki,de jó izmos vagy,míg más udvarol randizgat velük 3-4-szer addig én meg szexelek velük,ez az igazság.

Mert nekem van választási lehetőségem másnak jut egy addig nekünk akár napi 3 is.

Lehet nagyképűen hangzik de leteszteltem és működik,ezt látom.

Szép csinos lányoknak ez igenis tetszik.


Amúgy nem tudom miért csak VAGY-VAGY elven gondolkodtok,aki izmos az buta.

Én ismerőseim akik edzenek mint én mind programozó,közgazdász,több cége van,gazdag sikeres,nyelveket beszélnek.És igen nagyon sok nő közül válogatnak.

Ezt el kell fogadni.

Én is a gyurma mellett IT-sként dolgozok,komoly területen.

Ne ítélkezz,tegyél érte,hogy ilyen palid legyen.

Menj edzeni.

Én napi 10 óra meló,még egyéb mellékesek,egyetem mellett járok edzeni heti 4-szer keményen.

2015. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:

Az a baj ezzel a nagy egóval, hogy azt hiszed, ha már tök jól nézel ki, mindent megtehetsz. Tudod, az hogy több lehetőséged van, nem jogosít fel arra, hogy azt hidd, tied a világ...Ezen kívül milyen dolog az, hogy olyannal lányokkal jössz össze, akiknek már van pasijuk? Grat annak, akinek ez a követendő példa. Se tartás, se becsület.


Egyébként meg ezzel azt mondtad, hogy minden a szexről szól. Pedig nagyon nem :)

2015. aug. 27. 15:39
 65/69 anonim ***** válasza:

Én nem mondtam,hogy csak enyém a világ,de ha valamiért megdolgozok annak szeretem élvezni a gyümölcseit.

Ez nem tartás kérdése,hanem ,,Carpe Diem",én élvezem az életet nagykanállal ezért edzek,ezért keresek a sok pénzt,teperek hajtok,mert egy igazi életet akarok élni nem csak megélni ez nagy különbség.

Mivel magyarázod,hogy volt olyan csaj akivel első randi se volt mentünk hozzám,közben egy gyerek meg ott udvarolt neki 3-4 randijuk volt és nem smárolta le sem,a csaj ki volt?

Ez is érdekes.

2015. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:
Ki hogy éli életét :)
2015. aug. 27. 18:02
 67/69 anonim ***** válasza:

Pontosan így van :))))

Ki mire vágyik,és ehhez kell magát fejlessze amit akar,fel kel épüljön a céljaihoz ;)

2015. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
Aztán vigyázz, bele ne halj a nagy önimádatba.
2015. aug. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim válasza:
Hozzá szeretnék szólni. Véleményem szerint, ha nem vagy fiatal,és nincs mit kimagaslóan felmutass...véged ! A kiszemelt nő a büdös életbe nem fog téged vonzónak találni. A sikerhez évek kellenek, és ha nem gondolsz előre ez ügyben, készítsd a kötelet, ahogyan én teszem 30-nál ! Az élet kegyetlen, a nők pedig természetes ragadozók a maguk primitív ostoba felfogásukkal ! És igen beképzelt vagyok nőgyűlölő is, mert a nők képtelenek a jövőbe látni. Együtt fejlődni valamilyen téren. Nem képesek bizalmat adni... Csak akkor állnak veled szóba, ha a kisugárzásod a sikeres emberről árulkodik... Az pedig látszik rajtad külsőleg, hogy mit értél el addig. Abban nagyon jók, hogy felmérjenek 1 mp alatt a külsőd alapján! Utálom az összes gci nőt, kigyúrom magam, és megbszom mindet, és eldobom mint a használt rongyot ! Megszopatom őket, mert semmit az ég világon nem ér egy darab sem! Mert nem képesek előre gondolkodni ! Kihasználják az életet, hogy fiatalok. Mint a ragadozók akiknek méteres foguk van. Indokolatlanul megölik az embert, mert csak pofázni tudnak gondolkodni érvelni nem! A nőnek a konyhában a helye. A nőt a gondolkodó család adja hozzá a férfihoz. Mert már nem így van hatalmas a probléma a világban káosz! Az agyhalott nők irányítanak, mert a primitív rivalizálásuk húzza magával a társadalmat a szakadékba. Mert csak az kell nekik, akik ismertek, és akit nem tudnak megszerezni csak akkor ha le tudják nyomni a női társukat. A férfiak pedig ezt látván csak arra hajtanak, hogy a nők mindenképpen versenyezzenek értük, tehát hatalmat befolyást sikert hajszolnak minél több nő akarja őket... Gusztustalan az egész primitív női nem!
2017. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!