Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hiszik azt, hogy a legtöbb lánynak a kigyúrt pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Attól még lehet valaki erős, férfias, hogy nem jár el edzeni és nincs kigyúrva. A helyesség, intelligencia és az, hogy fair legyen az illető, sokkal többet nyom a latban. De miért hiszik azt sokan, hogy csak a kigyúrt pasik jelentik a topot?! Ez vicces :) Ne higgyétek már azt, férfiak, hogy ha nem vagytok kigyúrva, senkinek nem kellettek! :) Van olyan, akinek nem is áll jól...


21/L



2015. aug. 22. 13:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
0%
Látom ezzel a kérdéssel még mindig lehet provokálni.
2015. aug. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
76%
Pedig lehet hogy az a csúnya és dagadt valaki mélyebb érzelmekre képes.
2015. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
64%

38

A legtöbb nő inkább az intelligenciára bukik s nem az izomtöegre (hosszú távon).

2015. aug. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
30%

"A legtöbb nő inkább az intelligenciára bukik s nem az izomtöegre"


És az egyik kizáró oka a másiknak?

Mintha én azt írnám, hogy a pasiknak nem a szép nők jönnek be, hanem az okosak. Tehát akkor a szép nő csak buta lehet?

De akkor miért akar mégis minden nő szép/csinos lenni?

2015. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
18%
Sokan miért hiszik azt, hogy a legtöbb pasinak a kockahasú lányok kellenek?
2015. aug. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
40%

Nem azt mondom hogy kizárja, de ritka az okos gyurma...

Általában valamit kompenzálnak az izomtömeg növelésével.

2015. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
35%
46. Te meg ezek szerint a testi satnyaságod kompenzálod azzal, hogy a gyúrósokat fikázod? Ééérted? Minden tevékenységre rá lehet sütni, hogy kompenzál valamit. Persze, hogy a nem sportos azt mondja, hogy a gyúrós tuti butaaa, meg kompenzááál, ezt a legkönnyebb...
2015. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen "gyurmás" csávók definíciója nálam: heti 5-6x jár kondiba, de egy idő után a teremben a legtöbbet használt eszköz a tükör. Non-stop mutogatja magát, a wc-re se tud úgy kimenni, hogy ne feszítse be kétszer azon az 5 méteren a bicepszét, meg ne rázza le kétszer a vállait. Elmondhatatlanul önimádó, magasról tojik a többi emberre, az ő segge legyen kinyalva. Ha ez nem teljesül, hisztizik, mint valami tini pitsa. Ja, és az intelligencia-szintje körülbelül a tizede, mint amit el akar hitetni másokkal.


De mindenhol azt látom, hogy ezek kellenek a mai nőknek. Nem egyszer volt olyan az elmúlt időben, akár moziban, akár strandon, hogy láttam egy 155-165 centis, fogszabályzós (ezért látszólag nem igazán mosolygós), teljesen átlagosnak és visszafogottnak tűnő lányt egyedül ücsörögni. Már-már fantáziálgattam róla, mi lenne összeismerkedni velük. Valahogy a vége mindig az lett, hogy megérkezett hozzá a 190 centis 85 kilós kirakat-kondis csávó, és kézen fogva elsétáltak. Szóval jól mondják néhányan, ilyenek ellen hogyan versenyezzünk? Önbizalombombák, nárcisztikusak, ezért qrva jól el tudják magukat adni a semmire is. Hiába vagyok intelligensebb, hiába lehetne velem jobban elbeszélgetni, hiába vagyok odaadó, törődő, aki mindennél jobban megbecsülné a barátnőjét, ha egyszerűen erre nincs kereslet.

2015. aug. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
100%

"Hiába vagyok intelligensebb, hiába lehetne velem jobban elbeszélgetni, hiába vagyok odaadó, törődő, aki mindennél jobban megbecsülné a barátnőjét, ha egyszerűen erre nincs kereslet."


Na ne mondd már, hiszen pont itt bizonygatták sokan meg a kérdező is, hogy a legtöbb nőnek ez jön be! (perszeee...) :D

2015. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 Mumusan ***** válasza:
37%
Egyetlen egy pasim sem járt konditerembe. Sőt, egy haverom sem jár edzeni. Mindegyik kétkezi munkából él. Ez azért elárul valamit nem?
2015. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!