Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hiszik azt, hogy a legtöbb lánynak a kigyúrt pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Attól még lehet valaki erős, férfias, hogy nem jár el edzeni és nincs kigyúrva. A helyesség, intelligencia és az, hogy fair legyen az illető, sokkal többet nyom a latban. De miért hiszik azt sokan, hogy csak a kigyúrt pasik jelentik a topot?! Ez vicces :) Ne higgyétek már azt, férfiak, hogy ha nem vagytok kigyúrva, senkinek nem kellettek! :) Van olyan, akinek nem is áll jól...


21/L



2015. aug. 22. 13:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
38%
28: És? Ha valaki dagadt meg csúnya, annak a véleménye kevesebbet ér? Amúgy egyik se vagyok, de nem hinném, hogy egy dagadt ember véleménye kevesebbet ér, mint a tied.
2015. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 A kérdező kommentje:
#29! Én ezt értem...és szomorú...És elhiszem, hogy vannak kivételek is. Csak az a probléma, hogy sok pasi együtt megy kondizni, és szinte ragasztják egymásra a gondolkodásmódjukat :/
2015. aug. 22. 14:35
 33/69 A kérdező kommentje:
#26! -.-""""""""""""""""""""""""""""
2015. aug. 22. 14:36
 34/69 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező: Amúgy mondd már meg, hol találhatóak meg az olyan gondolkodásmódú lányok, mint te. :)
2015. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
0%
32. Hol írtam, hogy kevesebbet ér a véleménye?
2015. aug. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:

Pl. orvosin...vagy hasomló szakokon, ahol az emberek örülnek, ha megtanulják a leckét, nemhogy naponta lejárjanak gyúrni. Ja nem, a csoportunkban van egy srác, minden nap hoz magával rizset és csirkét, azt eszi közöttünk és állandóan azt mondogatja magáról, hogy ő egy tesztoszteronbomba. Ki nem állhatjuk XD És ő akar nőgyógyász lenni (ilyenkor szoktunk vele viccelődni, hogy ő is csak akkor fog látni p*ncit XDDD).


De elhiszem, hogy vannak rendes izmos pasik is. Csak hát...

2015. aug. 22. 14:39
 37/69 anonim ***** válasza:
35%
Na jó, ma is tanultunk valamit, szóval aki eljár edzeni, meg ad magára, és sportol, izmos, kigyúrt teste van, azokra csak a buta szőke tini cicababák buknak, amúgy a legtöbb nőnek nem is tetszik...ahahahha hát kár hogy a valóságban nem így van. :)
2015. aug. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
54%
Nem azt mondtam hogy a sörhasas bulizó jobb lenne, de a gyurmák általában nem a legintelligensebbek..
2015. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
0%

32: De :D


Egy dagadt vagy csúnya ember véleményét a SZERELEM-SZEXUALITÁS témájában én is és nagyon sok más ember is kevésbé veszi komolyan.

2015. aug. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
81%

De ti most amúgy kiről beszéltek? A kopasz, 100+ kilós testépítőkről akik versenyekre járnak, és naponta 6 órát vannak a teremben?

Vagy arról aki sportol, heti 2-3 edzés otthon vagy teremben. Mert az is kigyúrt, sportos, az "átlaghoz" képest, mégse hívnám gyúrmának, se megszállott edzőnek.

2015. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!