Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan miért hiszik azt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan miért hiszik azt, hogy a legtöbb lánynak a kigyúrt pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Attól még lehet valaki erős, férfias, hogy nem jár el edzeni és nincs kigyúrva. A helyesség, intelligencia és az, hogy fair legyen az illető, sokkal többet nyom a latban. De miért hiszik azt sokan, hogy csak a kigyúrt pasik jelentik a topot?! Ez vicces :) Ne higgyétek már azt, férfiak, hogy ha nem vagytok kigyúrva, senkinek nem kellettek! :) Van olyan, akinek nem is áll jól...


21/L



2015. aug. 22. 13:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:
És kit érdekel az a lány, aki azt a kérdést feltettet? Ahh.
2015. aug. 22. 14:17
 22/69 anonim ***** válasza:
11%
21. És te kit érdekelsz, hogy neked nem jönnek be az izmosabb pasik? Illetve miért nyiletkozol a "legtöbb lány" nevében, hogy nekik nem jön be?
2015. aug. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
#22! Nem értem, miért kellene a kis nyafogós szőke cicák véleményére adni :( Sajnos sok pasinak meg ők jönnek be...Kár, hogy nem elsősorban az embert nézik.
2015. aug. 22. 14:23
 24/69 anonim ***** válasza:
13%

Mert a 18 évesen szűz, önbizalomhiányos, egyébként alacsony (165 cm) és vékony (48 kg) legjobb barátom, miután kigyúrta magát kb. 2-3 év alatt 76 kg-osra (165 centisen!), lett egy szerető barátnője, aki már a menyasszonya, valamint emellett 1,5 év alatt legalább 40 lánnyal csalta meg.

Ge-.ci izmos lett és ez elképesztően szerepet játszott a sikereiben.


Másik jó barátom genetikailag nagyon könnyen izmosodik és 14 éves kora óta saját bevallása szerint több, mint 100 nővel volt. Jóképű is, barna bőrű, magas, tele önbizalommal.


Én is mióta 2-3 éve fegyencedzek (nem teljes erőbedobással, csak úgy mellékesen), a 197 centimhez feljöttem a régi 74 kilóról 91 kg-ra, főleg izomtömegben. Vállas, karos, férfias vagyok, ha nem is izmos testalkatú. És hopp, még több lánynak tetszem mint korábban.


Nem egyedüli tényező, de nagyon ott van a sikerekben nyilván, hogy ki mennyire ad a teste kinézetére.


22/F

2015. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
30%
Ez csak a 30 alatti korosztályra igaz, 30 fölött már inkább a pénz számít miután kikefélte magát és nincs aki eltartsa a kölkeivel.
2015. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
33%

Szóval az izmos pasiknak csak szőke nyfogós cicababáik lehetnek. ÁÁ nem vagy ám előítéletes.

Szerintem itt az a probléma a legtöbb nőnél, hogy tudják, hogy labdába se rúghatnak a sportosabb pasiknál (vagy mert igénytelen dagadt disznók, vagy rondák), ezért jó rájuk "fújni", hogy nem is kellenek senkinek, csa a buta szőkéknek..ahahahah. Nem egy iz,osabb barátom van, sportos intelligens barátnővel.

Nyilván nem téged - az ágyon pöffeszkedőt - fognak választani, hanem a hasonló életvitelt folytatót, most ez a bajod?

2015. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:

#24!

Nagyon szép, hogy rátalálsz ilyen összefüggésekre. De nekem ez egyenesen taszító, hogy valaki már ilyen sok nővel volt. Biztos nem beszélnék vele többet, lehet én is csak arra kellenék neki. Az ilyen ember nem megbízható.

2015. aug. 22. 14:28
 28/69 Estienne ***** válasza:
81%

Mondjuk azért az embert nézni első benyomás alapján nehéz, mert mindenféleképp a felszínes jellegek által ítélünk. Ez igaz lehet a kigyúrt pasikra is. A sztereotípiák miatt mindet felszínesnek, önzőnek és bunkónak ítélik meg. Innen nézve, pont azoknak a csajoknak fog ez tetszeni, akik maguk is felszínesek és önteltek. Egy kidolgozott testtel nehezebb normális lányt találni, mert azok pont hogy "idegenkednek" ezektől az egyénektől, pusztán a sztereotípiák miatt. De azért nem minden kondis beképzelt és bunkó hülye.


Kár ezen lovagolni sokáig, olyan ez mint zenén vitatkozni, kinek mi tetszik. Vagy színeken...

2015. aug. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
0%

27:

A, De nem te számítasz. Nem csak te vagy. Ha "elméletileg" 100-ból 50 nő csak azért nem akar egy férfitól semmit, 50 meg igen, az már megéri. Egyébként a legtöbb nő leszarja teljesen, hogy ha egy férfi sok nővel volt. Sok nőnek még vonzó is.


B, Akkor nem tudja meg, hogy ilyen sok nővel voltam (vagy voltak a barátaim). Hazudni bármit lehet.

2015. aug. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
34%

Mondjuk én még nem találkoztam olyan lánnyal akinek nem tetszik, ha egy pasi izmos.

Viszont olyannal bőven találkozom, hogy nem tetszek neki mert vékony vagyok.

2015. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!